Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΙ ΡΟΤΕΡΝΤΑΜ & ΖΥΡΙΧΗΣ 9.4.2006

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
mixalis_1 Δημοσιευτηκε - 08/11/2005 : 12:40:12
Μαραθώνιοι για ρεκόρ και με πολύ κόσμο.
Τι λέτε...?
10   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
vagelis Posted - 11/11/2005 : 17:44:15
hi mixali gia ejoteriko ime mesa
Lazaros Posted - 11/11/2005 : 12:51:51
Μαλλον θα συμφωνησω με τον Μανωλη.
10αρι στη Μεσσηνη στις 09/04 και μαραθωνιο στο Ρεθυμνο 16/04, να τιμησουμε την λεβεντογεννα Κρητη , αλλα και να δουμε και κανενα καινουργιο μερος. Δυο φορες εχω τρεξει το μαραθωνιο στη Μεσσηνη.

"Make Heroes of Others Daily"
Alza Posted - 10/11/2005 : 21:29:16
Σίγουρα 9/4 ο Μαραθώνιος Μεσσήνης παιδιά. Flat και ήσυχη διαδρομή κατάληλη για ρεκορ. Ο Mixalis_1 το γνωρίζει καλά.
GeorgeY Posted - 10/11/2005 : 16:42:09
Για τον περσινό Μαραθώνιο της Μεσσήνης δείτε εδώ:
http://www.runningnews.gr/snitzforum/topic.asp?TOPIC_ID=89

Φτάσε όπου δεν μπορείς!
Νίκος Καζαντζάκης
natasha Posted - 10/11/2005 : 15:45:41
Παιδιά,

ενδιαφέρομαι να μάθω περισσότερα για τον αγώνα στη Μεσσήνη. Είναι ωραία η διαδρομή; Υπάρχει τοπικό ενδιαφέρον για τον αγώνα; Τι εννοείται όταν λέτε ... γουρουνόπουλα;!!! τι ποτά δίνουν στον αγώνα; είναι καλά μετρημένη η διαδρομή; Χρονομέτρηση;

Ποιό έχει ήδη αγωνιστεί να μας κάνει μία σύντομη ανασκόπηση; Καλοί οι μαραθώνιοι του εξωτερικού, αλλά στους χαλεπούς οικονομικά καιρούς που διανύουμε ευκαιρία να ανακαλύψουμε και τις ομορφιές της Ελλάδας μας!

Φιλιά
Νατάσα
MANOLIS Posted - 10/11/2005 : 14:14:48
Kι εμεις ψηνομαστε για 10αρι Μεσσηνη,και μαραθωνιο Ρεθυμνο,οψομεθα λοιπον,να βοηθησουμε και την πατριδα μου δηλαδη.
mixalis_1 Posted - 10/11/2005 : 13:27:23
Στη ΜΕΣΣΗΝΗ έτρεξα και εγώ τον Απρίλιο.Συμφωνώ,άριστη διοργάνωση.Μέχρι και ΓΟΥΡΟΥΝΟΠΟΥΛΑ είχαν οι άνθρωποι!!!
Απ΄ οτι ξέρω,θα γίνει στις 9.4.2006.
Speedy Posted - 10/11/2005 : 13:17:57
Για εξωτερικο το αποκλειω την Άνοιξη. Για μένα προτεραιοτητα την Άνοιξη είναι ένας μαραθωνιος στην Ελλάδα αν ολα πανε καλα. Πιθανες επιλογές Μεσσηνη ή Ρεθυμνο ανάλογα με το προγραμμα. Ξερει κανεις ποτε θα γινει η Μεσσηνη? Αν παντως ειναι πριν απο το Ρεθυμνο βλέπω να τρεχω 10άρι στην Μεσσήνη και μαραθωνιο στο Ρεθυμνο. Αν στραβώσει τιποτε την Άνοιξη παντως και μου τη βαρεσει δεν αποκλειω να βρεθω τον Ιουνιο στην Στοκχολμη για μαραθωνιο.

Οτι δε σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό>>>Speedy
GeorgeY Posted - 10/11/2005 : 13:12:32
Προσωπικά δεν έχω δυνατότητα για εξωτερικό. Σκέφτομαι να πάω στην Μεσσήνη που είχα πάει και πέρσι. Είναι άριστη διοργάνωση από τον Ηλία Ζαχαρόγιαννη (ελπίζω ότι αυτό δεν θεωρείται διαφήμηση, έτσι;) και η διαδρομή είναι από τις πιο επίπεδες στην Ελλάδα. Εκτός από τους Σωτήρη-Ελίνα που ήδη πήγαν εξωτερικό οι υπόλοιποι φίλοι μας τι λένε;

Φτάσε όπου δεν μπορείς!
Νίκος Καζαντζάκης
mixalis_1 Posted - 10/11/2005 : 12:52:29
Κανένας δεν ενδιαφέρεται παιδιά.

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000