Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Ερωτήματα & Προβληματισμοί
 Σε είδα !

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
Droulas13 Δημοσιευτηκε - 19/01/2011 : 23:44:48
Μου είχε έρθει και στο παρελθόν να ανοίξω ένα παρόμοιο τόπικ αλλά το είχα αμελήσει. Η ιδέα μου ήρθε τρέχοντας στο δρόμο όταν συναντήθηκα τυχαία με έναν άλλον δρομέα και ανταλλάξαμε φευγαλέο χαιρετισμό καθώς διασταυρώθηκαν οι δρόμοι μας!

Δεν ξέρω αν πιστεύετε ότι ένα τέτοιο τόπικ δεν έχει θέσει εδώ μέσα αλλά θα ήταν καλή ευκαιρία να αναφέραμε παρόμοια περιστατικά που κάποιος είδε κάποιον να τρέχει ή τρέχανε και οι δύο και συναντήθηκαν τυχαία στο δρόμο! Και που ξέρουμε μπορεί και οι 2 τους να είναι μέλη του φόρουμ!

Αν πιστεύετε ότι ένα τέτοιο τόπικ δεν αξίζει να το διαγράψει κάποιος άντμιν και να με συγχωρέσει!
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
alexios33 Posted - 21/10/2014 : 18:14:38
Kατα τις 2μιση σε ειδα στα μαυpα ντυμένη να τpεχεις kαι να kανεις τα ανοιγμάτα σου στο Ολ.χωpιο. να εισαι kαλα.

Όλα τα κομματια ενωμενα κατω από τα φωτα των ουρανων
notaSOL Posted - 17/09/2014 : 21:58:36
Είσαι απίθανος! ...κι αυτό το θέμα μακράν το καλύτερο!
DonQuixote Posted - 17/09/2014 : 15:55:31
Σε είδα χτες στο Τροκαντερό. Το πεταχτό σου κωλαράκι μέσα από το μαύρο κοντό σου κολάν, μίλησε κατευθείαν στην καρδιά μου καθώς σε είδα να μπαίνεις ήδη τρέχοντας στο στίβο. Έκανες μερικές στροφές και στη συνέχεια πέταξες στην άκρη του χόρτου το μαύρο t-shirt που φορόυσες, χαρίζοντάς μου τη θέα λίγων εκατοστών γυμνής σάρκας παραπάνω. Δεν ήταν εύκολο να συνεχίσω τα 200άρια που έκανα, έχοντας επικεντρώσει πλέον ακόμα πιο έντονα στους καλοσχηματισμένους γλουτούς σου καθώς ανεβοκατέβαιναν, έσφιγγαν και χαλάρωναν με έναν μεθυστικό ρυθμό σε κάθε σου βήμα. Αν δε φορούσα το παλιό 5" baggy σορτσάκι μου κι είχα κάνει το λάθος να βάλω αυτό το καινούριο το split που πήρα για το μαραθώνιο, σίγουρα θα είχα γίνει ρεζίλι. Μετά από 5-6 στροφές, σταμάτησες, έβαλες ξανά το μαύρο t-shirt κι αποχώρησες τρέχοντας προς Αβέρωφ. Κάποιος φίλος πρόλαβε και σε χαιρέτησε από μακριά. Νομίζω σε φώναξε "Βαγγέλη". Δε μπορώ να σταματήσω να σε σκέφτομαι.
stratus Posted - 05/09/2014 : 17:55:02
quote:
Originally posted by roxani

Δεν φοράτε τα κατάλληλα ρούχα για να σας πιάσει κουβέντα ο κυριούλης,για βάλτε σορτσάκι και μπουστάκι να δείτε τι κοινωνικός είναι.Μέχρι και πρόταση για καφέ μου έκανε,τον λένε Χρήστο και είναι πρώην μαραθωνοδρόμος τώρα απλά τρέχει γιατί του αρέσει.Κάνει πάντα την ίδια διαδρομή και πραγματικά το ντυσιμό του έχει στύλ!!!!

Run Forest run!!













Aμα με δει με μπουστακι μαλλον θα κανει ρεκορ στα 100 μετρα
ΥΓ Που εχαθεις τεκνον μου;

---------------------------
XΡΗΣΤΟΣ
O σοφός παίρνει περισσότερα από τον εχθρό του από ότι ο χαζός από το φίλο του.
unforgiven Posted - 05/09/2014 : 17:28:05
quote:
Originally posted by roxani

Δεν φοράτε τα κατάλληλα ρούχα για να σας πιάσει κουβέντα ο κυριούλης,για βάλτε σορτσάκι και μπουστάκι να δείτε τι κοινωνικός είναι.Μέχρι και πρόταση για καφέ μου έκανε,τον λένε Χρήστο και είναι πρώην μαραθωνοδρόμος τώρα απλά τρέχει γιατί του αρέσει.Κάνει πάντα την ίδια διαδρομή και πραγματικά το ντυσιμό του έχει στύλ!!!!

Run Forest run!!

Αν είναι να βάλω σορτσάκι και μπουστάκι για να τον γνωρίσω, να λείπει!

(Τελικά είμαστε πολλοί στο Πολύδροσο/Ρεματιά... Αν δείτε έναν που "τρέχει" και είναι σε μια κατάσταση λες και τερματίζει Iron Man, είμαι εγώ! )










roxani Posted - 05/09/2014 : 16:46:40
Δεν φοράτε τα κατάλληλα ρούχα για να σας πιάσει κουβέντα ο κυριούλης,για βάλτε σορτσάκι και μπουστάκι να δείτε τι κοινωνικός είναι.Μέχρι και πρόταση για καφέ μου έκανε,τον λένε Χρήστο και είναι πρώην μαραθωνοδρόμος τώρα απλά τρέχει γιατί του αρέσει.Κάνει πάντα την ίδια διαδρομή και πραγματικά το ντυσιμό του έχει στύλ!!!!

Run Forest run!!










trexantiris Posted - 04/09/2014 : 15:50:51
(και για τα δύο πιο πάνω ποσταρίσματα)...

Free your feet...free your senses!
winarg Posted - 04/09/2014 : 14:56:13
Έχετε καταλάβει πως όλοι εκεί γύρω γυρνάμε; :-)
MEDEON Posted - 04/09/2014 : 14:46:11
Έχετε σεφτεί ότι αυτη τη στιγμη μπορεί να μας διαβάζει;



Καλά Χιλιόμετρα.
notaSOL Posted - 04/09/2014 : 14:39:24
...μήπως θα ήταν καλύτερα να του χαρίσουμε μία από αυτές:
http://redshirtrunning.com/
trexantiris Posted - 04/09/2014 : 14:35:32
...είναι πάντως συγκεντρωμένος σε αυτό που κάνει!

Free your feet...free your senses!
unforgiven Posted - 04/09/2014 : 13:14:09
quote:
Originally posted by trexantiris

quote:
Originally posted by winarg

Ο παραπάνω κυριούλης μένει στη γειτονιά μου.
Άστεγος δεν είναι σίγουρα, για το οικονιμικό όμως δε γνωρίζω. Όταν δεν τρέχει πάντως έχει καθωσπρέπει εμφάνιση.
Τρέχει χρόνια με αυτά τα ρούχα και σε αυτή τη διαδρομή αλλά δεν είναι και εύκολο να του πιάσεις κουβέντα. Μερικές φορές πιο παλιά τον είχα χαιρετίσει και με είχε αγνοήσει.
Πλέον αν περνάς δίπλα του σου ρίχνει και μια ματιά :-)
Τώρα τους λόγους για τους οποίους τρέχει εκεί που τρέχει, με αυτή την ενδυμασία και τις συγκεκριμένες ώρες, δεν τους γνωρίζω.



…τον συγκεκριμένο δρομέα τον έχει πετύχει επίσης αααααπειρες φορές στο Χαλάνδρι να κινείται ακριβώς στην ίδια διαδρομή και όντως με τα ίδια ρούχα…ακόμα και μέσα στη ζέστη του κατακαλόκαιρου!!! Μου έκανε μάλιστα εντύπωση που κινείται και σε δρόμους με κάποια κίνηση, και όχι απαραίτητα σε στενά (όπως είναι η «Επιδαύρου», που είναι πέρασμα).

@nimi: αν δεις κανά ταλαίπωρο να τρέχει ξυπόλητος στην Πεντέλης, μην παραξενευτείς σε παρακαλώ…ααααχαχαχαχαχαχαχα!

Free your feet...free your senses!


Τον βλέπω πάρα πολύ καιρό. Από όταν άρχισα να τρέχω όταν διασταυρωνόμαστε καμιά φορά κάνουμε ένα νεύμα. Και αυτό είναι όλο.
Σήμερα τον είδα μέσα από το αυτοκίνητο καθώς πήγαινα στη δουλειά. Φορούσε μπλε φόρμα και, αν είδα καλά, άλλα παπούτσια.
Από πάνω την ίδια μακρυμάνικη μπλούζα. Πολλές φορές είχα σκεφτεί να του χαρίσω μια-δυο δικές μου, αλλά διστάζω, μιας και φαίνεται κάπως στον κόσμο του, όχι απαραίτητα με την κακή έννοια...
nimi Posted - 01/09/2014 : 16:40:27
quote:
Originally posted by trexantiris

@nimi: αν δεις κανά ταλαίπωρο να τρέχει ξυπόλητος στην Πεντέλης, μην παραξενευτείς σε παρακαλώ…ααααχαχαχαχαχαχαχα!

Free your feet...free your senses!



Και γυμνό απο τη μέση και πάνω! Άστεγος χωρίς μια μπλούζα, ένα ζευγάρι παπούτσια να προστατεύεις τα ποδαράκια σου που τοοοοσο το έχουν ανάγκη...

αχαχαχα! Εσύ είσαι μορφή βρε, σε ξεχωρίζω απο μακρυά!
trexantiris Posted - 01/09/2014 : 16:21:13
quote:
Originally posted by winarg

Ο παραπάνω κυριούλης μένει στη γειτονιά μου.
Άστεγος δεν είναι σίγουρα, για το οικονιμικό όμως δε γνωρίζω. Όταν δεν τρέχει πάντως έχει καθωσπρέπει εμφάνιση.
Τρέχει χρόνια με αυτά τα ρούχα και σε αυτή τη διαδρομή αλλά δεν είναι και εύκολο να του πιάσεις κουβέντα. Μερικές φορές πιο παλιά τον είχα χαιρετίσει και με είχε αγνοήσει.
Πλέον αν περνάς δίπλα του σου ρίχνει και μια ματιά :-)
Τώρα τους λόγους για τους οποίους τρέχει εκεί που τρέχει, με αυτή την ενδυμασία και τις συγκεκριμένες ώρες, δεν τους γνωρίζω.



…τον συγκεκριμένο δρομέα τον έχει πετύχει επίσης αααααπειρες φορές στο Χαλάνδρι να κινείται ακριβώς στην ίδια διαδρομή και όντως με τα ίδια ρούχα…ακόμα και μέσα στη ζέστη του κατακαλόκαιρου!!! Μου έκανε μάλιστα εντύπωση που κινείται και σε δρόμους με κάποια κίνηση, και όχι απαραίτητα σε στενά (όπως είναι η «Επιδαύρου», που είναι πέρασμα).

@nimi: αν δεις κανά ταλαίπωρο να τρέχει ξυπόλητος στην Πεντέλης, μην παραξενευτείς σε παρακαλώ…ααααχαχαχαχαχαχαχα!

Free your feet...free your senses!
winarg Posted - 25/08/2014 : 10:03:35
Ο παραπάνω κυριούλης μένει στη γειτονιά μου.
Άστεγος δεν είναι σίγουρα, για το οικονιμικό όμως δε γνωρίζω. Όταν δεν τρέχει πάντως έχει καθωσπρέπει εμφάνιση.
Τρέχει χρόνια με αυτά τα ρούχα και σε αυτή τη διαδρομή αλλά δεν είναι και εύκολο να του πιάσεις κουβέντα. Μερικές φορές πιο παλιά τον είχα χαιρετίσει και με είχε αγνοήσει.
Πλέον αν περνάς δίπλα του σου ρίχνει και μια ματιά :-)
Τώρα τους λόγους για τους οποίους τρέχει εκεί που τρέχει, με αυτή την ενδυμασία και τις συγκεκριμένες ώρες, δεν τους γνωρίζω.

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000