Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Επικαιρότητα
 Ο ληστής μαραθωνοδρόμος

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
giorgis Δημοσιευτηκε - 07/01/2012 : 15:23:14
Ο ληστής μαραθωνοδρόμος.(PUMPGUN RONNIE)συγγραφέας ΜΑΡΤΙΝ ΠΡΙΝΤΣ. CULT STORIES εκδ.ΤΟΠΟΣ.αξίζει να διαβαστεί για να αναλογιζόμαστε γιατί τέλος πάντων τρέχουμε "όλοι".
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
ThanasisT Posted - 15/03/2012 : 19:43:33
σε 15 λεπτά από την στιγμή που θα ξεκινήσει η ταινία θα σας πέσει το σαγόνι και θα πείτε : ώπα τι έγινε τώρα;
υπόθεση....
http://www.imdb.com/title/tt0130827/
υ.γ. νομίζω ο συμπρωταγωνιστής έπαιζε και στο ''πείραμα'' το γερμανικό.

Γιώργο το in time πολύ καλό.

“You are not your job, you're not how much money you have in the bank. You are not the car you drive. You're not the contents of your wallet. You are not your f***ing khakis. You are all singing, all dancing crap of the world.” Tyler Durden
giorgosdelta Posted - 15/03/2012 : 19:07:08
Ευχαριστώ Θανάση.
Κρίμα την έχουν στο rapidshare. Θα κάνει 1 μέρα να κατέβει.
http://greekddl.com/movies/2009-12-13-07-37-47/old-foreign-movies/53659-lola-rennt-%281998%29.html?cpage=0

edit, κι εδώ
http://thepiratebay.se/torrent/5003503/Lola_Rennt_%281998%29_-_DivX7_%5BEng_Gr_Subs%5D_-_Omifast_Greek

Ωραίο δρομικό στυλάκι έχει ο Justin Timberlake στην αλληγορική ταινιάρα in time:
http://greekddl.com/movies/2009-12-13-07-35-00/movies-new-release/141371-in-time-2011-dvdrip-xvid-sparks.html
trexalitsa Posted - 15/03/2012 : 18:59:02
Καλησπερα δεν μου πολυαρεσε η ταινια ο κλεφτης μαραθωνοδρομος αργη και πολυ λιγες οι σκηνες οσο αφορα το τρεξιμο...το lola rennt τι υποθεση εχει???εχω πυρετο και εδω και δυο βδομαδες ειμαι στο κρεβατι του πονου οποτε αφου δεν τρεχω ας βλεπω τουλαχιστον να τρεχουν....οτι ταινιες προτεινετε ευπροσδετες.....
ThanasisT Posted - 15/03/2012 : 17:46:15
εγώ Γιώργο κατεβάζω από greekddl.
αν μπεις εκεί γράψε στην αναζήτηση Lola Rennt (1998)


“You are not your job, you're not how much money you have in the bank. You are not the car you drive. You're not the contents of your wallet. You are not your f***ing khakis. You are all singing, all dancing crap of the world.” Tyler Durden
giorgosdelta Posted - 15/03/2012 : 17:35:04
Κανα λινκ κανά καλό;
ThanasisT Posted - 15/03/2012 : 17:32:18
quote:
Originally posted by GERMANOS

giorgosdelta
''Όπου βλέπεις ταινία με τίτλο το τρέξιμο, τρέξε μακριά.''

A!Γεώργιε!
Τότε δεν θα έχεις δει το ''Τρέξε Λόλα τρέξε!''



ταινιάρα το τρέξε λόλα τρέξε.
αν και δεν μου πολυαρέσει η γερμανική γλώσσα οφείλω να ομολογήσω πως τις ταινίες γερμανικής παραγωγής που έχω δει είναι πάρα πολύ καλές.

“You are not your job, you're not how much money you have in the bank. You are not the car you drive. You're not the contents of your wallet. You are not your f***ing khakis. You are all singing, all dancing crap of the world.” Tyler Durden
sugar Posted - 15/03/2012 : 09:09:41
....ρε Γεωργιε δεν κραταμε για παραδειγμα τις ληστειες που εκανε....κραταμε τους αγωνες τον μαραθωνιο Βιεννης που εκανε την προπονηση μα πιο πολυ το τρεξιμο στις ανηφορες στο βουνο...ολη τη νυχτα και που" αδειασε "την επομενη...και τελικα πεθανε ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ!!!

"SUGAR"..TO ΑΡΓΑ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΟΤΕ!!!
trexalitsa Posted - 15/03/2012 : 04:27:11
το τρεξε λολα ειναι καταπληκτικη ταινια και τωρα ετοιμαζομαι να δω robber με ελληνικους υποτιτλους....ελπιζω να ναι καλη ταινια θα σας πω αυριο ....καλα χιλιομετρα σε ολους σας...
mbair Posted - 15/03/2012 : 00:50:55
Τον μαραθωνοδρομο με το ποδηλατο μην ξαναδουμε σε κανα 2 βδομαδες... :)

GERMANOS Posted - 15/03/2012 : 00:46:31
giorgosdelta
''Όπου βλέπεις ταινία με τίτλο το τρέξιμο, τρέξε μακριά.''

A!Γεώργιε!
Τότε δεν θα έχεις δει το ''Τρέξε Λόλα τρέξε!''
erasitexnis Posted - 14/03/2012 : 21:20:09
αν ολοι οι νεοι εκαναν αυτο που λες(εξαρτημενη μισθωτη εργασια,που προσωπικα δε διαφωνω...φτανει να αγωνιζεται κανεις μες τη δουλεια...γιατι πολλους εχω συναντησει που στα μπαρ ειναι τσαμπουκαδες και στη δουλεια χαλβαδες)σιγουρα η ιστορια δε θα γνωριζε το κεφαλαιο της κοινωνικης ληστειας(βλεπε τον ντουρουτι που δινε τα χρηματα στον φερε και τη μοντεσορι για σχολεια...τον σαμπατε που ληστευε την εποχη του φρανκο κ διεθετε τα χρηματα στην fai για αντιδιδακτορικο αγωνα...τον ζακ μεσριν στη γαλλια...και τους αδελφους παλαιοκωστα στην ελλαδα που ουκ ολιγους ακτημονες κ φτωχοδιαβολους εχουν ευεργετησει σε θεσσαλια κ ηπειρο.. Αυτη η μικρη αναφορα για γενικευσεις κ πεζες αναλυσεις..τωρα δε σημαινει οτι οποιος κανει μια ληστεια κινηται ανιδιοτελως αλλα δε σημαινει οτι σονι και ντε οτι ειναι ενα ρεμαλι..στο κατω κατω απο τους νομιμους τοκογλυφους τα περνε οχι απο κανεναν ανθρωπο του μεροκαματου..Τελος η ταινια ειναι πολυ καλη,το βιβλιο ακομη καλητερο...και το "ενστικτο του θανατου" του ζακ μερσιν ειναι επισης ενα πολυ καλο βιβλιο απο το οποιο μπορει κανεις να συναγει πολυ πιο ασφαλη συμπερασματα για τα κινητρα και τις συνθηκες που μπορει κανεις να "βγει στο κλαρι"(φραση των λησταρχων για την εγκαταλειψη του "νομιμου βιου")
trexalitsa Posted - 14/03/2012 : 19:30:15
η ταινια υπαρχει με ελληνικους υποτιτλους???
giorgosdelta Posted - 14/03/2012 : 18:02:25
Αίμα δάκρυα κι ιδρώτας κι ανώφελο τρέξιμο. Ένας πιτσιρικάς που αντί να πάει να δουλέψει, κλέβει, τρέχει και σκοτώνει.
Όπου βλέπεις ταινία με τίτλο το τρέξιμο, τρέξε μακριά.
GERMANOS Posted - 14/03/2012 : 17:21:00
Επειδή εμείς απ' ό,τι φαίνεται ΔΕΝ ΘΑ ΤΗ ΔΟΥΜΕ
τι έκανε λοιπόν και τι χαρακτήρας ήτανε;
Με λίγα λόγια...
giorgosdelta Posted - 14/03/2012 : 15:49:17
Την έχω δει εδώ και καιρό και δε μου άρεσε.
Ένας ψυχοπαθής φονιάς που έίναι και πρωταθλητής.
Ταινία προς αποφυγή εις την δεκάτη.

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000