Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 7ος Μαραθώνιος Μέγας Αλέξανδρος 1/4/2012

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
perivleptos Δημοσιευτηκε - 16/11/2011 : 14:59:19
Ξεκίνησαν οι εγγραφές για τον 7ο Διεθνή Μαραθώνιο "Μέγας Αλέξανδρος".
http://www.atgm.gr/

‎"Ο μόνος αγώνας που χάνουμε, είναι ο αγώνας που δε δίνουμε..."
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
PEZONAYTHS Posted - 17/06/2012 : 18:19:08
Έπιτέλους βγήκαν τά αναμνηστικά διπλώματα συμμετοχής !!!
sugar Posted - 21/05/2012 : 08:17:38
Με τον πατερ-Θοδωρο εχω τρεξει σε πολλους αγωνες.....ειναι πολυ καλος και πραγματικα ανθρωπος να σε τραβηξει στην εκκλησια!!!!ΜΠΡΑΒΟ του!!!

"SUGAR"..TO ΑΡΓΑ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΟΤΕ!!!
mbair Posted - 21/05/2012 : 05:49:09
Υπάρχουν πολλοι ιερωμένοι που κάνουν εξαίρετο έργο αλλά δεν αποτελούν υλικό προβολής. Εύγε στον πατήρ Θεόδωρο....
dpkouk Posted - 20/05/2012 : 14:42:39
quote:
Originally posted by MANOLIS2004

Πόσοι διαφορά με τους χοντροκοιλαράδες παπάδες που την βγάζουν στα νεκροταφεία τις Κυριακές, για να μαζεύουν τυχερά απο τα μνημόσυνα.
Νομίζω είναι η καλύτερη διαφήμιση για την θρησκεία ο συγκεκριμένος ιερέας.

MANOLIS2004


+1000

http://marathon.yooblog.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
8avos Posted - 18/05/2012 : 18:47:12
χαχχαχ ρε μητσάρα,απίστευτη η περιγραφή σου!
τον παππούλη και εγώ τον είδα χθές.όντως φοβερός!
Orcatattoo Posted - 18/05/2012 : 14:17:31
Απίστευτος ο πάτερ!
Αν και δεν τα πάω καλά με τον κλήρο, αυτός ήταν απίθανος!
Με πέρασε στην αρχή σαν σταματημένο!!
Μάλιστα, δευτερόλεπτα πριν με προσπεράσει (καπου στο 5ο χλμ) βλέπω ένα μηχανάκι με καμεραμάν επάνω να ετοιμάζεται για πλάνο!!!
Εμένα λέω θα θέλει να τραβήξει (ψωνάρα!!) και ετοιμάζομαι για καφριλίκι (τύπου rock n roooolllll!!!) και κάνω στην κάμερα το γνωστό \m/. Την ίδια στιγμή βλέπω να με περνάει από τα αριστερά ο παπάς!!
Χαχαχα!! Γέλαγα για καναδυο χλμ μόνος μου!!!

Μπράβο του!

ΥΓ: Μέχρι εκείνη τη μέρα, ο μόνος παπάς που είχα σε εκτίμηση ήταν ένας στην Αντίπαρο! Παίζουμε μπάλα και έχει σκάσει τύπος με μούσια και εμφάνιση Παναθηναικού! Δε δώσαμε σημασία, παίξαμε μπάλα κτλ! Το βράδυ είμαι σε ταβερνάκι και μας έρχονται 2 μπύρες!
-Από ποιον? ρωτάω
-Από τον πάτερ! απαντάει η σερβιτόρα.

Γυρνάω και βλέπω τον εν λόγω "βαζελάκο" με ράσα!! Κέρασμα για το γκολ που έβαλες, μου λέει! Απίθανος!

Good things come to those who wait..
Aytoxeiras Posted - 18/05/2012 : 12:18:34
quote:
Originally posted by mbair

Όχι να παρει, κριμα που δεν τον ειδα, μου δωσε και την ευχη του ο ανθρωπος... Πολυ ωραιος ηταν . Ημουν στο 23 περιπου, μαζι με μια τετραδα της "αρειας" ευρωπαικης φυλης απο το aachen (τρομαρα τους) που ετρεχαν λες και ειχαν μετρονομο... Ειδαν τον πατερ με τα ρασα και χασανε κανα 2 βηματα :) ... Εύγε του, λαμπρό παράδειγμα.


έγω έτρεχα αρκετή ώρα μαζί τους και πιάσαμε και την κουβέντα. ο ένας τους ήταν Έλληνας. ο Πάτερ όλα τα λεφτά, με πέρασε κάπου στο 20.
MANOLIS2004 Posted - 18/05/2012 : 11:32:52
Πόσοι διαφορά με τους χοντροκοιλαράδες παπάδες που την βγάζουν στα νεκροταφεία τις Κυριακές, για να μαζεύουν τυχερά απο τα μνημόσυνα.
Νομίζω είναι η καλύτερη διαφήμιση για την θρησκεία ο συγκεκριμένος ιερέας.

MANOLIS2004
Dejan Posted - 18/05/2012 : 10:14:30
Θυμάμαι πριν από καμία 10ρια χρόνια στο Πανελλήνιο Βετεράνων στη Χαλκίδα είχα δει ένα παπά με ράσα και spikes να τρέχει 100ρι

______________________
“Ethiopians and Kenyans are running 160 miles a week, more than you will ever run, because it’s their only way out, and those who survive that are going to be really hard to beat unless you do everything perfectly,” Salazar told Ritzenhein. “If they have better biomechanics, too, you are in trouble.”
Skyrunner Posted - 18/05/2012 : 09:59:17
quote:
Originally posted by baldrick

σύμφωνα με το ρεπορταζ... ειναι 42 ετών!
Περπερίδης Θεόδωρος απο Γιαννιτσά
http://www.espressonews.gr/default.asp?pid=79&la=2&catid=1&artid=1501465

Και σύμφωνα με τα αποτελέσματα τόσο είναι !!!! με πέρασε χαλαρά στην αερογέφυρα του κορδελιού !!! Δίνοντας και την ευχή του όταν τον ενθάρρυνα!!!
baldrick Posted - 18/05/2012 : 09:47:18
σύμφωνα με το ρεπορταζ... ειναι 42 ετών!
Περπερίδης Θεόδωρος απο Γιαννιτσά
http://www.espressonews.gr/default.asp?pid=79&la=2&catid=1&artid=1501465
cnp271268 Posted - 18/05/2012 : 09:26:45
Ε οχι και παππουλης. Καμια τριανταπενταρια ειναι ο συγκεκριμενος. Εγω τον εχω πετυχει σε πολλους τοπικους αγωνες, ειναι απο περιοχη Ημαθιας ο ανθρωπος. Μια φορα σε εναν αγωνα εξω απο την Κατερινη περιμεναμε να τελειωσει η λειτουργια για να ερθει και να ξεκινησει ο αγωνας.
ειναι πολυ συμπαθητικο παιδι παντως και σουπερ προπονημενος. Παει σφαιρα...παρα τα ρασα...

ο συγκεκριμενος παπουλης ηρθε στην εκκινηση κι εβγαλε μια φωτο με τους δρομεις της Φλογας...χαμηλων τονων ανθρωπος,να σε τραβηξει στο Θεο με το παραδειγμα του...ναναι καλα..παυλο εχεις λινκ;

http://marathon.yooblog.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
[/quote]

trehontas.blogspot.com/
SKOTEINOS Posted - 18/05/2012 : 08:23:08
Όχι ρε συ.Και στο youtube δεν εχουν ανεβάσει κατι...ακόμα.Αν το ανεβάσουν θα το βάλω.

Θέλω να τον πετύχω τον εν λόγω,να τον καλέσω στα Βρεττάκεια.Αν και ξέρω ότι θα του πέφτει κομματάκι μακριά.Αν δεχτεί πάντως θα τον φιλοξενήσω.

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2012-ΣΤΗΝ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΤΑΫΓΕΤΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 4/8/2012
dpkouk Posted - 18/05/2012 : 08:14:26
ο συγκεκριμενος παπουλης ηρθε στην εκκινηση κι εβγαλε μια φωτο με τους δρομεις της Φλογας...χαμηλων τονων ανθρωπος,να σε τραβηξει στο Θεο με το παραδειγμα του...ναναι καλα..παυλο εχεις λινκ;

http://marathon.yooblog.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
SKOTEINOS Posted - 18/05/2012 : 07:43:17
Έδειξε σε μια στιγμή στα περίχωρα της Θεσσαλονίκης να περνάει δίπλα από 2 ΄΄συμβατικούς΄΄ παπάδες οι οποίοι τον κοίταγαν καλά-καλά και ούτε καλημέρα δεν του είπαν.Μάλλον θα τον έβαλαν στο πυρ το εξώτερον...

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2012-ΣΤΗΝ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΤΑΫΓΕΤΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 4/8/2012

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000