Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Διάφορα
 Σχετικά με το Forum
 Ορθογραφικό λάθος στο φόρουμ

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
Nek2000 Δημοσιευτηκε - 29/11/2012 : 01:59:41
Να επισημάνω ότι στο τέλος της σελίδας ενός θέματος εκεί που γράφεις μία "Γρήγορη Απάντηση", από κάτω γράφει "Μύνημα:" αντί για "Μήνυμα:"
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
SKOTEINOS Posted - 29/11/2012 : 23:44:44
quote:
Originally posted by KostasPVol

Διαγραφόταν, και ξαναέμπαινε με άλλο λογαριασμό. Ξαναδιαγραφόταν, και ούτω καθεξής ώσπου λήφθηκαν ειδικά μέτρα. Μερικά λίγοι τα έπαιρναν είδηση λόγω άμεσης διαγραφής. Και δεν χρησιμοποίησε ποτέ το όνομα που λες, αυτός ο χρήστης είναι ενεργός και δεν έχει δημιουργήσει ποτέ πρόβλημα.




Έχει δημιουργήσει με προηγούμενα νικ.
Θες να στα πω,μήπως ένα-ένα;;;;
Ναι μεν τώρα και καλά κάθεται ήσυχα,αλλά πετάει τις μπηχτές του για να τσιμπήσει κανείς και στην προκειμένη εγώ.Αλλά επειδή είναι άνθρωπος με ειδικές ανάγκες και φαίνεται και από τον τρόπο γραψίματος του και επειδή τον έχω δει από κοντά σε 2 αγώνες,δεν δίνω απολύτως καμμία σημασία.

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2013-ΣΤΗΝ ΓΗ ΤΟΥ ΚΡΟΚΕΑΤΗ ΛΙΘΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2-3/8/2013
dpkouk Posted - 29/11/2012 : 21:00:15
quote:
Originally posted by igi

Τη να κάνουμαι; Σιμβένουν αφτά!!!


καλα ντε πεζεσε...

ειμαστε ωραιο τρελοκομειο...

http://marathon.yooblog.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
zoro Posted - 29/11/2012 : 15:26:19
quote:
Originally posted by Elda

quote:
Originally posted by bil_chil

Γενικά αυτό το φόρα είναι λίγο στον αυτόματο, admins δεν πρέπει να υπάρχουν-ασχολούνται
η χαρά του τρολ είναι...


Μια χαρα ειναι αυτο το φορουμ. Για ρωτηστε και μενα που ειμαι διαχειριστρια σε γυναικειο φορουμ κοντα μια δεκαετια, τι εχουν δει τα ματια μου. Φανταστειτε μονο καμια 200αρια γυναικες ενεργα μελη (παλιοτερα αυτο, τωρα πολυ λιγοτερες). Πηγαινει το μαλλιοτραβηγμα συννεφο!!! 2 διαχειριστριες και 5-6 συντονιστριες ειμαστε, αλλα και παλι ακρη δε βγαζουμε.

_________________________________________________
Χαχαχαχ
Πρέπει να έχεις μεγάλη υπομονή!!
Αλλά ώρες-ώρες σαν γυναικεία ομάδα μπάσκετ πρέπει να είναι..
της πόπης το κάγκελο..
όχι ότι και μείς πάμε πίσω..


bil_chil Posted - 29/11/2012 : 15:16:32
Έχεις δίκιο χίλια συγνώμη από το φίλο, με μπέρδεωε το ίδιο avatar που είχαν κάποιο διάστημα
KostasPVol Posted - 29/11/2012 : 15:09:50
Διαγραφόταν, και ξαναέμπαινε με άλλο λογαριασμό. Ξαναδιαγραφόταν, και ούτω καθεξής ώσπου λήφθηκαν ειδικά μέτρα. Μερικά λίγοι τα έπαιρναν είδηση λόγω άμεσης διαγραφής. Και δεν χρησιμοποίησε ποτέ το όνομα που λες, αυτός ο χρήστης είναι ενεργός και δεν έχει δημιουργήσει ποτέ πρόβλημα.
bil_chil Posted - 29/11/2012 : 14:34:51
quote:
Originally posted by 8avos

απο την πρώτη στιγμή που μπήκα για να δω αποτελέσματα,πέρυσι,διαπίστωσα ότι τα άτομα εδώ είναι εντελώς διαφορετικά από κάθε
φόρουμ που έχω μπεί.αν όχι όλοι,οι περισσότεροι έχουν ιδία άποψη από το άθλημα που εκπροσωπεί η σελίδα αυτή,χωρίς να κάθονται
απλά πίσω από ένα πληκτρολόγιο και κατηγορώντας ή επιβραβεύοντας συνεχώς.
και από το πρώτο πάστα πάρτυ που συμμετείχα διαπίστωσα ότι δεν έπεσα καθόλου έξω.
με λίγα λόγια φίλε bil_chil είναι η χαρά του εθελοντισμού εδώ μέσα και όχι η χαρά του τρολ.
και το διαπιστώνεις,διοργανώνοντας διάφορα πράγματα τα μέλη και προσφέροντας αλληλοβοήθεια,από φωτό μέχρι αγώνες.

http://worldvespa.wordpress.com



Τι σχέση έχει η ποιότητα των μελών με την παρακολούθηση από τους admin; Αλλοίμονο αν δεν είχε επίπεδο ένα φόρουμ με το μέσο όρο ηλικίας, αλλά και τρόπο σκέψης, που έχει αυτό το φόρα συ σύγκριση με το insomnia πχ.

Αλλά πείτε μου κ εσείς, ο Πανάγος ή όπως αλλιώς λεγόταν σε διάφορα accounts, τόσο δύσκολο ήταν να διαγραφεί;
MANOLIS2004 Posted - 29/11/2012 : 14:08:06
Δεν πιραζι. Εξαλου η γλοσα φτοχοπυιται επισιμα οποτε δεν αποκλιετε να καθιεροθι αυτι ι ορθογραφια.

MANOLIS2004
admin Posted - 29/11/2012 : 13:59:53
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους που ασχολούνται ακόμα με τις (ορθρογραφικές) λεπτομέριες - λάθη του Φορουμ. Μας τιμάτε γιατί απαιτείτε την τελειότητα, άσχετα αν δεν μπορούμε να σας την προσφέρουμε .

Στην προκειμενη περίπτωση, όσο "χαζό" κι αν σας φανεί το συγκεκριμένο λάθος δεν το έχουμε διορθώσει εδώ και χρόνια γιατι μετά την πρωτη μετάφραση (οπου και έγινε το λάθος) ... δεν ξέρουμε που ακριβώς μέσα στον κώδικα βρίσκεται αυτό το σημείο κειμένου.
8avos Posted - 29/11/2012 : 13:25:43
απο την πρώτη στιγμή που μπήκα για να δω αποτελέσματα,πέρυσι,διαπίστωσα ότι τα άτομα εδώ είναι εντελώς διαφορετικά από κάθε
φόρουμ που έχω μπεί.αν όχι όλοι,οι περισσότεροι έχουν ιδία άποψη από το άθλημα που εκπροσωπεί η σελίδα αυτή,χωρίς να κάθονται
απλά πίσω από ένα πληκτρολόγιο και κατηγορώντας ή επιβραβεύοντας συνεχώς.
και από το πρώτο πάστα πάρτυ που συμμετείχα διαπίστωσα ότι δεν έπεσα καθόλου έξω.
με λίγα λόγια φίλε bil_chil είναι η χαρά του εθελοντισμού εδώ μέσα και όχι η χαρά του τρολ.
και το διαπιστώνεις,διοργανώνοντας διάφορα πράγματα τα μέλη και προσφέροντας αλληλοβοήθεια,από φωτό μέχρι αγώνες.

http://worldvespa.wordpress.com
Rigelian Posted - 29/11/2012 : 12:08:48
Μια χαρά είναι το φόρουμ!
SKOTEINOS Posted - 29/11/2012 : 11:33:20
quote:
Originally posted by igi

Τη να κάνουμαι; Σιμβένουν αφτά!!!




Χα,χα,χα.
μάθαι πεδή μου Ελινυκά

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2013-ΣΤΗΝ ΓΗ ΤΟΥ ΚΡΟΚΕΑΤΗ ΛΙΘΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2-3/8/2013
igi Posted - 29/11/2012 : 11:19:14
Τη να κάνουμαι; Σιμβένουν αφτά!!!
bil_chil Posted - 29/11/2012 : 11:16:50
Οκ να το δεχτώ, κ ας έχει τα τρολ του-γιατί τα έχει-, κ ας μην έχει αλλαχτεί αυτό το "μύνημα" εδώ και πέντε χρόνια.

Ένας δυο άνθρωποι ίσως ήταν αρκετοί κάποτε. Πλέον δε φτάνουν...ίσως θα μπορούσε ο διαχειριστής να μας δείξει την εξέλιξη των νέων εγγραφών, τη διατήρηση της δραστηριότητας των μελών κτλ.

Όπως και να χει, μεγάλα παιδιά είμαστε, κρατάμε αυτά που θέλουμε, ,μιλάμε με αυτούς που θέλουμε κοκ.

Elda Posted - 29/11/2012 : 10:59:13
quote:
Originally posted by bil_chil

Γενικά αυτό το φόρα είναι λίγο στον αυτόματο, admins δεν πρέπει να υπάρχουν-ασχολούνται
η χαρά του τρολ είναι...


Μια χαρα ειναι αυτο το φορουμ. Για ρωτηστε και μενα που ειμαι διαχειριστρια σε γυναικειο φορουμ κοντα μια δεκαετια, τι εχουν δει τα ματια μου. Φανταστειτε μονο καμια 200αρια γυναικες ενεργα μελη (παλιοτερα αυτο, τωρα πολυ λιγοτερες). Πηγαινει το μαλλιοτραβηγμα συννεφο!!! 2 διαχειριστριες και 5-6 συντονιστριες ειμαστε, αλλα και παλι ακρη δε βγαζουμε.

_________________________________________________
T' όνειρο ειναι τα φτερά μα αν θελεις να πετάξεις
πρέπει και την αλήθεια σου λίγο να την πειράξεις

THANOS_KTM Posted - 29/11/2012 : 10:51:49
quote:
Originally posted by bil_chil

Γενικά αυτό το φόρα είναι λίγο στον αυτόματο, admins δεν πρέπει να υπάρχουν-ασχολούνται
η χαρά του τρολ είναι...




Κάνεις λάθος.

Και ο Κώστας τριγυρνάει εδώ μέσα,αλλά και ο Γρηγόρης όσες φορές του εχω στείλει e-mail σε κάτι που εχω δεί,απαντάει αμεσα.

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000