Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Συμβολικός αγώνας στην μνήμη του Νίκου Νίντου

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
SKOTEINOS Δημοσιευτηκε - 28/11/2012 : 19:27:10
Φίλες και φίλοι.
Η παρακάτω ανακοίνωση παίζει μόνο εδώ μέσα,δεν θα πάει σε κανέναν σύλλογο,και μπορεί να παρευρεθεί όποιος και όποια θέλει.

ΣΥΜΒΟΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΜΕΛΩΝ ΤΟΥ RUNNING NEWS ΣΤΗΝ ΜΝΗΜΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΥ ΝΙΝΤΟΥ

To Σάββατο 29/12/2012,θα γίνει συμβολικός αγώνας προς τιμήν ΤΟΥ ΑΞΕΧΑΣΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΡΕΧΤΗ ΜΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΥ ΝΙΝΤΟΥ.
Ο αγώνας θα είναι συμβολικός,και μπορούν να συμμετάσχουν όλοι όσοι το επιθυμούν.
Η διαδρομή του αγώνα θα είναι 10 χλμ.-όσα και τα χλμ.που ήταν ο αγώνας που μας ΄΄άφησε΄΄ ο κυρ-Νίκος.Ο αγώνας θα γίνει εντός της Πανεπιστημιούπολης,όπου θα γίνουν 2 γύροι,περιοχή όπου προπονούνταν ο κυρ-Νίκος.
Δεν θα γίνει χρονομέτρηση του αγώνα,ούτε θα βγει κάποια κατάταξη.Σκοπός του εν λόγω αγώνα είναι να τιμήσουμε την μνήμη του αξέχαστου φίλου μας.Απλά με ανακοίνωση,θα ανακοινωθούν τα ονόματα αυτών που πήραν μέρος.

Έναρξη του αγώνα:09.15,την ίδια ώρα δηλ.που ξεκίνησε και ο αγώνας των 10 χλμ.του Μαραθωνίου.

Αφετηρία του αγώνα:η είσοδος της Πανεπιστημιούπολης,από Ούλωφ Πάλμε,

Παροχές:σε όλους τους συμμετέχοντες,θα δοθεί μετάλλιο με την μορφή του κου Νίκου πάνω.Επίσης θα δοθούν στον τερματισμό νεράκια και μια σακκούλα με αναμνηστικά δώρα,παροχής της εταιρείας όπου δούλευε ο Νίκος Νίντος.

Συμμετοχές-πληροφορίες:για να δηλώσετε συμμετοχή,μπορείτε να το κάνετε είτε στο ίδιο θρεντ εδώ,όπου διαβάζετε το θέμα για τον αγώνα,με το να δηλώσετε το όνομά σας,είτε τηλεφωνικώς στα τηλ. 6936853165(Γορανίτης Παύλος) και 6937005793(Ιορδάνης Σαριόγλου)

Κλείσιμο συμμετοχών:Θα επιθυμούσαμε προκειμένου την καλύτερη προετοιμασία του αγώνα,να μας έχετε δηλώσει συμμετοχή μέχρι την Κυριακή 23/12/2012.΄Και πέραν αυτής της ημερομηνίας θα γίνονται δεκτές οι όποιες αυμμετοχές,απλά θα μπορέσουμε να προετοιμαστούμε καλύτερα αν ξέρουμε νωρίτερα τον αριθμό των συμμετεχόντων.

Στον αγώνα θα παρευρίσκονται μέλη της οικογένειας του κυρ Νίκου οι οποίοι θα μας βοηθήσουν και στα όποια διοργανωτικά.

Ελπίζουμε και επιθυμούμε να έρθετε όσοι μπορείτε περισσότεροι για να τιμήσουμε την μνήμη ενός πρωτίστως αξέχαστου ανθρώπου και μετά δρομέα.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ!


Σημ.:Μετά τον αγώνα,θα κατευθυνθούμε όσοι μπορείτε,στο κοιμητήριο του Βύρωνα,όπου αναπαύεται ο Νίκος,όπου θα γίνει ένα μικρό τρισάγιο.Εκεί σαν μέλη του φόρουμ,θα του απονείμουμε ένα έπαθλο-το σπουδαιότερο της ζωής του,που θα είναι από όλους μας.Όποιος επιθυμεί να αφήσει στην τελευταία του κατοικία,κάτι εξτρά που να έχει να κάνει με αγώνα δρόμου π.χ. ένα μετάλλιο ή ένα δικό του κύπελλο,μπορεί να το κάνει.
Όσοι δεν έρθετε με αμάξι στην αφετηρία,θα υπάρχουν αρκετά αυτοκίνητα για να πάμε μαζί στο νεκροταφείο.



ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2013-ΣΤΗΝ ΓΗ ΤΟΥ ΚΡΟΚΕΑΤΗ ΛΙΘΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2-3/8/2013
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
dpkouk Posted - 06/01/2013 : 16:55:58
δεν ανοιγουν οι φωτο φιλε...

http://marathon.yooblog.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
aristotelisA Posted - 06/01/2013 : 15:52:46
Ευχαριστώ παιδιά, έβαλα και δύο φωτό fb http://www.facebook.com/photo.phpfbid=10151405406582658&set=a.10150146663607658.332802.575322657&type=1&theater http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151405406582658&set=a.10150146663607658.332802.575322657&type=1&theater
SKOTEINOS Posted - 06/01/2013 : 13:12:53
Να πω κατι θα ηθελα εδω:
Χθες ,οπως ειχα γραψει ηταν η κοπη της Πρωτοχρονιατικης πιττας του Απολλωνα,οπου μεταξυ αλλων τιμηθηκε η συντροφος του κυρ-Νικου ,η κα Ευαγγελια Μωρακη.
Μεγαλο μερος της χθεσινης εκδηλωσης,αναλωθηκε στον συμβολικο αγωνα που εγινε ανα την Ελλαδα,ενω η κα Λια ξανατονισε οτι ΄΄κανεις μας δεν ειναι ατρωτος΄΄.Η συγκινηση παλι χθες ηταν διαχυτη,οταν εγινε εκτεταμενη αναφορα στον κυρ-Νικο,και μαλιστα η εκδ΄΄ηλωση ξεκινησε με αυτη την αναφορα και αφιερωθηκε στην μνημη του.

Πιστευω τοσο ο Ιορδανης ,οσο και ο Δημητρης ,καταλαβαν τον ποσο μεγαλο συμβολισμο ειχε ο αγωνας που εκαναν,και τι αξια για τον απλο δρομεα εχει.Τοσο απο αποψη υγειας,οσο και να μεινει στον τοσο αυτο σπουδαιο χωρο,κατι αμολυντο,παρθενο και αγνο.

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2013-ΣΤΗΝ ΓΗ ΤΟΥ ΚΡΟΚΕΑΤΗ ΛΙΘΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2-3/8/2013
dpkouk Posted - 06/01/2013 : 13:06:34
νασαι καλα..η προθεση ειναι αυτη που μετρησε...καλη χρονια...

http://marathon.yooblog.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
SKOTEINOS Posted - 06/01/2013 : 12:56:13
quote:
Originally posted by aristotelisA

Παιδιά, καλημέρα και απο μένα και καλή χρονιά. Και εγώ έτρεξα στην Καρδίτσα, όπως σας είχα υποσχεθεί, απλώς τόσες μέρες δεν είχα Ίντερνετ. Λοιπόν, ο δικός μου αγώνας δεν είχε και πολύ καλή οργάνωση! Ξεκίνησε με καμία ώρα καθυστέρηση! Βασικά περίμενα μήπως και κόψει λίγο η βροχή αλλά αυτή όλο δυνάμωνε. Αφού να φανταστείτε, δεν μπόρεσα τελικά να τρέξω εκεί που είχα σχεδιάσει, στο αθλητικό πάρκο, γιατί είχε ήδη γίνει πισίνα! Τέλος πάντων, βρήκα μία άλλη διαδρομή παράλληλα στον περιφερειακό που στράγγιζαν καλύτερα τα νερά και κατάφερα και έτρεξα. Βέβαια πολύυυυυυυ νερό. Στα τρία λεπτά, κυριολεκτικά, τα παπούτσια μου ήταν σαν να είχαν μόλις βγει από το πλυντήριο, χωρίς στέγνωμα, και στο δεκάλεπτο κοιτούσα το ρολόι μου. Τελικά τα κατάφερα και έτρεξα 51:36 και σταμάτησα κουβαλώντας καμιά δεκαριά λίτρα νερό πάνω μου! Αλλά ωραία εμπειρία ήταν. Στην τελική, μόνος μου δεν θα έτρεχα ποτέ χωρίς λόγο σε τέτοιες συνθήκες. Και πάλι πολλά συγχαρητήρια σε όλους τους συμμετέχοντες και ειδικά στους διοργανωτές, και αιωνία του η μνήμη.




Να σαι καλα.Μπραβο σου που τα καταφερες με τις τοσο αντιξοες συνθηκες.Γενικως εκεινη την ημερα πρεπει να ηταν παρα πολυ δυσκολες οι συνθηκες στην Θεσσαλια-ειδα το βιντεο του Παλαντζα στο Βολο και τρομαξα.

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2013-ΣΤΗΝ ΓΗ ΤΟΥ ΚΡΟΚΕΑΤΗ ΛΙΘΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2-3/8/2013
aristotelisA Posted - 06/01/2013 : 10:38:16
Παιδιά, καλημέρα και απο μένα και καλή χρονιά. Και εγώ έτρεξα στην Καρδίτσα, όπως σας είχα υποσχεθεί, απλώς τόσες μέρες δεν είχα Ίντερνετ. Λοιπόν, ο δικός μου αγώνας δεν είχε και πολύ καλή οργάνωση! Ξεκίνησε με καμία ώρα καθυστέρηση! Βασικά περίμενα μήπως και κόψει λίγο η βροχή αλλά αυτή όλο δυνάμωνε. Αφού να φανταστείτε, δεν μπόρεσα τελικά να τρέξω εκεί που είχα σχεδιάσει, στο αθλητικό πάρκο, γιατί είχε ήδη γίνει πισίνα! Τέλος πάντων, βρήκα μία άλλη διαδρομή παράλληλα στον περιφερειακό που στράγγιζαν καλύτερα τα νερά και κατάφερα και έτρεξα. Βέβαια πολύυυυυυυ νερό. Στα τρία λεπτά, κυριολεκτικά, τα παπούτσια μου ήταν σαν να είχαν μόλις βγει από το πλυντήριο, χωρίς στέγνωμα, και στο δεκάλεπτο κοιτούσα το ρολόι μου. Τελικά τα κατάφερα και έτρεξα 51:36 και σταμάτησα κουβαλώντας καμιά δεκαριά λίτρα νερό πάνω μου! Αλλά ωραία εμπειρία ήταν. Στην τελική, μόνος μου δεν θα έτρεχα ποτέ χωρίς λόγο σε τέτοιες συνθήκες. Και πάλι πολλά συγχαρητήρια σε όλους τους συμμετέχοντες και ειδικά στους διοργανωτές, και αιωνία του η μνήμη.
dpkouk Posted - 03/01/2013 : 18:01:59
α ρε βασιλη τι μας εκανες παλι...

http://marathon.yooblog.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
SKOTEINOS Posted - 03/01/2013 : 16:54:43
Ενα πολύ ωραίο άρθρο,για τον κυρ-Νίκο μας,από τον δρομέα Βασίλη Κυριλλίδη.

Βάλτε στο τέλος του άρθρου και το τραγούδι να ακούσετε,από την βελούδινη φωνή της Τάνιας Τσανακλίδου.

Στο διάλο συγκινήθηκα πάλι μαμώτι μου.

http://www.runningnews.gr/item.php?id=13152



ΟΛΑ ΚΥΡΙΕ ΝΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ....

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2013-ΣΤΗΝ ΓΗ ΤΟΥ ΚΡΟΚΕΑΤΗ ΛΙΘΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2-3/8/2013
mania Posted - 02/01/2013 : 11:57:49
quote:
Originally posted by giorgosdelta

Έτσι αξίζει ένας αγώνας στο τέλος του χρόνου
αφιερωμένος στους συναθλητές και φίλους μας
που βιάστηκαν και φτάσαν στο τέλος τους χρόνου τους
νωρίς.
Σ' αυτούς που φύγαν δίχως να πουν ένα γεια.



πολυ ομορφο...

Challenges are what make life interesting... overcoming them is what makes life meaningful!!!
sugar Posted - 02/01/2013 : 08:46:39
quote:
Originally posted by asgourak

To 10άρι μου από τον αγώνα στην Θεσσαλονίκη http://connect.garmin.com/activity/255826773 στον χρόνο που το ολοκλήρωσε και ο αείμνηστος Νικόλας 51:04!
Και λίγες φωτογραφίες

Ο συγκινητικός λόγος στον τερματισμό πριν το μοίρασμα των μεταλλίων


Η πίσω όψη του μεταλλίου της Θεσσαλονίκης. Δυστυχώς δεν το κράτησα αλλά είμαι χαρούμενος που θα πάει στην συμμετοχή από το Λουξεμβούργο


Ο Ευθύμης με την μπλούζα με τον Νικόλα


Με τους συντρέχτες μου. Είμαι σίγουρος ότι και ο Νίκος βλέποντάς μας χθες από ψηλά έτσι θα χαμογελούσε


Time to get faster

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟ.....Καλημερα σας απο Θεσσαλονικη!!!!

"SUGAR"..TO ΑΡΓΑ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΟΤΕ!!!
sisi Posted - 02/01/2013 : 00:18:52
quote:
Originally posted by giorgosdelta

Έτσι αξίζει ένας αγώνας στο τέλος του χρόνου
αφιερωμένος στους συναθλητές και φίλους μας
που βιάστηκαν και φτάσαν στο τέλος τους χρόνου τους
νωρίς.
Σ' αυτούς που φύγαν δίχως να πουν ένα γεια.



Ἀγώνας ἀφιερωμένος σέ ὅλους τούς ἐπώνυμους ή ἀνώνυμους δρομεῖς πού ἔφυγαν ἔχοντας ἀφήσει πολύτιμη παρακαταθήκη, ἤ ἔχοντας προσθέσει μόνον ἕνα μικρό λιθαράκι στήν δρομική κοινότητα, ἤ ἁπλά κάνοντας κάτι πού λάτρευαν...τό Τρέξιμο!
Προτείνω κι ἐγώ λοιπόν, αὐτός ὁ συμβολικός ἀγώνας τοῦ τέλους τῆς χρονιᾶς νά εἶναι πρός τιμήν τοῦ Αἰώνιου Δρομέα, ὅπως πολύ εὔστοχα καί συγκινητικά ὀνομάσατε τόν Νίκο... πρός τιμήν ὅμως ΟΛΩΝ αὐτῶν πού χάθηκαν... ἤ θά χαθοῦν!

Καλή Χρονιά!


Σίση
giorgosdelta Posted - 01/01/2013 : 14:11:49
Έτσι αξίζει ένας αγώνας στο τέλος του χρόνου
αφιερωμένος στους συναθλητές και φίλους μας
που βιάστηκαν και φτάσαν στο τέλος τους χρόνου τους
νωρίς.
Σ' αυτούς που φύγαν δίχως να πουν ένα γεια.
dpkouk Posted - 01/01/2013 : 13:28:42
quote:
Originally posted by SKOTEINOS

quote:
Originally posted by KostasPVol

quote:
Originally posted by SKOTEINOS

4 μετάλλια που περίσσεψαν στην Λάρισα,θα πάνε στον γειτονικό Βόλο και στον Κώστα Παλάντζα για να τα μοιράσει στην δικιά του ομάδα που δημιουργησε,οι οποίοι από ότι είδαμε τρέξανε σε ιδιαίτερα αντίξοες συνθήκες.

Λέτε να είναι ο κυρ-Νίκος,λόγος συμφιλίωσης ΄΄Τυριών΄΄-΄΄Αυστριακών΄΄;

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2013-ΣΤΗΝ ΓΗ ΤΟΥ ΚΡΟΚΕΑΤΗ ΛΙΘΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2-3/8/2013
+1

Σε ευχαριστούμε πολύ Παύλο! Περισσεύει ένα, τρία μετάλλια θα πάρουμε, μια και τρεις τρέξαμε από εδώ, θα τα φέρει ο Αποστόλης όταν θα έχουμε τη κοπή πίτας του συλλόγου. Λόγος για συμφιλίωση δεν υπάρχει, αφού οι ανόητες αντιπαλότητες πόλεων που υπάρχουν για ποδοσφαιρικά ή κοινωνικά θέματα, στον δρομικό χώρο δεν έχουν υπάρξει ποτέ σε καμμία πόλη, ούτε βέβαια σε Λάρισα-Βόλο, το αντίθετο μάλιστα, μέχρι και κοινές αποστολές με πούλμαν κάνουμε!

Του χρόνου θα δώσω περισσότερη έμφαση στον Βόλο, για να μετέχουμε 15-20 άτομα. Φέτος καλώς ή κακώς δεν το ανέφερα ιδιαίτερα εδώ στον σύλλογο, επειδή ξεκίνησε περισσότερο μέσα από το φόρουμ, αλλά του χρόνου θα επεκταθεί και εδώ.




Ναι,του χρόνου πρόθεσή μου(μας) είναι να ξεφύγει τα στενά φορουμίστικα όρια.Θα ανακοινωθεί παντού και θα επιθυμούσα ,και νομίζω και ο Ιορδάνης και ο Δημήτρης θα το επιθυμούν, να δημιουργηθούν,όσες περισσότερες ομάδες δρομέων γίνεται σε όλη την Ελλάδα.

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2013-ΣΤΗΝ ΓΗ ΤΟΥ ΚΡΟΚΕΑΤΗ ΛΙΘΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2-3/8/2013



http://marathon.yooblog.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
ThanasisT Posted - 01/01/2013 : 10:24:26
Καλημέρα και καλή χρονιά σε όλους.Ο αγώνας που θα έκανα και εγώ μαζί σας δυστυχώς δεν τελέστηκε στις 29 του μηνός αλλά την επόμενη μέρα.Την μέρα εκείνη ταξίδευα οπότε και δεν τα κατάφερα.
Πάντως την Κυριακή, στα πλαίσια μια συνάντησης - προπόνησης για όσους αγαπούν το τρέξιμο που έγινε στη Σύρο, πραγματοποίησα τον αγώνα στην μνήμη του κυρίου Νίκου.Τρέξαμε 11 χλμ μέσα σε ένα πολύ καλό κλίμα και πιστεύω πως πραγματικά θα χαιρόταν ο Νίκος αν μας έβλεπε.
Συγχαρητήρια σε όσους διοργάνωσαν την εκδήλωση αυτή αλλά και σε όλους όσους πήραν μέρος.Δεν έχω διαβάσει εντυπώσεις από ότι συνέβη στο main event διότι δεν είχα δίκτυο.Ελπίζω όλα να κύλησαν ομαλά.


“You are not your job, you're not how much money you have in the bank. You are not the car you drive. You're not the contents of your wallet. You are not your f***ing khakis. You are all singing, all dancing crap of the world.” Tyler Durden
SKOTEINOS Posted - 31/12/2012 : 22:41:40
quote:
Originally posted by KostasPVol

quote:
Originally posted by SKOTEINOS

4 μετάλλια που περίσσεψαν στην Λάρισα,θα πάνε στον γειτονικό Βόλο και στον Κώστα Παλάντζα για να τα μοιράσει στην δικιά του ομάδα που δημιουργησε,οι οποίοι από ότι είδαμε τρέξανε σε ιδιαίτερα αντίξοες συνθήκες.

Λέτε να είναι ο κυρ-Νίκος,λόγος συμφιλίωσης ΄΄Τυριών΄΄-΄΄Αυστριακών΄΄;

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2013-ΣΤΗΝ ΓΗ ΤΟΥ ΚΡΟΚΕΑΤΗ ΛΙΘΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2-3/8/2013

Σε ευχαριστούμε πολύ Παύλο! Περισσεύει ένα, τρία μετάλλια θα πάρουμε, μια και τρεις τρέξαμε από εδώ, θα τα φέρει ο Αποστόλης όταν θα έχουμε τη κοπή πίτας του συλλόγου. Λόγος για συμφιλίωση δεν υπάρχει, αφού οι ανόητες αντιπαλότητες πόλεων που υπάρχουν για ποδοσφαιρικά ή κοινωνικά θέματα, στον δρομικό χώρο δεν έχουν υπάρξει ποτέ σε καμμία πόλη, ούτε βέβαια σε Λάρισα-Βόλο, το αντίθετο μάλιστα, μέχρι και κοινές αποστολές με πούλμαν κάνουμε!

Του χρόνου θα δώσω περισσότερη έμφαση στον Βόλο, για να μετέχουμε 15-20 άτομα. Φέτος καλώς ή κακώς δεν το ανέφερα ιδιαίτερα εδώ στον σύλλογο, επειδή ξεκίνησε περισσότερο μέσα από το φόρουμ, αλλά του χρόνου θα επεκταθεί και εδώ.




Ναι,του χρόνου πρόθεσή μου(μας) είναι να ξεφύγει τα στενά φορουμίστικα όρια.Θα ανακοινωθεί παντού και θα επιθυμούσα ,και νομίζω και ο Ιορδάνης και ο Δημήτρης θα το επιθυμούν, να δημιουργηθούν,όσες περισσότερες ομάδες δρομέων γίνεται σε όλη την Ελλάδα.

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2013-ΣΤΗΝ ΓΗ ΤΟΥ ΚΡΟΚΕΑΤΗ ΛΙΘΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2-3/8/2013

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000