Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Ζηρεια sky race

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
Dinosman Δημοσιευτηκε - 03/06/2013 : 21:18:59
Πρώτη φορά τρέχω σε αντρικό αγώνα που
τον οργάνωσε Γυναίκα!!!!!!!!!
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
ANASTASIOS Posted - 12/06/2014 : 20:06:21
quote:
Originally posted by barbergeorge

στο τελειωμα στην φαρμακιλα




Να ήσουν ο μόνος

Αν δεν έχεις ότι αγαπάς,αγάπα ότι έχεις.

barbergeorge Posted - 12/06/2014 : 16:52:31
στο τελειωμα στην φαρμακιλα
geopa Posted - 12/06/2014 : 13:37:51
Δημοσιεύθηκε - 12/06/2014 : 12:40:28 Εμφάνιση Προφίλ Στείλτου Email Απάντηση σε αποστρόφους

Ο τελειος Αγωνας !!!! Η Εμπειρια τελεια , αν και απο το 11.5 χλμ αρχισε η κραμπα στο μπουτι(λογο φλεβιτη) αυτο το βουνο εχει κατι το μαγικο. ΣΤΟ 18 το σωμα μου ελεγε εδω τελειωσες μεγαλε ,αλλα η ψυχη μου, ελεγε το αντιθετο,μπορεις ακομα λιγο ακομα ειναι θα τα καταφερεις .Στην κορυφη τρελα απο την θεα ,στην φλαμπουριτσα εκστασιαστικα και στην φαρμακιλα εεε το τεχνικο μονοπατι. Οι ανεφοδιασμοι παρα πολυ καλοι με πλουσια νερα,ισοτονικα , αλμυρα , γλυκα. Τελος για να μην σας κουραζω ευχαριστω το σωστικο συνεργειο στην φαρμακιλα που μου εδωσε το ψυκτικο και ετσι οι κραμπα ηταν ανα 3-4 χλμ + το παιδι που εφαγα μια γλυστρα και κλειδωσα απο την κραμπα που ηρθε και με βοηθησε να συκωθω . ΦΙΛΕ ΜΟΥ σε ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ αλλα δεν συγκρατησα τον αριθμο σου , αν το διαβασεις θα καταλαβεις, και φυσικα την Ασυμινα ΣΥΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΗΣ ΤΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ για τον αγωνα !!!!
--------------------------------------------
Σε ποιό σημείο έπεσες?
barbergeorge Posted - 12/06/2014 : 12:40:28
Ο τελειος Αγωνας !!!! Η Εμπειρια τελεια , αν και απο το 11.5 χλμ αρχισε η κραμπα στο μπουτι(λογο φλεβιτη) αυτο το βουνο εχει κατι το μαγικο. ΣΤΟ 18 το σωμα μου ελεγε εδω τελειωσες μεγαλε ,αλλα η ψυχη μου, ελεγε το αντιθετο,μπορεις ακομα λιγο ακομα ειναι θα τα καταφερεις .Στην κορυφη τρελα απο την θεα ,στην φλαμπουριτσα εκστασιαστικα και στην φαρμακιλα εεε το τεχνικο μονοπατι. Οι ανεφοδιασμοι παρα πολυ καλοι με πλουσια νερα,ισοτονικα , αλμυρα , γλυκα. Τελος για να μην σας κουραζω ευχαριστω το σωστικο συνεργειο στην φαρμακιλα που μου εδωσε το ψυκτικο και ετσι οι κραμπα ηταν ανα 3-4 χλμ + το παιδι που εφαγα μια γλυστρα και κλειδωσα απο την κραμπα που ηρθε και με βοηθησε να συκωθω . ΦΙΛΕ ΜΟΥ σε ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ αλλα δεν συγκρατησα τον αριθμο σου , αν το διαβασεις θα καταλαβεις, και φυσικα την Ασυμινα ΣΥΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΗΣ ΤΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ για τον αγωνα !!!!
Etien Posted - 12/06/2014 : 07:51:17
quote:
Originally posted by trexantiris

quote:
Originally posted by Etien


Μανωλη εισαι εξαιρετικος !! Πολλα συγχαρητηρια κι απο εδω !!Πολυ ωραια η περιγραφη σου φιλε !!!Ευχομαι καποτε να συναντηθουμε σε καποιο βουνο να το παμε παρεα !!

Παναγιωτης !




...στον Μαραθώνιο του ΟΛύμπου 2015...ή στον επόμενο "Τοίχιο" που γίνεται και κοντά στα μέρη σου!

...καλή συνέχεια στις προπονήσεις για τον Όλυμπο εύχομαι!

Free your feet...free your senses!



Μανωλη καλημερα !!

Για το 2015 δεν θα τρεξω Μ.Ο. αν ολα πανε καλα !! Εχω ...υψηλοτερο στοχο !!!

Για τον Τοίχιο, ισως να συναντηθουμε ! Τον εχω σε μια ακρη του μυαλου !!

Καλημερα !!!
ANASTASIOS Posted - 11/06/2014 : 23:01:09
quote:
Originally posted by KostasVer

εχουν βγει φωτογραφιες;




Στο site της Ζήρειας θα βγούν(υποθέτω)αλλά είναι μάλλον νωρίς.

Αν δεν έχεις ότι αγαπάς,αγάπα ότι έχεις.

ANASTASIOS Posted - 11/06/2014 : 22:58:26
Ευχαριστούμε όλους τους φίλους για τα καλά τους λόγια....

Αν δεν έχεις ότι αγαπάς,αγάπα ότι έχεις.

trexantiris Posted - 11/06/2014 : 17:04:51
quote:
Originally posted by Etien


Μανωλη εισαι εξαιρετικος !! Πολλα συγχαρητηρια κι απο εδω !!Πολυ ωραια η περιγραφη σου φιλε !!!Ευχομαι καποτε να συναντηθουμε σε καποιο βουνο να το παμε παρεα !!

Παναγιωτης !




...στον Μαραθώνιο του ΟΛύμπου 2015...ή στον επόμενο "Τοίχιο" που γίνεται και κοντά στα μέρη σου!

...καλή συνέχεια στις προπονήσεις για τον Όλυμπο εύχομαι!

Free your feet...free your senses!
Etien Posted - 11/06/2014 : 15:15:00

Μανωλη εισαι εξαιρετικος !! Πολλα συγχαρητηρια κι απο εδω !!Πολυ ωραια η περιγραφη σου φιλε !!!Ευχομαι καποτε να συναντηθουμε σε καποιο βουνο να το παμε παρεα !!

Παναγιωτης !
trexantiris Posted - 11/06/2014 : 12:38:37
quote:
Originally posted by georgebak

Πόλυ ωραια περιγραφη Μανωλη!!Να σαι καλα..καπως έτσι το βίωσα κι εγω αλλα σε λίγο πιο αργή κινηση..
Μια και δεν τα καταφέρνω καλα με τα γραπτα ενα πραγμα θα πω που νομιζω δείχνει την ποιότητα της διαδρομης. Ειχα 6 χιλιόμετρα που διανύθηκαν σε χρόνο απο 20 έως 25 λεπτά το καθε ενα...Αυτο!! και δια του λογου το αληθες: http://connect.garmin.com/activity/516929264


Τρέχοντας γίνομαι καλύτερος άνθρωπος! Και μέλος της Newfish Running Team!!
http://www.facebook.com/pages/Newfish-runners-club/400630823330559




Και πάνω που νόμιζα ότι σε αυτόν τον αγώνα κατέριψα κάθε ρεκόρ ταχύτητας με ένα χιλιόμετρο (στην τελευταία ανάβαση προς διάσελο) να βγαίνει στο 20'46''! Τελικά όμως υπάρχουν και νέα ρεκόρ ταχύτητας!
Καλή αποκατάσταση!

Free your feet...free your senses!
dtziouvaras Posted - 11/06/2014 : 12:28:16
λογω πνευμονιας δεν καταφερα τελικα να ερθω, αλλα απο την περιγραφή σου αλλα και φίλων ΖΗΛΕΨΑ .....και ας πεθαινα απο την κουραση...

ελπίζω του χρόνου...
georgebak Posted - 11/06/2014 : 11:53:52
Πόλυ ωραια περιγραφη Μανωλη!!Να σαι καλα..καπως έτσι το βίωσα κι εγω αλλα σε λίγο πιο αργή κινηση..
Μια και δεν τα καταφέρνω καλα με τα γραπτα ενα πραγμα θα πω που νομιζω δείχνει την ποιότητα της διαδρομης. Ειχα 6 χιλιόμετρα που διανύθηκαν σε χρόνο απο 20 έως 25 λεπτά το καθε ενα...Αυτο!! και δια του λογου το αληθες: http://connect.garmin.com/activity/516929264


Τρέχοντας γίνομαι καλύτερος άνθρωπος! Και μέλος της Newfish Running Team!!
http://www.facebook.com/pages/Newfish-runners-club/400630823330559
KostasVer Posted - 11/06/2014 : 10:35:20
εχουν βγει φωτογραφιες;
cardiorun Posted - 11/06/2014 : 10:26:04
Ο πιό δύσκολος αγώνας που έχω λάβει μέρος!Πανέμορφες διαδρομές,πολύ καλή οργάνωση,φανταστικοί εθελοντές!
Trexalitsa78 Posted - 10/06/2014 : 15:07:38
συγχαρητήρια σε όλους σας!

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000