Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Εξοπλισμός
 Κωδικός έκπτωσης 15% για αγορές από το sportsshoes

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
wmaster Δημοσιευτηκε - 03/09/2013 : 23:29:54
Κωδικός για έκπτωση 15% για αγορές από το www.sportsshoes.com δωρεάν μεταφορικά για αγορές μεγαλύτερες των 50 ευρώ. Ο κωδικός είναι έγκυρος καθώς χρησιμοποιήθηκε σήμερα.

Κωδικός: FF3815
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
sotfireman Posted - 28/12/2016 : 00:00:17
Εχω κανει 6 φορές αγορα χωρις κανενα πρόβλημα. Μια φορα που η παραγγελία δεν ηρθε ποτε,τους εστειλα μηνυμα και μου στειλαν με νεα αποστολη τα πραγματα που είχα παραγγείλει συν ενα κολαν συμπιεστικο αξιας 65€ δωρο. Είμαι απολυτα ευχαριστημενος απο το συγκεκριμένο site
sakis1971 Posted - 27/12/2016 : 15:04:48
Δεν είχα ποτέ θέμα αλλά καλού κακού πλήρωνε με paypal.

same rules apply
skull Posted - 27/12/2016 : 00:27:23
πέρασα το sportsshoes από το scum advisor και το βγάζει This Site Has Negative Feedback
και παραξενεύτηκα.
ελπίζω να μην έχω θέμα με την παραγγελία μου
nickdim Posted - 09/12/2016 : 12:58:45
quote:
Originally posted by soron80

Κι εμένα σε πρόσφατη αγορά με το που αγόρασα μου αφαίρεσε το ποσό από Revolut, αλλά μετά από 3 μέρες το επέστρεψε και τον αφαίρεσε ξανά την επόμενη που έγινε η αποστολή.
Δεν ξέρω γιατί έγινε αυτό ή πως φαινόταν στο paypal.
Πάντως η χρέωση έγινε μια φορά τελικά!
Νομίζω ότι δεν πρέπει να ανησυχείς και σε λίγες μέρες θα είναι οκ!
Τα χρήματα στην τράπεζα έχουν αφαιρεθεί ή απλώς δεσμευτεί;;

Αφαιρέθηκαν δύο διαφορετικά που αντιστοιχούν σε δύο διαφορετικές εντολές. Το πρώτο ποσό αντιστοιχεί στον αριθμό της δικής μου εντολής και το δέμα έχει σταλεί. Το δεύτερο ποσό αφορά αριθμό εντολής για την οποία δεν γνωρίζω τίποτα, ούτε μου έχει σταλεί κάτι.
soron80 Posted - 09/12/2016 : 09:23:56
Κι εμένα σε πρόσφατη αγορά με το που αγόρασα μου αφαίρεσε το ποσό από Revolut, αλλά μετά από 3 μέρες το επέστρεψε και τον αφαίρεσε ξανά την επόμενη που έγινε η αποστολή.
Δεν ξέρω γιατί έγινε αυτό ή πως φαινόταν στο paypal.
Πάντως η χρέωση έγινε μια φορά τελικά!
Νομίζω ότι δεν πρέπει να ανησυχείς και σε λίγες μέρες θα είναι οκ!
Τα χρήματα στην τράπεζα έχουν αφαιρεθεί ή απλώς δεσμευτεί;;
nickdim Posted - 08/12/2016 : 21:19:50
Στο www.sportsshoes.com αναφέρομαι. Πριν λίγο έλαβα την απάντηση μετα από δύο ημέρες
I can confirm that the first transaction will show the reserve, which is money that is put aside for your order. The same reserve is then released once we dispatch your order, and this shows as a second transaction but it is only the reserve that is taken, making it one transaction.
Λένε ανοησίες. Έγιναν δύο χρεώσεις συνολικού ποσού 219,51 Στην πρώτη χρέωση ποσού 112,63 ευρώ σωστά αναγράφεται ο αριθμός παραγγελίας και το δέμα έχει σταλεί. Στη δεύτερη χρέωση ποσού 106,88 ευρώ αναγράφεται αριθμός παραγγελίας άγνωστος σ' εμένα, αφού δεν έχει γίνει παραγγελία και φυσικά τίποτα δεν έχει σταλεί.
roberto4carlos Posted - 08/12/2016 : 19:02:21
Έχεις δίκιο Elda!!

Και εγώ στο www.sportsshoes.com αναφέρομαι (που έχει 2 s στη μέση)
Το αντίστοιχο eshop με το ένα s στη μέση δεν είχα ιδέα ότι υπήρχε.

Το θέμα είναι ο συντρέχτης που έγραψε για το πρόβλημα σε πιο site αναφέρεται.

Όπως και να χει όμως, το paypal θα τον καλύψει πιστέυω.
Elda Posted - 08/12/2016 : 18:44:51
Προσοχη!!! Αλλο το www.sportsshoes.com στο οποιο και αναφερομαστε και ειναι απολυτως αξιοπιστο και αλλο το www.sportshoes.com το οποιο δεν εχω ιδεα κατα ποσο ειναι αξιοπιστο ή οχι.
roberto4carlos Posted - 08/12/2016 : 18:35:59
Είσαι σίγουρος ότι και η δεύτερη χρέωση είναι από sportshoes?
Στο ιστορικό παραγγελειών στην καρτέλα σου στο sportshoes φαίνονται 1 ή 2 παραγγελίες?

Όπως και να χει, αν δεν βρεις άκρη με το eshop απλά ζητάς τα χρήματα πίσω από το paypal και αυτοί σε εύλογο διάστημα θα κάνουν επικοινωνία με το sportshoes και αν δεν βρεθεί άκρη θα σου επιστρέψει το ποσό

pns Posted - 08/12/2016 : 14:30:38
εχω ψωνισει αρκετες φορες χωρις προβλημα, καποιο μπερδεμα έγινε, επικοινώνησε μαζί τους.

run for your life
nickdim Posted - 08/12/2016 : 14:19:13
Έκανα παραγγελία από το sportshoes αξίας 112,63 ευρώ στις 26-11-2016.Πλήρωσα μέσω Pay pal. Έλαβα e-mail στις 5-12-2016 στο οποίο μου έγραφαν ότι το δέμα έχει σταλεί. Στις 7-12-2016 χρεώθηκε ο λογαριασμός μου εκτός από τα 112,63 ευρώ και με επιπλέον 106,88ευρώ χωρίς βέβαια να έχει σταλεί τίποτα, αφού δεν παρήγγειλα κάτι επιπλέον. Ως αιτιολογία φαίνεται ένας αριθμός παραγγελίας άγνωστος. Έστειλα e-mail αυθημερόν στη sportshoes και στο pay pal.Καμία απάντηση από το sportshoes μέχρι σήμερα.Το pay pal παραπέμπει στο sportshoes.Τα συμπεράσματα δικά σας.
Takis Posted - 01/11/2015 : 18:41:05
Μόνο για Jackets έως 16 Νοεμβρίου
10%
GZA7
petros999 Posted - 26/10/2015 : 13:34:28
Εγω αγορασα απο Πορτογαλια συμπληρωματα, με prepaid Πειραιως,56 ευρω.

We must embrace pain and burn it as fuel, for our journey.--Kenji Miyazawa
Elda Posted - 26/10/2015 : 08:50:27
Χρεωστικη ποιας τραπεζας χρησιμοποιησες και τι ποσο?

_________________________________________________
T' όνειρο ειναι τα φτερά μα αν θελεις να πετάξεις
πρέπει και την αλήθεια σου λίγο να την πειράξεις

Marios_finance Posted - 25/10/2015 : 23:17:18
Οι ηλεκτρονικές αγορές από Ιντερνετ έχουν ανοίξει πρόσφατα - απλά υπάρχει ημερήσιο όριο για κάθε τράπεζα, το οποίο αν ξεπεραστεί θα έχει ως αποτέλεσμα να ΜΗΝ προχωρήσει η αγορά. Εγώ αγόρασα χθες επιτυχώς με debit card από το sportsshoes, (ύστερα από ανεπιτυχείς προσπάθειες την ίδια μέρα, με πιστωτικές άλλης τράπεζας). Οπότε, να δοκιμάζετε διαφορετικές μέρες και με διαφορετικές κάρτες...

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000