Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Συναντήσεις - Προπονήσεις
 Ενας χρονος χωρις τον Νικολα

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
dpkouk Δημοσιευτηκε - 07/10/2013 : 19:36:01
Περσι, λιγο μετα τον κλασικο μαραθωνιο της Αθηνας στις 11/11, ο Νικολαος Νιντος, ο NICKOS του φορουμ, 'εφυγε' απο κοντα μας..ενα χρονο μετα θεωρουμε οτι ειναι υποχρεωση μας να τον τιμησουμε. Το Σαββατο, 9 Νοεμβριου, μια μερα πριν την επομενη κλασικη και ωρα 3.30 μμ θα μαζευτουμε στο νεκροταφειο του Βυρωνα, οπου θα τελεστει τρισαγιο στη μνημη του...Σας περιμενουμε

http://www.ultrarunning.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
dpkouk Posted - 07/11/2013 : 13:54:45
quote:
Originally posted by Gypaetos

quote:
Originally posted by dpkouk

απλως το ανανεωνω που κ που να το δουν οσοι ενδιαφερονται...

http://www.ultrarunning.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...



Δημήτρη και Παύλο εγώ προσωπικά ήρθα πέρσι στον αγώνα που έχει και μια συμβολική σημασία, και λογικά θα έρθω και φέτος, αλλά το μνημόσυνο-τρισάγιο είναι άλλο θέμα: εκεί, όπως το βλέπω εγώ, απαιτείται να υπήρχε και μια προσωπική γνωριμία. Δεν ξέρω δε και κατά πόσο θα ήθελε μια οικογένεια, όχι μόνο η συγκεκριμένη αλλά η οποιαδήποτε, να δει άγνωστα άτομα σε μια τέτοια στιγμή. Τα γράφω αυτά για να μη θεωρηθεί ότι υπάρχει αδιαφορία από το φόρουμ κ.λπ.


σαυτο παντως υπαρχει κι η αντιθετη αποψη που λεει πως το να τιμας καποιον νεκρο δεν προσβαλλει την οικογενεια του..παντως εμεις πρωτα μιλησαμε με την οικογενεια πριν προβουμε στο τρισαγιο...κι οπως ειπε κι ο παυλος ειναι μια κινηση δρομεων προς δρομεα..και φυσικα η σκεψη του τιμου προσωπικα με βρισκει απολυτα συμφωνο..στη μνημη του νικολα ας προσεχουμε ολοι κι ας θυμομαστε κι οσους αλλους ειπαν 'αντιο' παρομοια...

http://www.ultrarunning.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
ANASTASIOS Posted - 07/11/2013 : 11:41:12
quote:
Originally posted by GERMANOS

Θα πρότεινα μάλιστα
να βρούμε ΚΑΙ άτομα της οικογένειας Λυμπούση
που μας άφησε στο 8ο χλμ του μαραθωνίου το 2003(;)
-ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΧΡΟΝΙΑ...-
για να μνημονεύουμε και εκείνον

υπενθυμίζοντάς μας ότι
να ακούμε γιατρούς οικογένειες και το σώμα μας
και να μη φθάνουμε στις υπερβολές




Σωστός...

Κανείς δέν έχει τόση ανάγκη απο ένα χαμόγελο όσο εκείνος που δέν μπορεί να το δώσει στους άλλους.

GERMANOS Posted - 07/11/2013 : 11:37:24
Από την άλλη...
επειδή έχω γίνει προληπτικός
τα τελευταία χρόνια
νομίζω μια τέτοια επίσκεψη
ειδικά παραμονές μαραθωνίου
δεν ενδείκνυται
GERMANOS Posted - 07/11/2013 : 11:19:44
Θα πρότεινα μάλιστα
να βρούμε ΚΑΙ άτομα της οικογένειας Λυμπούση
που μας άφησε στο 8ο χλμ του μαραθωνίου το 2003(;)
-ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΧΡΟΝΙΑ...-
για να μνημονεύουμε και εκείνον

υπενθυμίζοντάς μας ότι
να ακούμε γιατρούς οικογένειες και το σώμα μας
και να μη φθάνουμε στις υπερβολές
SKOTEINOS Posted - 07/11/2013 : 11:16:04
quote:
Originally posted by Gypaetos

quote:
Originally posted by dpkouk

απλως το ανανεωνω που κ που να το δουν οσοι ενδιαφερονται...

http://www.ultrarunning.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...



Δημήτρη και Παύλο εγώ προσωπικά ήρθα πέρσι στον αγώνα που έχει και μια συμβολική σημασία, και λογικά θα έρθω και φέτος, αλλά το μνημόσυνο-τρισάγιο είναι άλλο θέμα: εκεί, όπως το βλέπω εγώ, απαιτείται να υπήρχε και μια προσωπική γνωριμία. Δεν ξέρω δε και κατά πόσο θα ήθελε μια οικογένεια, όχι μόνο η συγκεκριμένη αλλά η οποιαδήποτε, να δει άγνωστα άτομα σε μια τέτοια στιγμή. Τα γράφω αυτά για να μη θεωρηθεί ότι υπάρχει αδιαφορία από το φόρουμ κ.λπ.



Η οικογένεια,θα το κάνει μία βδομάδα μετά.Εμείς το κάνουμε τώρα για εμα΄ς τους δρομείς,για να παραβρεθούν και όσοι θέλουν που έρχονται από την επαρχία ενόψει του Μαραθωνίου

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2014-ΕΛΑΙΩΝ ΓΗ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2/8/2014
GERMANOS Posted - 07/11/2013 : 11:07:56
Στις 28/12 θα προσπαθήσουμε να έρθουμε
χωρίς πολλές τυμπανοκρουσίες
όπως και πέρσι μαζί με άλλους φίλους
Gypaetos Posted - 07/11/2013 : 10:49:38
quote:
Originally posted by dpkouk

απλως το ανανεωνω που κ που να το δουν οσοι ενδιαφερονται...

http://www.ultrarunning.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...



Δημήτρη και Παύλο εγώ προσωπικά ήρθα πέρσι στον αγώνα που έχει και μια συμβολική σημασία, και λογικά θα έρθω και φέτος, αλλά το μνημόσυνο-τρισάγιο είναι άλλο θέμα: εκεί, όπως το βλέπω εγώ, απαιτείται να υπήρχε και μια προσωπική γνωριμία. Δεν ξέρω δε και κατά πόσο θα ήθελε μια οικογένεια, όχι μόνο η συγκεκριμένη αλλά η οποιαδήποτε, να δει άγνωστα άτομα σε μια τέτοια στιγμή. Τα γράφω αυτά για να μη θεωρηθεί ότι υπάρχει αδιαφορία από το φόρουμ κ.λπ.
dpkouk Posted - 06/11/2013 : 13:36:56
απλως το ανανεωνω που κ που να το δουν οσοι ενδιαφερονται...

http://www.ultrarunning.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
MEDEON Posted - 06/11/2013 : 13:15:32
OK ευχαριστώ.


Καλά Χιλιόμετρα.
Nick F Posted - 06/11/2013 : 13:11:00
quote:
Originally posted by MEDEON

Για κάποιο λόγο το νήμα έχει κολλήσει και δεν μου φέρνει τα νέα πονταρίσματα. Το τελευταίο που μου εμφανίζει είναι του skoteinou στις 30/10/2013 και ώρα 14:24:30



Καλά Χιλιόμετρα.


δεν έχει νέα ποσταρίσματα...απλά γίνεται "διόρθωση" στο πρώτο ποστ...

______________________
Βάφλα με παγωτό παρφέ σοκολάτα & κρέμα,με καραμελωμένους ξηρούς καρπούς και σιρόπι σοκολάτας...!!
MEDEON Posted - 06/11/2013 : 13:06:43
Για κάποιο λόγο το νήμα έχει κολλήσει και δεν μου φέρνει τα νέα πονταρίσματα. Το τελευταίο που μου εμφανίζει είναι του skoteinou στις 30/10/2013 και ώρα 14:24:30



Καλά Χιλιόμετρα.
SKOTEINOS Posted - 30/10/2013 : 14:24:30
quote:
Originally posted by dpkouk

Περσι, λιγο μετα τον κλασικο μαραθωνιο της Αθηνας στις 11/11, ο Νικολαος Νιντος, ο NICKOS του φορουμ, 'εφυγε' απο κοντα μας..ενα χρονο μετα θεωρουμε οτι ειναι υποχρεωση μας να τον τιμησουμε. Το Σαββατο, 9 Νοεμβριου, μια μερα πριν την επομενη κλασικη και ωρα 3.30 μμ θα μαζευτουμε στο νεκροταφειο του Βυρωνα, οπου θα τελεστει τρισαγιο στη μνημη του...Σας περιμενουμε

http://www.ultrarunning.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...




Μην ξεχάσετε όσοι θέλετε να έρθετε στο τρισάγιο που θα κάνουμε στην μνήμη του κυρ-Νίκου ,το Σάββατο 09/11/2013-την παραμονή του Μαραθωνίου-στο Κοιμητήριο του Βύρωνα.
Ραντεβού εκείνη την ώρα στην Κεντρική είσοδο του Κοιμητηρίου και όλοι μαζί θα πάμε να του πούμε ένα ΄΄γεια΄΄

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2014-ΕΛΑΙΩΝ ΓΗ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2/8/2014
SKOTEINOS Posted - 08/10/2013 : 15:10:44
Ο ΄΄αγώνας΄΄ για τον κυρ-Νίκο θα γίνει ΚΑΝΟΝΙΚΑ το Σάββατο 28/12 το πρωί,στην Πανεπιστημιούπολη όπως έγινε πέρσι,και ανά την Ελλάδα όπου μαζευτούν οργανωμένα δρομείς ή και μεμονωμένοι.

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2014-ΕΛΑΙΩΝ ΓΗ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2/8/2014
dpkouk Posted - 08/10/2013 : 13:56:33
θανο μεσα στις γιορτες θα προσπαθησουμε να ξανακανουμε πρωτα ο Θεος τον αγωνα για τον νικολα...απλα,λιτα..

http://www.ultrarunning.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
8avos Posted - 08/10/2013 : 11:53:09
Την περασμένη τετάρτη βράδυ έβρεχε και δεν ήθελα να βάλω το αμάνικο (που αυτό φοράω σε προπονήσεις και σε αγώνες,το κασσικό λευκό)
έτσι φόρεσα μια μακρυά άσπρη μπλούζα με το χαμόγελο του ΝΙΚΟΥ να με συντροφεύει στην προπόνηση.Ποτέ δε θα πίστευα ότι ένας άνθρωπος
που γνώρισα τόσο λίγο,θα με άγγιζε τόσο πολύ,ίσως....ίσως.....

Δυστυχώς δε θα μπορέσω να είμαι μιας και τα σχέδιά μου λένε άλλα για ΄κείνη την ημερομηνία.Θα θελα όμως να "κάνουμε θεσμό" το τρέξιμο
για να μην ξεχάσουμε τον Νίκο,έστω εμείς οι λίγοι,αν όχι και περισσότεροι όπως συνέβη πέρυσι,ο καθ ένας μας από το σημείο που
βρίσκεται.

Εις μνήμην του λοιπόν εκείνη την ημερομηνία θα κάνω το καλσσικό δεκάρι στο 52 επι αφρικανικού εδάφους.
Εσείς που βρίσκεστε,Παύλο-Δημήτρη,ορίστε να τρέχουμε όλοι ίδια μέρα-ίδια ώρα οποιαδήποτε ημερομηνία.

around the world on a vespa

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000