Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Ερωτήματα & Προβληματισμοί
 Προπονητικό ημερολόγιο 2014 (excel)

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
Skakinen Δημοσιευτηκε - 11/01/2014 : 14:59:58
-----
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
roberto4carlos Posted - 31/12/2014 : 18:55:20
Για το 2015, υπάρχει σχετικό ποστάρισμα εδώ
http://forum.runningnews.gr/topic.asp?TOPIC_ID=11656&whichpage=1
el Cid Posted - 30/12/2014 : 18:48:00
quote:
Originally posted by zarko

Αν θέλεις βοήθεια γαι να το σάξεις πες μου, είναι πολύ απλό και γρήγορο.

zarko


Μη βιάζεσαι , θέλει δουλειά!
zarko Posted - 30/12/2014 : 15:47:25
Αν θέλεις βοήθεια γαι να το σάξεις πες μου, είναι πολύ απλό και γρήγορο.

zarko
echetlos Posted - 30/12/2014 : 15:42:55
Ok, ευχαριστώ.

"My sport is your sport's punishment"
zarko Posted - 30/12/2014 : 15:41:31
το γράφει στο τελευταίο sheet που το ονομάζει οδηγίες......

zarko
echetlos Posted - 30/12/2014 : 15:32:25
Στο έδωσε ο skakinen το password;

"My sport is your sport's punishment"
zarko Posted - 30/12/2014 : 15:27:24
password 2014

zarko
psaras Posted - 30/12/2014 : 15:09:43
OK προσπάθησα και εγω να κάνω αλλαγή μια μερα και είδα οτι ειναι κλειδωμένο το αρχείο, οπότε το ξεχνάμε.

--------------------------------------------------------------------------------------------
"You’ll be wishful for the ‘wall’ of the marathon, when you hit the ‘death grip’ of the ultra"
Manolis Psaradakis
cranfield Posted - 30/12/2014 : 13:59:43
Δεν είναι δύσκολο να γίνουν οι αλλαγές το πρόβλημα όμως είναι ότι έχει κλειδωμένα τα κελιά και χρειαζόμαστε password...
Θα ήταν ενδιαφέρον να συμπεριλαμβάναμε και συγκριτικά μεταξύ 2014 vs 15/μήνα/εβδομάδα.
runner1979 Posted - 30/12/2014 : 11:34:05
quote:
Originally posted by psaras

Αν κάποιος έχει τις γνώσης να κάνει τις αλλαγές στις ημερομηνίες για 2015 και θέλει ας το δώσει και σε εμάς που δεν καταφέρνουμε με το excel.
Καλή Χρονιά!!!

--------------------------------------------------------------------------------------------
"You’ll be wishful for the ‘wall’ of the marathon, when you hit the ‘death grip’ of the ultra"
Manolis Psaradakis



Ούτε και γω είμαι γνώστης αλλά ακόμη και να μην βρεθεί κάποιος, μπορείς να κάνεις χειροκίνητα τις αλλαγές στην ημερομηνία. Απλά τα συνολικά χιλιόμετρα θα βγαίνουν κάθε Δευτέρα, εκτός και αν αφαιρέσεις την πρώτη γραμμή και αλλάζεις και μέρα και ημερομηνία. Τουλάχιστον εγώ αυτό θα κάνω
psaras Posted - 30/12/2014 : 08:07:08
Αν κάποιος έχει τις γνώσης να κάνει τις αλλαγές στις ημερομηνίες για 2015 και θέλει ας το δώσει και σε εμάς που δεν καταφέρνουμε με το excel.
Καλή Χρονιά!!!

--------------------------------------------------------------------------------------------
"You’ll be wishful for the ‘wall’ of the marathon, when you hit the ‘death grip’ of the ultra"
Manolis Psaradakis
runner1979 Posted - 29/12/2014 : 23:40:30
αγαπητέ Skakinen θα ήθελα και γω με την σειρά μου να σε ευχαριστήσω για το υπέροχο δωράκι που μας έκανες κάθε χρόνο . Καταπληκτικό εργαλείο που είναι αποτυπωμένη όλη η δρομική μας ιστορία τα τελευταία χρόνια στο οποίο σίγουρα θα ανατρέχουμε με νοσταλγία -καλά να είμαστε- πολλά χρόνια αργότερα.
Μέσα από αυτό έμαθα να κρατώ στοιχεία τα οποία αποδεικνύονται πολύτιμα, κάτι που αμελούσα και πολύ κακώς δεν έκανα στο παρελθόν κυρίως γιατί εκεί μέσα φαίνονται όλες οι γκάφες και οι υπερβολές που ίσως κάναμε και αποτελεί οδηγό στο να μην υποπέσουμε στα ίδια λάθη

το κακό βέβαια είναι ότι προσωπικά καλόμαθα τόσο που πλέον δεν μπορώ να το αποχωριστώ και εννοείτε πως -με τις απαραίτητες βέβαια αλλαγές στις ημερομηνίες- αυτό θα χρησιμοποιώ και φέτος

σ' ευχαριστώ και πάλι, να είσαι πάντα γερός και να γράφεις αμέτρητα τρεξιματικά χιλιόμετρα!
MarkAlex Posted - 29/12/2014 : 13:11:57
Χρόνια πολλά με υγεία σε όλους. Θέλω να ευχαριστήσω και εγώ τον Διονύση, τον οποίο δεν γνωρίζω προσωπικά, για το ημερολόγιο του που χρησιμοποίησα το 2014 και ήταν ένα καταπληκτικό εργαλείο! Τέτοιες πράξεις δείχνουν την ευγενή άμιλλα του δρομικού κινήματος. Εύχομαι να το χρησιμοποιήσω και το 2015
psaras Posted - 28/12/2014 : 19:04:30
Δεν ξέρω αν έχει σκοπό ο Διονύσης να κάνει την αναβάθμιση του σε 2015.
Όπως και να έχει τον ευχαριστώ πολύ για την προσφορά του ...εδώ και 3 χρόνια το υπέροχο ημερολόγιο του άνοιγε καθημερινά

--------------------------------------------------------------------------------------------
"You’ll be wishful for the ‘wall’ of the marathon, when you hit the ‘death grip’ of the ultra"
Manolis Psaradakis
Z.Koz Posted - 28/12/2014 : 17:59:47
Χρόνια πολλά σε όλους με υγεία και όσα χλμ επιθυμεί καθένας!
Το excelάκι για το 2015 είναι ήδη στα σκαριά να υποθέσω;Το αντίστοιχο του 2014 ήταν πάρα πολύ εύχρηστο και βοηθητικό!

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000