Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Αγώνας Δρόμου Αμαρουσίου "Σπύρος Λούης"

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
maravich Δημοσιευτηκε - 01/01/2014 : 09:50:11
Το σωματείο MDA ΕΛΛΑΣ και ο Δήμος Αμαρουσίου ανακοινώνουν τη διοργάνωση των αγώνων δρόμου “Spiros Louis” 10K, Maroussi Youth Run 5K και Kids Fun Run 1K στις 2 Φεβρουαρίου.
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
MEDEON Posted - 03/02/2014 : 12:41:23
Τα πιτσιρίκια μου πάντως τον χάρηκαν τον παιδικό αγώνα. Έδωσα τόπο στα νιάτα και δεν συμμετείχα!




Καλά Χιλιόμετρα.
Lagoi Posted - 03/02/2014 : 10:21:47
Συγχαρητήρια σε όσους συμμετείχαν στο Μαρούσι
Καλή εβδομάδα

Ομάδα κρουστών, για αγώνες δρόμου μεσαίων & μεγάλων αποστάσεων
www.facebook.com/kroustalagoi
johnramos0 Posted - 03/02/2014 : 00:13:23
φωτογραφίες μπορείτε να βρείτε στο http://foto-trexoume.gr/f967566264
LEON T Posted - 02/02/2014 : 23:22:29
Πολυ καλη οργανωση,η διαδρομη μετρια προς δυσκολη 47:07 καθαρος χρονος....
charris Posted - 02/02/2014 : 22:59:51
ήταν πολύ ωραία !!!! τώρα το garmin έγραψε 9,89 km και από χρόνο δεν τα πήγαμε και άσχημα με 46:26 !!!

για τι είναι σπουδαίο να ξεπερνάς τον εαυτό σου...
Deorum Posted - 02/02/2014 : 22:41:46
200 μέτρα (σκεφτείτε ότι τα gps μόνο προς τα πάνω μπορεί να έχουν απόκλιση... όχι προς τα κάτω, οπότε ότι και να έδειξε αφαιρέστε και 50-100 μέτρα...) = 1 λεπτό για τον μέσο δρομέα. Οπότε... μην σας ξενερώσω, αλλά μην βιαστείτε για PB από τώρα. (κρατηθείτε σε σωστά μετρημένες διαδρομές όπως το 10ρι του ΣΔΥΑ πχ, ή στο κωπηλατοδρόμιο του σχινιά όταν γίνεται κάποιος αγώνας)
sportbillygr Posted - 02/02/2014 : 22:27:30
Πολύ ωραίος αγώνας, με αρκετά ενδιαφέρουσα διαδρομή, που αν και στο 2ο μισό είχε αρκετές ανηφορίτσες, και με τον άνεμο κόντρα προσφερόταν για καλούς χρόνους.
46:01 έγραψε το ρολόι για 9.79Km οπότε δεν μπορώ να το χαρακτηρίσω ακόμα PB.



"πείσμα - πείσμα"
denvas Posted - 02/02/2014 : 22:13:36
Καλός αγώνας, δύσκολο 2ο μισό. Το timex έγραψε 9946.
dionisaros Posted - 02/02/2014 : 20:18:11
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΤΟΥΣ ΓΡΗΓΟΡΟΥΣ ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ Η ΠΙΟ ΑΡΓΟΙ (ΜΙΑΣ ΩΡΑΣ ΤΟ ΔΕΚΑΡΙ) ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΣΧΕΔΟΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ.
ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ Η ΟΡΓΑΝΩΣΗ.ΠΟΛΛΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΣΤΗΝ ΚΥΜΗΣ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΣΤΕΝΑ ΠΟΥ ΕΚΟΒΑΝ ΚΑΘΕΤΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΟΙΤΑΝΕ ΤΗΝ ΔΙΑΔΡΟΜΗ.ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΠΑΡΑΤΡΙΧΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΤΥΧΗΜΑ ΜΕ ΟΔΗΓΟ ΠΟΥ ΕΚΟΨΕ ΚΑΘΕΤΑ ΕΝΩ ΕΤΡΕΧΕ ΚΟΣΜΟΣ.
ΑΣΕ ΠΟΥ ΚΑΝΕΝΑ ΣΩΩΣΤΟ ΡΟΛΟΙ ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΕ 10ΚΑΡΙ ΚΑΘΑΡΟ
ΑΠΟ 9820 ΩΣ 9900 ΕΓΡΑΨΑΝ ΤΑ ΡΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΜΟΥ.
2 ΣΟΥΟΥΝΤΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΓΚΑΡΜΙΝ
ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΡΕΧΟΥΜΕ


dionisaros
nimi Posted - 02/02/2014 : 18:40:54
Ωραίος αγώνας. Δεν τον λες εύκολο γιατί σου βγαινε η ψυχή για τουλάχιστον 3χιλ. Ευχαριστημένη είμαι, έκανα 53:06 . Τα παιδιά μου το χάρηκαν, εγώ δε τα είδα ήταν με το μπαμπά τους αφού εμείς ξεκινήσαμε νωρίτερα. Ο δε γιος μου έκανε εξαιρετικό χρόνο για την ηλικία του, τόσο που πιο πιθανό μας φαίνεται να μπερδεύτηκε και να μην έκανε το 2ο γυρο. Ο ΜΠΑΜΠΑΣ του τον είχε χάσει και όταν είδε την κόρη μου τον έψαχνε και τότε τον είδε που είχε ήδη πάρει το μετάλλιο του. Είναι εύκολο για παιδί 6χρονων που δεν ασχολείται με στίβο, που είναι όμως γρήγορος από όσο έχουμε δει αφού δεν τον φτάνω εύκολα, να έκανε 4:38; Με την απορία θα μείνουμε γιατί δεν έχουν τον προσανατολισμο να καταλάβουν ότι ήταν 2 φορές ο γύρος ενός τετραγώνου και μετά τερματισμός. Γι'αυτα ήταν μια διαδρομή. Ο ίδιος πάντως λέει "έτρεξα πολύ γρήγορα και δεν σταμάτησα καθόλου μαμά!"
winarg Posted - 02/02/2014 : 17:44:41
Μια χαρά ήταν ο αγώνας! Δεν είχα παράπονο για τίποτα και γενικά μου άρεσε η οργάνωση.
Στα του αγώνα, νομίζω τα έκανα σαλάτα σε 2 χιλιόμετρα με αποτέλεσμα να "γράψω" 43:43 ενώ είχα περάσει το 5άρι σε 21:30 :-(.
Τουλάχιστον, παρά τα παραπάνω κιλά βλέπω οτι τραβάει ακόμα το εργαλείο :-)
lenin67 Posted - 02/02/2014 : 17:35:11
δυστυχώς δεν κατάφερα να πάρω μέρος, αν και (παρά τη συννεφιά) δεν πρέπει να έβρεχε...
στο http://www.runnermagazine.gr/ που μπήκα να δω τα αποτελέσματα, έχουν κάνει λάθος και έχουν για τα 10 κμ τα αποτελέσματα των 5 κμ...
τρομοκρατήθηκα βλέποντας την τελευταία τερματίσασα στα 10 κμ να έχει 49 λεπτά...
charris Posted - 01/02/2014 : 12:38:04
πήραμε και το νουμερό μας , ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ !!!

για τι είναι σπουδαίο να ξεπερνάς τον εαυτό σου...
Manoula Posted - 30/01/2014 : 12:10:49
λοιπον Χαρη,

ραντεβου στο Μαρουσι..
το ΒΙΒ μου ειναι το 360 & οταν κατεβαινω σε αγωνες φοραω μια ροζ-μωβ μπαντανα... ελα να με βρεις, θα χαρω πολυ να γνωρισω συναθλητες μου που αγαπουν το τρεξιμμο.


η προσκληση ειναι ανοιχτη για ολα τα μλη του φορουμ...


charris Posted - 30/01/2014 : 10:21:26
ειδικά η μέρα που ήταν το 10αρι του ΣΔΥΑ ημουν check point στην Ανάβαση της Πεντέλης , αυτή η βροχή θα μου μείνει αξέχαστη ,

ΔΕΝ ΠΤΟΟΥΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ !!! ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΜΑΡΟΥΣΙ !!!

για τι είναι σπουδαίο να ξεπερνάς τον εαυτό σου...

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000