Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Ευχίδειος Άθλος

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
apostolis Δημοσιευτηκε - 19/09/2007 : 11:53:00
Ξέρει κανείς πότε (και αν θα γίνει)ο αγώνας το 2008;
Και κάτι άλλο: υπάρχει site του αγώνα;
Επίσης υπάρχει άλλος αγώνας (μέσα στο 2008) στην Ελλάδα από 100ΚM και πάνω εκτός της Ροδόπης....;
Γιατί πρέπει να πργραμματίζουμε τα πράγματα......
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
ilias81 Posted - 15/07/2014 : 16:38:09
Και πάνω απόλα ψυχή και καρδιά...
dpkouk Posted - 15/07/2014 : 12:44:00
θα σου πουν κ σαφως πιο εμπειροι απο μενα, αλλα κυριως χρειαζεται προσαρμογη στα πολλα χλμ...κ για τον συγκεκριμενο ειδικη προπονηση για ανηφοροκατηφορες..

http://www.ultrarunning.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
DaedraLord Posted - 15/07/2014 : 00:13:07
Που το το ξέθαψα το θέμα? Μιας και λόγω τοποθεσάις έβλεπα κάθε χρόνο τους δρομείς του Άθλου πάντα είχα την εξής απορία. Τι προετοιμασία χρειάζεται για να βγει μια τέτοια απόσταση?

----------
http://www.movescount.com/members/DaedraLord
joye Posted - 13/05/2008 : 11:55:17

Πολλα συγχαρητηρια και απο μένα....Μπράβο σε όλα τα παιδια!
nata23 Posted - 12/05/2008 : 14:01:13
Συγχαρητήρια παιδιά ! Μπράβο σας !


train hard and go home...
TRYPOKARYDOS Posted - 12/05/2008 : 09:59:49
Συγχαρητήρια στα παιδιά που τρέξανε εκεί, χάρηκα που συμμετείχα και εγώ και που γνώρισα και άλλα αξιόλογα παιδιά που τα ήξερα μόνο σαν καλούς αθλητές αλλα δεν τους γνώριζα σαν χαρακτήρες..

Δυο περιστατικά να αναφέρω...
Στα πρώτα τα χιλιόμετρα μου έπεσε απο το χέρι το μέλι που βαστουσα και έμεινα μόνο με το καπάκι της συσκευασίας στο χέρι και εκεί που το είχα ξεγραμμένο το είχε μαζέψει ο Κρυστάλλης ο Δημήτρης απο τον δρόμο και μάλιστα είχε ανοίξει ρυθμό για να μου το δώσει...

Μετα τον αγώνα απο δική μου υπαιτιότητα έμεινα πολύ ώρα χωρίς τα ρούχα μου γιατι τα είχα σε άλλο αυτοκίνητο και όχι στο πούλμαν της διοργάνωσης και τόσο ο Καυκόπουλος Ο Βασίλης όσο και ο Γιώργος ο Ψαιλας επέμεναν να μου δώσουν απο τα δικά τους ρούχα οπου τελικά με την φόρμα του Γιώργου ήρθα που λένε στα ίσια μου.

Πραγματικά ότι και να θες να γράψεις , πάλι συλλαμβανεις τον εαυτό σου να έχει ξεχάσει κατι..
Ηταν πολυ όμορφο σε όλα του..

ΥΓ.
Ενα απο τα πιο ωραία χαμόγελα στον τερματισμό ηταν του φίλου μας του Βαγγελάρα!

Ο Έρωτας ειν' ο ύστατος παράνομος.
stibens Posted - 12/05/2008 : 09:17:13
Συγχαρητήρια bkafkas,Αφοι Κρυστάλλη,apostolis και σε όσους στήθηκαν στην γραμμή της εκκίνησης.

Δεν ελπίζω τίποτα, δεν φοβάμαι τίποτα, είμαι ελεύθερος"
abat Posted - 12/05/2008 : 09:13:49
Συγχαρητήρια σε όλους όσους συμμετείχαν και ένα μπράβο στο Βασίλη και τον Δημήτρη. Τώρα περιμένουμε και τη γνωστή φωτογραφία...
RouDi Posted - 12/05/2008 : 08:27:17
Συγχαρητηρια σε όλους όσους σταθηκαν στη γραμμή της εκκινησης και ιδιαιτερα σε όσους τα καταφεραν και τερματισαν. ΕΥΓΕ!!


____________________
Δε με νοιάζει αν είναι πολύ πρωί, κάνει κρύο, είναι μακρυά ή πολύ ψηλά. Εκεί που πάμε θα έχει γλυκά ;
dimis7 Posted - 12/05/2008 : 08:16:01
Συγχαρητήρια σε όλους τους συμμετέχοντες για τον άθλο που κατάφεραν και πολλά μπράβο στα παιδιά από τη Θεσσαλονίκη!

Όσο ζω μαθαίνω,πιστεύω, ελπίζω και τρέχω!!!
Dimgeo Posted - 12/05/2008 : 08:08:19
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ Βασίλη και αδελφοί Κρυστάλλη. Τα ατέλειωτα χιλιόμετρα προπόνησης (μέρα και νύχτα) τελικά επιασαν τόπο. Καλή ξεκούραση.
AMALIA Posted - 12/05/2008 : 06:54:09
[quote]Originally posted by AMALIA

Συγχαρητήρια στο bkafkas για την επίδοσή του. Συγχαρητηρια και στον Δημητρη Κρυσταλλη και στον Γιωργο Κρυσταλλη και σε οσουs πηραν μεροs στον αγωνα,αλλα στα παλικαρια μαs πανω απ ολα!


ΤΡΕΧΑΛΙΣΙΟΥΣ ΒΟΥΝΑΛΙΣΙΟΥΣ
Evangelos Posted - 11/05/2008 : 23:16:26
Συγχαρητήρια Τριποκάρυδε!!!!
Speedy Posted - 11/05/2008 : 22:45:55
Πολλά συγχαρητήρια σε ολα τα παιδιά που τερμάτισαν αλλα και σε οσους προσπαθησαν ανεξαρτητως αποτελέσματος.
Ειδικά μπράβο στον φιλο μας τον Τρυποκάρυδο που τον είχαμε για κηδεία μέσα στην εβδομάδα αλλά πάραυτα ανέτρεψε τα προγνωστικά μπήκε μέσα στον αγώνα και υπερέβαλε εαυτον για να πάρει και την τριτη θέση.

- - - - -
Οτι δε σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό>>>Speedy
Evita Posted - 11/05/2008 : 20:10:56
Πολλά συγχαρητήρια στον DimitrioKr για την επίδοσή του

Άντε και Σπαρταθλητής

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000