Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 9ος Διεθνής Μαραθώνιος "Μέγας Αλέξανδρος"

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
Elda Δημοσιευτηκε - 29/11/2013 : 17:45:44
Βγηκε η προκηρυξη για τον αγωνα, 6/4/13 και υπαρχουν καποιες αλλαγές σε σχεση με τις αλλες χρονιες:

http://alexanderthegreatmarathon.org/index.php/gr/races/2013-01-24-17-49-40

Απο αυτα που ειδα με μια πρωτη ματια ειδα τις εξης διαφορες:
Ενδιαμεσο περασμα στο μαραθωνιο θα εχει μονο στον ημι.
Το 10αρι θα ξεκινησει στις 8:45 και το 5αρι στις 12:30 (νομιζω ηταν και τα 2 στις 12).

Καλυτερα σαφως για το 10αρι, αλλα και για τους μαραθωνοδρομους που μεχρι τις 4:45 ωρες δε θα συμπεσουν οι τερματισμοι τους με αυτων του 5αριου.

Τους ταπητες στο 10 και στο 30 του μαραθωνιου που ειχε φετος πώς και δε θα ειναι του χρονου?

Ποιοι θα πατε και ποιοι το σκεφτεστε?


_________________________________________________
T' όνειρο ειναι τα φτερά μα αν θελεις να πετάξεις
πρέπει και την αλήθεια σου λίγο να την πειράξεις

15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
evol Posted - 14/05/2014 : 09:27:47
quote:
Originally posted by KostasPVol

Δεν βραβεύονται με απονομές, απλά στα τελικά αποτελέσματα μπορεί κάποιος με αναζήτηση να βρει τη κατάταξη ανά κατηγορίες για ενημερωτικούς λόγους.




Σε ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση
KostasPVol Posted - 13/05/2014 : 23:31:08
Δεν βραβεύονται με απονομές, απλά στα τελικά αποτελέσματα μπορεί κάποιος με αναζήτηση να βρει τη κατάταξη ανά κατηγορίες για ενημερωτικούς λόγους.
evol Posted - 13/05/2014 : 19:56:29
Γεια σας παιδιά.

Ξέρετε αν στις επιμέρους κατηγορίες του αγώνα βραβεύονταν οι 3 πρώτοι κάθε κατηγορίας; Άργησα λίγο, αλλά ποτέ δεν είναι αργά να το μάθω.
costastsico Posted - 21/04/2014 : 08:36:18
http://www.youtube.com/watch?v=dtbX3yrPpa0
ΜΕΤΑ ΤΙΣ 2.05.25 ΤΟΥ ΒΙΝΤΕΟ ΕΡΧΟΜΑΙ ΜΕ ΑΠΑΡΑΜΙΛΛΟ ΔΡΟΜΙΚΟ ΣΤΥΛ ΚΑΙΙΙ...
ΤΟ ΜΩΡΟΟΟ...ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ
zoro Posted - 17/04/2014 : 16:17:04
quote:
Originally posted by pitsakidis nikoalos

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΤΟ ΠΛΑΝΟ ΗΤΑΝ ΓΙΑ 3.30 ΜΕ 1.42 ΤΟΝ ΗΜΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ.ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΡΧΙΣΕ ΜΕΤΑ ΤΟ 32(ΕΝΤΟΣ ΠΛΑΝΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ) ΟΠΟΥ ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΕ Η ΕΝΤΟΛΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΕΞΟΥΝ,ΠΕΡΠΑΤΟΥΣΑ ΕΤΡΕΧΑ ΕΠΙΝΑ ΤΑ ΙΣΟΤΟΝΙΚΑ.Η ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΕΛΑΜΒΑΝΕ 2 LONG RUN 30 KAI 32 ΧΛΜ ΜΕ ΡΥΘΜΟ 4Λ 50 Δ.ΤΟ ΡΟΛΟΙ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ 3.42 ΣΤΗ ΛΙΣΤΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ 3.43.36(ΓΙΑ ΤΥΧΟΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ).ΕΛΠΙΖΩ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΤΡΕΞΕΙ Η ΟΜΑΔΑ ΟΛΗ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΑΒΑΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ ΟΛΗ Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΝ ΣΤΟΧΟ.ΧΡΗΣΤΟ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΝΟΗΣΗ, ΠΑΝΤΩΣ ΣΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΕ ΛΑΘΟΣ ΟΝΟΜΑ

ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ ΚΑΤΙ Ή ΕΙΣΑΙ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ?


πάντως το έχεις!!
μερικές φορές ο εγκέφαλος μετά το 30 αντιδράει περίεργα, αυτό νομίζω θέλει εκπαίδευση-διαχείριση για δρομείς του επιπέδου μας και μιάς και λέτε για long εγώ πλέον μέχρι ένα 30άρι κάνω και μάλιστα πολύ πιο αργό απο 4:50, βέβαια ο καθένας είναι διαφορετικός...παράδειγμα τα τέμπο μου νομίζω ότι με...σώζουνε, μετά ο καιρός την ημέρα του μαραθωνίου και η...ξεκούραση την τελευταία βδομάδα, ειδικά τις 3 τελευταίες μέρες δεν κάνω τίποτε!!
stratus Posted - 17/04/2014 : 11:09:20
quote:
Originally posted by pitsakidis nikoalos

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΤΟ ΠΛΑΝΟ ΗΤΑΝ ΓΙΑ 3.30 ΜΕ 1.42 ΤΟΝ ΗΜΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ.ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΡΧΙΣΕ ΜΕΤΑ ΤΟ 32(ΕΝΤΟΣ ΠΛΑΝΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ) ΟΠΟΥ ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΕ Η ΕΝΤΟΛΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΕΞΟΥΝ,ΠΕΡΠΑΤΟΥΣΑ ΕΤΡΕΧΑ ΕΠΙΝΑ ΤΑ ΙΣΟΤΟΝΙΚΑ.Η ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΕΛΑΜΒΑΝΕ 2 LONG RUN 30 KAI 32 ΧΛΜ ΜΕ ΡΥΘΜΟ 4Λ 50 Δ.ΤΟ ΡΟΛΟΙ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ 3.42 ΣΤΗ ΛΙΣΤΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ 3.43.36(ΓΙΑ ΤΥΧΟΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ).ΕΛΠΙΖΩ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΤΡΕΞΕΙ Η ΟΜΑΔΑ ΟΛΗ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΑΒΑΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ ΟΛΗ Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΝ ΣΤΟΧΟ.ΧΡΗΣΤΟ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΝΟΗΣΗ, ΠΑΝΤΩΣ ΣΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΕ ΛΑΘΟΣ ΟΝΟΜΑ

ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ ΚΑΤΙ Ή ΕΙΣΑΙ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ?



Μη ζητάς συγγνώμη επειδή μπέρδεψες το όνομα μου.
Άποψη μου είναι ότι χρειάζεσαι περισσότερα long run,γύρω στα 28 χλμ.

---------------------------
XΡΗΣΤΟΣ
'Η κάνεις κάτι ή δεν το κάνεις.Η προσπάθεια αρκεί είναι για τους αποτυχημένους.

pitsakidis nikoalos Posted - 17/04/2014 : 10:59:49
ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΤΟ ΠΛΑΝΟ ΗΤΑΝ ΓΙΑ 3.30 ΜΕ 1.42 ΤΟΝ ΗΜΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ.ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΡΧΙΣΕ ΜΕΤΑ ΤΟ 32(ΕΝΤΟΣ ΠΛΑΝΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ) ΟΠΟΥ ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΕ Η ΕΝΤΟΛΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΕΞΟΥΝ,ΠΕΡΠΑΤΟΥΣΑ ΕΤΡΕΧΑ ΕΠΙΝΑ ΤΑ ΙΣΟΤΟΝΙΚΑ.Η ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΕΛΑΜΒΑΝΕ 2 LONG RUN 30 KAI 32 ΧΛΜ ΜΕ ΡΥΘΜΟ 4Λ 50 Δ.ΤΟ ΡΟΛΟΙ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ 3.42 ΣΤΗ ΛΙΣΤΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ 3.43.36(ΓΙΑ ΤΥΧΟΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ).ΕΛΠΙΖΩ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΤΡΕΞΕΙ Η ΟΜΑΔΑ ΟΛΗ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΑΒΑΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ ΟΛΗ Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΝ ΣΤΟΧΟ.ΧΡΗΣΤΟ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΝΟΗΣΗ, ΠΑΝΤΩΣ ΣΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΕ ΛΑΘΟΣ ΟΝΟΜΑ

ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ ΚΑΤΙ Ή ΕΙΣΑΙ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ?
stratus Posted - 16/04/2014 : 19:03:22
quote:
Originally posted by pitsakidis nikoalos

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟ Μ.Α ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΝΕΥΡΑ.ΕΝΤΕΛΩΣ ΞΑΦΝΙΚΑ ΣΤΟ 32 Η ΜΗΧΑΝΗ ΕΣΒΗΣΕ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΠΕΡΠΑΤΟΥΣΑ ΟΠΟΤΕ Ο ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΣ ΗΡΘΕ ΣΤΙΣ 3Ω 42Λ 54 Δ ΕΚΤΟΣ ΣΤΟΧΟΥ SUZIPA. ΕΤΡΕΞΑ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΟΝ SOTOS MARATHON ΜΕ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΖΟΡΟ ΚΑΙ Ο ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ.ΕΓΩ ΦΟΡΟΥΣΑ ΤΗΝ ΜΠΛΟΥΖΑ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ, ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΙΟΝ ΟΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΟΝ SUGAR.ΜΕΧΡΙ ΤΟ 19 ΕΤΡΕΧΑ ΜΕ ΤΟ ΣΤΡΑΤΟ, ΤΟΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΜΕΤΑ ΕΦΥΓΑ,(ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΝΑΡΡΩΣΕΙ).ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.SUZIPA ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΓΕΡΑ

ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ ΚΑΤΙ Ή ΕΙΣΑΙ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ?


Και είχα φαγωθεί να θυμηθώ το όνομα σου
Το πόδι είναι αρκετά καλά, αν και δεν έχω τρέξει ακόμα περπατώ χωρίς ενοχλήσεις.
ΥΓ Με λένε Χρήστο


---------------------------
XΡΗΣΤΟΣ
'Η κάνεις κάτι ή δεν το κάνεις.Η προσπάθεια αρκεί είναι για τους αποτυχημένους.

zoro Posted - 16/04/2014 : 18:47:50
quote:
Originally posted by pitsakidis nikoalos

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟ Μ.Α ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΝΕΥΡΑ.ΕΝΤΕΛΩΣ ΞΑΦΝΙΚΑ ΣΤΟ 32 Η ΜΗΧΑΝΗ ΕΣΒΗΣΕ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΠΕΡΠΑΤΟΥΣΑ ΟΠΟΤΕ Ο ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΣ ΗΡΘΕ ΣΤΙΣ 3Ω 42Λ 54 Δ ΕΚΤΟΣ ΣΤΟΧΟΥ SUZIPA. ΕΤΡΕΞΑ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΟΝ SOTOS MARATHON ΜΕ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΖΟΡΟ ΚΑΙ Ο ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ.ΕΓΩ ΦΟΡΟΥΣΑ ΤΗΝ ΜΠΛΟΥΖΑ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ, ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΙΟΝ ΟΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΟΝ SUGAR.ΜΕΧΡΙ ΤΟ 19 ΕΤΡΕΧΑ ΜΕ ΤΟ ΣΤΡΑΤΟ, ΤΟΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΜΕΤΑ ΕΦΥΓΑ,(ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΝΑΡΡΩΣΕΙ).ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.SUZIPA ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΓΕΡΑ

ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ ΚΑΤΙ Ή ΕΙΣΑΙ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ?


τώρα λύθηκε το...μυστήριο!
κάποια στιγμή στον αγώνα βλέπω μπροστά μου την...SUZIPA και στην αρχή νόμιζα α) οτι αρχίσανε οι παραισθήσεις β) ότι έβαλε ο Καλογερίδης φίλο του να μου κάνει...πλακίτσα!
Όσο αφορά τα του αγώνα, χαλάρωσε, ο μαραθώνιος τά έχει αυτά, εξάλλου το 3:42 η SUZIPA το δικαιολογεί!! ημί πόσο πέρασες και τι στόχο-χρόνο είχες βάλει;;
ANASTASIOS Posted - 16/04/2014 : 13:02:09
quote:
Originally posted by pitsakidis nikoalos

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟ Μ.Α ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΝΕΥΡΑ.ΕΝΤΕΛΩΣ ΞΑΦΝΙΚΑ ΣΤΟ 32 Η ΜΗΧΑΝΗ ΕΣΒΗΣΕ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΠΕΡΠΑΤΟΥΣΑ ΟΠΟΤΕ Ο ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΣ ΗΡΘΕ ΣΤΙΣ 3Ω 42Λ 54 Δ ΕΚΤΟΣ ΣΤΟΧΟΥ SUZIPA. ΕΤΡΕΞΑ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΟΝ SOTOS MARATHON ΜΕ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΖΟΡΟ ΚΑΙ Ο ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ.ΕΓΩ ΦΟΡΟΥΣΑ ΤΗΝ ΜΠΛΟΥΖΑ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ, ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΙΟΝ ΟΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΟΝ SUGAR.ΜΕΧΡΙ ΤΟ 19 ΕΤΡΕΧΑ ΜΕ ΤΟ ΣΤΡΑΤΟ, ΤΟΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΜΕΤΑ ΕΦΥΓΑ,(ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΝΑΡΡΩΣΕΙ).ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.SUZIPA ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΓΕΡΑ

ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ ΚΑΤΙ Ή ΕΙΣΑΙ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ?



Τώρα μου έλυσες την απορία....Ελεγα και εγώ,ποιός είναι με την φανέλα της suzipa.....
Εκανες 3.42 περπατώντας κιόλαςΤου χρόνου πάς για μεγάλα πράγματα...Καλό πάσχα και καλή ανάσταση να έχεις.

Αν δεν έχεις ότι αγαπάς,αγάπα ότι έχεις.

kalogeridis Posted - 16/04/2014 : 12:19:37
μαλλον κατι δεν εγινε σωστα με την αναπληρωση... εσυ δεν εισαι για suzipa με 10 χλμ περπατημα και τετοιο συνολικο χρονο!!! του χρονου σοφοτερος!!!
pitsakidis nikoalos Posted - 16/04/2014 : 08:52:23
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟ Μ.Α ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΝΕΥΡΑ.ΕΝΤΕΛΩΣ ΞΑΦΝΙΚΑ ΣΤΟ 32 Η ΜΗΧΑΝΗ ΕΣΒΗΣΕ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΠΕΡΠΑΤΟΥΣΑ ΟΠΟΤΕ Ο ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΣ ΗΡΘΕ ΣΤΙΣ 3Ω 42Λ 54 Δ ΕΚΤΟΣ ΣΤΟΧΟΥ SUZIPA. ΕΤΡΕΞΑ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΟΝ SOTOS MARATHON ΜΕ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΖΟΡΟ ΚΑΙ Ο ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ.ΕΓΩ ΦΟΡΟΥΣΑ ΤΗΝ ΜΠΛΟΥΖΑ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ, ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΙΟΝ ΟΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΟΝ SUGAR.ΜΕΧΡΙ ΤΟ 19 ΕΤΡΕΧΑ ΜΕ ΤΟ ΣΤΡΑΤΟ, ΤΟΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΜΕΤΑ ΕΦΥΓΑ,(ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΝΑΡΡΩΣΕΙ).ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.SUZIPA ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΓΕΡΑ

ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ ΚΑΤΙ Ή ΕΙΣΑΙ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ?
ANASTASIOS Posted - 15/04/2014 : 14:04:24
quote:
Originally posted by zoro

καλό πάσχα να έχουμε με φούλ αποκατάσταση πρωτεΐνης!!
τα αρνάκια θα είναι ευλογημένα πάντως Θύμιο...




Δέν λές τπτ Γιώργη

Αν δεν έχεις ότι αγαπάς,αγάπα ότι έχεις.

zoro Posted - 14/04/2014 : 23:14:04
καλό πάσχα να έχουμε με φούλ αποκατάσταση πρωτεΐνης!!
τα αρνάκια θα είναι ευλογημένα πάντως Θύμιο...
sugar Posted - 14/04/2014 : 21:35:17
Επισης φιλε Αναστασιε....σε σενα και ολους τους φιλους και φιλες
και στην Suzipa....Running...team.....
Καλο Πασχα με υγεια να χουμε....
να ναι ευλογημενο!!!!

"SUGAR"..TO ΑΡΓΑ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΟΤΕ!!!

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000