Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Run The Lake 13.04.2014

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
NikosA Δημοσιευτηκε - 07/04/2014 : 20:20:56
Πρώτη φορά στο run the lake φέτος και αντί για το 10αρι σκέφτηκα φέτος να δοκιμάσω το 6αρι το trail έχει κάνεις εμπειρίες απο πέρυσι ;; και γενικά πιστεύω πως θα είναι ωραίος αγώνας

Επίσης έχει έρθει σε κανέναν το πακέτο συμμετοχής ;
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
georgemarousi Posted - 15/04/2014 : 16:03:01
quote:
Originally posted by Mikewithbike

Χτες είδα τελικά καθαρό χρόνο 48'58". Όντως ήταν πολύ καλή επίδοση για μένα (PB στα 10χλμ)
γιαυτό ρωτάω για την απόσταση (μήπως ήταν μικρότερη...)

You know that thing in your head that says 'you really shouldn't be doing this'?....... Well we don't have that. Mark Cavendish



στην ουσία ήταν ακριβές 10άρι.. άντε για τα 50μέτρα να προσθέσεις και τα 15'' παραπάνω που αναλογούν ώστε να είσαι μέσα.. πάντως 49' σε αυτό το 10άρι, πιστεύω ότι είναι κάτω από 47 σε φλάτ 10άρι

------------------------
Μετά τον Μαραθώνιο τί;
Mikewithbike Posted - 15/04/2014 : 15:50:03
Χτες είδα τελικά καθαρό χρόνο 48'58". Όντως ήταν πολύ καλή επίδοση για μένα (PB στα 10χλμ)
γιαυτό ρωτάω για την απόσταση (μήπως ήταν μικρότερη...)

You know that thing in your head that says 'you really shouldn't be doing this'?....... Well we don't have that. Mark Cavendish
georgemarousi Posted - 15/04/2014 : 13:24:55
quote:
Originally posted by Mikewithbike

49'24" για μένα και το χάρηκα πολύ.
Ξέρει κανείς αν ήταν 10χλμ λιγότερα,(η περισσότερα) ;

You know that thing in your head that says 'you really shouldn't be doing this'?....... Well we don't have that. Mark Cavendish



Μπράβο, πολύ καλό γιατί το συγκεκριμένο δεκάρι τελικά ήταν ..roller coaster από υψωμετρικά, αφού κάναμε κύκλους γύρω από κάτι γερές ανηφοροκατηφόρες..

Κι εγώ λίγο κάτω απ'τα 50 λεπτά με το ζόρι.. δηλαδή καλό πλασάρισμα :)

Το garmin 910 έγραψε 9,950μ

------------------------
Μετά τον Μαραθώνιο τί;
johnramos0 Posted - 14/04/2014 : 11:26:43
Αγαπητοί δρομείς, φωτογραφίες από τον αγώνα της Βουλιαγμένης μπορείτε να βρείτε στο Foto-Trexoume.gr εδώ: http://foto-trexoume.gr/f380615077
Mikewithbike Posted - 13/04/2014 : 14:50:56
49'24" για μένα και το χάρηκα πολύ.
Ξέρει κανείς αν ήταν 10χλμ λιγότερα,(η περισσότερα) ;

You know that thing in your head that says 'you really shouldn't be doing this'?....... Well we don't have that. Mark Cavendish
Thgor Posted - 13/04/2014 : 14:38:48
Το ότι θα έκανα ΡΒ σε αυτό τον αγώνα πραγματικά δεν το περίμενα με τίποτα. Τόση προπόνηση σε βουνό τελικά απέδωσε. :)

Σήμερα είχαμε ακόμα μια άρτια διοργάνωση στη λίμνη, με καλή θερμοκρασία και χωρίς αέρα να μας δυσκολεύει. Μου άρεσε περισσότερο αυτή η διαδρομή που πέρασε μέσα από τον Αστέρα και την οποία χαρακτηρίζω προκλητική και δύσκολη. Έτσι είδαμε και ένα μέρος της περιοχής που αγόρασαν οι Άραβες. :)

Επιβαλόταν και το μπανάκι για αποθεραπεία μετά. Πάντα τέτοια !

Run! It's free!
stratos_al Posted - 13/04/2014 : 12:30:38
Αν και τον έχω ξανατρέξει, η διαδρομή μέσα από τον Αστέρα όλα τα λεφτά και δύσκολη. Πόναγαν τα γόνατα μετά τον Μαραθώνιο της Θεσσαλονίκης αλλά δεν πήγε κι άσχημα για τόσο ανηφορικό 10άρι.
52.39' και 140 θέση.


Κωπηλασία...μπες στον ρυθμό.
NikosA Posted - 13/04/2014 : 11:04:03
η αλήθεια είναι πως σήμερα το ευχαριστήθηκα πολύ και μου άρεσε αρκετά ήταν ο πρώτος αγώνας trail αν και κουραστικός ήταν ωραίος
κρίμα πάντως που βιαζόμουν και δεν πρόλαβα να ρίξω και μία βουτιά στην λίμνη !!!
charris Posted - 11/04/2014 : 08:52:08
κανείς δε θέλει ?

για τι είναι σπουδαίο να ξεπερνάς τον εαυτό σου...
charris Posted - 10/04/2014 : 17:46:36
καλησπερα , αν υπαρχει κανενας που θελει να τρεξει την διαδρομη των 6χλμ trail στο RUN THE LAKE και δεν ειχε προλαβει την εγγραφη του παραχωρω τη θεση μου , το νουμερο και το τσιπακι τα εχω παραλαβει , μενω βορεια προαστια , οποιος θελει να κανονισουμε να βρεθουμε να του τα δωσω , το χαρτι με τον αριθμο δεν γραφει πανω ονομα , αλλα πρεπει να τα δωσω μεχρι αυριο σκ δεν θα ειμαι Αθηνα...

για τι είναι σπουδαίο να ξεπερνάς τον εαυτό σου...
stratos_al Posted - 08/04/2014 : 20:18:23
Η αποθεραπεία από τον Μεγα Αλέκο....
Καλή αντάμωση σε όσους βρεθούμε.

Κωπηλασία...μπες στον ρυθμό.
dimitris_kar Posted - 08/04/2014 : 14:20:03
Ηρθε email.

Φίλοι του Run the Lake

Ενόψη της αθλητικής δραστηριότητας σας διευκρινίζουμε χρήσιμες λεπτομέρειες.

Πληροφορίες για τις διαδρομές θα βρείτε στη σελίδα fb/ Run The Lake 2014.

Παραλαβή chip χρονομέτρησης

Το chip χρονομέτρησης θα σας αποσταλλεί με courier στη διεύθυνση που δηλώσατε στην αίτηση συμμετοχής και ώρες 08:30-15:00, Πέμπτη και Παρασκευή. Σε περίπτωση που δεν μπορέσουν από την εταιρεία courier να σας βρούνε θα σας αφήσουν ειδοποίηση να επικοινωνήσετε μαζί τους, αν και πάλι δεν καταφέρετε να συντονιστείτε για να το παραλάβατε αυτό θα επιστρέψει στη λίμνη Βουλιαγμένης.
Ημέρες και ώρες παραλαβής από την λίμνη Βουλιαγμένης:
• Σάββατο 12:00 – 19:00
• Κυριακή 07:00 - 08:00
Απολαύστε τις όμορφες διαδρομές των αγών


https://www.facebook.com/pages/Newfish-runners-club/400630823330559
NikosA Posted - 08/04/2014 : 14:16:05
δεν ξέρω πάντως πιστεύω πως μέχρι Πέμπτη θα έχει έρθει... μάλλον θα τα κάνουν ομαδική αποστολή για να είναι πιο φθηνά...
Thgor Posted - 08/04/2014 : 01:05:42
Ούτε γω έχω λάβει τίποτα.

Run! It's free!
stratos_al Posted - 08/04/2014 : 00:39:21
Αλήθεια για το πακέτο συμμετοχής ...
τι γίνεται?????

Κωπηλασία...μπες στον ρυθμό.

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000