Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Προπόνηση & Απόδοση
 ψαχνω παρεα που να τρεχει σε καμπινκ στη χαλκιδικη

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
paskall Δημοσιευτηκε - 26/07/2009 : 21:31:11
σε μια βδομαδα παιρνω αδεια και θα θελα να συνδυασω τρεξιμο και διακοπες σε camping...ειναι μεσα κανεις? ειμαι 28 και αντε να τρεξω 10 χιλιομετρακια...εχω 3 βδομαδες να παω για τρεξιμο λογω ζεστης... μα αν καποιος παει πρωι ισως επιβιώσει
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
rowergr Posted - 07/08/2014 : 14:59:42
quote:
Originally posted by kostao

Τρανή αμμούδα είναι σούπερ το βουναλάκι πάνω από το μαντρί



Ισχύει αλλά αυτό δεν είναι τίποτα! Να δεις τι έχει εκεί γύρω να πάθεις πλάκα Αν συνεχίσεις προς το μαντρί και προς το κάστρο στη μύτη της παραλίας έχει ένα μοναπατι ,που το συντηρώ τρέχοντας ,και μετά κατά μήκος της παραλίας που βρίσκεται πισω από αυτό.Για να μη στα πολυλογώ μπορείς να φτάσεις μέχρι Νικήτη μέσα από το βουνό και στη διαδρομή απ'ότι έμαθα έχει και βρύση
Δεν το χω κάνει ακόμη γτ να σου πω την αλήθεια φοβάμαι για κανα φίδι .Αν βρω παρέα θα σας πω εντυπώσεις
kostao Posted - 06/08/2014 : 19:25:42
Τρανή αμμούδα είναι σούπερ το βουναλάκι πάνω από το μαντρί
rowergr Posted - 03/06/2014 : 00:31:24
Τώρα σοβαρά...έβλεπα πέρυσι σε καθημερινή βάση δρομείς στην παραλία.Αν έρθει κάποιος κατά κει ας το πει.Αν είμαι εκεί ευχαρίστως να δείξω και ένα δύο τρέηλ κομμάτια.Εγώ όταν είμαι εκεί κάνω "δίαθλο", τρέξιμο και μετά κολύμπι.Δεν έχω ποδήλατο αλλιώς...

ΘέσηΑντίθεσηΣύνθεση

Πάνος
rowergr Posted - 03/06/2014 : 00:28:18
Είμαι απέναντι στην τρανή αμμούδα/όρμο παναγιάς.Θα ρθω κολυμπώντας μέχρι ουρανούπολη και μετά τρέξιμο

ΘέσηΑντίθεσηΣύνθεση

Πάνος
2mints Posted - 31/05/2014 : 10:52:34
Για τους μήνες Ιούλιο & Αύγουστο, μικρή παρέα δρομέων με αφετηρία το κάμπινγκ της Ουρανούπολης, προπονείται σε trail διαδρομές, στα σύνορα Αγ. Όρους.
ANASTASIOS Posted - 30/05/2014 : 11:01:50
quote:
Originally posted by gargadua

Δεν ξέρω τι επιδόσεις έχεις αλλά αν δεις του dejan θα προτιμούσες να μην είχε απαντήσει ούτε αυτός...

Ηττημένος δεν είναι αυτός που χάνει αλλά αυτός που παραιτείται.






Ετσι είναι...

Αν δεν έχεις ότι αγαπάς,αγάπα ότι έχεις.

gargadua Posted - 30/05/2014 : 07:49:33
Δεν ξέρω τι επιδόσεις έχεις αλλά αν δεις του dejan θα προτιμούσες να μην είχε απαντήσει ούτε αυτός...

Ηττημένος δεν είναι αυτός που χάνει αλλά αυτός που παραιτείται.
ANASTASIOS Posted - 29/05/2014 : 20:51:10
quote:
Originally posted by Ronnie

Στον Αρμενιστή που μπορεί κανείς να τρέξει;





Tί μου θύμισες τώρα

Αν δεν έχεις ότι αγαπάς,αγάπα ότι έχεις.

foris Posted - 29/05/2014 : 19:01:51
Μόνο μέσα στο κάμπινγκ καθώς στον επαρχιακό παίζει να σε μαζέψει κανά αυτοκίνητο. Μέσα έχει και κάτι σαν γήπεδο η γύρω γύρω στα δρομάκια αλλά είναι γενικά δεν θα έλεγα πως είναι το καλύτερο κάμπινγκ στο θέμα αυτό. Στο θέμα της θάλασσας πάντως είναι σίγουρα το καλύτερο!
Ronnie Posted - 29/05/2014 : 10:47:49
Στον Αρμενιστή που μπορεί κανείς να τρέξει;
paskall Posted - 04/08/2009 : 16:30:32
Τελικά απο 300 ατομα που είδαν την ανακοινωση μου.Ενας μονο τρεχει σε κάμπινγκ? Οι υπολοιποι τι κανουν τρεχουν στην θαλασσα? Προσοχή μην λαχανιασετε παιδια.
Οπως λεει και η διαφήμιση να φύγεται να πατε αλλου...φευγω παω καμπινγκ...οσοι πιστοι προσελθετε
paskall Posted - 30/07/2009 : 15:54:58
Οποιος επίσης θέλει μπορει να μας συναντησει εκεί για μια ευχαριστη διαδρομη και μια ευχαριστη παρέα...ισχυει για όλους η πρόσκληση.
paskall Posted - 30/07/2009 : 15:52:58
Υπέροχα τότε πρέπει να βρεθουμε γιατι μονος δεν λεει να τρεχεις.Αν μη τι άλλο βαριεσαι κιόλας,ενω αλλιως λες και καμια κουβεντα και περναει πιο ευχαριστα η ώρα.Λοιπον οκ.Θα σου στείλω το κινητό μου στο email σου...για να συνενοηθούμε.Όταν φτάσεις κάνε μια κλήση να ξέρω πως είσαι εκεί και να κανονίσουμε να βρεθούμε.Αν θες στείλε μου κι εσυ το δικό σου.Μπορούμε μάλιστα να ακολουθήσουμε και την διαδρομή που λέει ο abat , αλλα ας μην προτρέχω...ας παμε , ας συναντηθούμε και βλέπουμε.
TO EMAIL ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΑ. ΤΟ ΠΗΡΕΣ?
abat Posted - 30/07/2009 : 12:33:12
Να φύγετε προς το βουνό και να κατευθυνείτε προς τα Ψαριά. Είναι κοντά στο πιο ψηλό σημείο και έχει άφθονο νερό και σκιά από πλατάνια.
Απαιτητηική διαδρομή αλλά εξαιρετικής ομορφιάς.
Dejan Posted - 30/07/2009 : 01:49:36
quote:
Originally posted by paskall


Απο την Παρασκευή αυτη έχω άδεια ...δηλαδη σε 2 μερούλες.Δεν έχω αποφασίσει ακόμα ακριβώς πια μέρα θα ξεκινήσω για χαλκιδική.Κατα πάσα πιθανότητα θα παω στον αρμενιστή (2ο πόδι).Εσυ Dejan πιο μέρος της χαλκιδικής θα επισκεφτείς?


Camping στον Αρμενιστή θα κάνω

______________________
* It's a beautiful life *
Everything comes to an end, life must go on.... Enjoy it...

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000