Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Εξοπλισμός
 Σχετικά με Garmin 405

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
giannis.pattakos Δημοσιευτηκε - 07/07/2014 : 13:45:27
γεια χαρά..

έχω ένα garmin 405 και όταν μεταφέρω τα δεδομένα στον υπολογιστή δε μου εμφανίζει χάρτη για τη διαδρομή που έτρεξα. Μέχρι πριν μερικούς μήνες μου έδειχνε κανονικά τη διαδρομή από δορυφόρο συν υψόμετρο. Τώρα τίποτα!
Είναι κάποια ρύθμιση που μου ξεφεύγει; Το έχει πάθει κανείς άλλος/η; Καμιά ιδέα;
8   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
zarko Posted - 14/07/2014 : 11:19:49
μπορείς να στείλεις ενα image της οθόνης του GARMIN CONNECT απο μια δραστηριοτητά σου? η το κάνεις post η στείλε το στο email:pdgoudel@yahoo.gr.
ΥΓ. εννοώντας τζίφος να υποθέσω σημαίνει, οτι δεν υπάρχει προβλημα στον υπολογιστη σου ούτε στο garmin, γιατι δεν βλέπεις τις δραστηριοτητες των άλλων, σωστά? Ούτε, υποθέτω απο κάποιον άλλο υπολογιστή εκανες login στο λογαριασμό σου και δεν σου έδειχνε τον χάρτη...

zarko
giannis.pattakos Posted - 13/07/2014 : 17:20:32
τζίφος!
καμιά άλλη ιδέα;
giannis.pattakos Posted - 09/07/2014 : 22:19:43
ευχαριστώ πολύ για τις ιδέες..! Θα τις δοκιμάσω και βλέπουμε..
zarko Posted - 09/07/2014 : 21:20:06
για δοκιμασε να κανεις share καποια διαδρομη απο γνωστο σου που εχει garmin(εννοω να βλεπεις τις διαδρομες του) . Εαν το προβλα επιμενει σημαινει οτι το προβλημα δεν ειναι μεταξυ συσκευης σου και garmin connect, αρα συμβαινει κατι αλλο. Συγουρεψε οτι εχεις παντου update ολα τα firmware(ρολοι κτλ). Εαν επιμενει δοκιμασε νεο λογαριασμο στο garmin connect για τεστ!!! Κανε αυτα και βλεπουμε για τα αλλα.

zarko
giannis.pattakos Posted - 09/07/2014 : 09:46:49
μπαίνω στο garmin connect κι εκεί που πάντα μου έβγαζε χάρτη με τη διαδρομή συν ένα πινακάκι με το υψόμετρο, τώρα δε βγάζει τίποτα.. Στο ρολόι πάντως το υψόμετρο λειτουργεί κανονικά, οπότε δεν μπορώ να καταλάβω τί γίνεται...
zarko Posted - 08/07/2014 : 13:31:49
να σε ρωτήσω κάτι.... σε βγάζει στο google earth και βγάζει false η εφαρμογή ή δεν εμφανίζονται καθόλου τα data στο google earth??

zarko
giannis.pattakos Posted - 08/07/2014 : 12:54:05
Δυστυχώς όχι.. το κοίταξα ξανά μιας και το ανέφερες, αλλά τίποτα. ευχαριστώ, πάντως, για το ενδιαφέρον..!
MEDEON Posted - 07/07/2014 : 15:55:36
Μήπως έκανες κάποιο format στον υπολογιστή σου κι δεν εγκατέστησες ξανά το Google Earth;



Καλά Χιλιόμετρα.

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000