Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Εξοπλισμός
 Asics gel nimbus 15

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
asumvivastos5 Δημοσιευτηκε - 30/07/2014 : 13:44:32
Για σας παιδιά, σκέφτομαι να αγοράσω αυτά τα παπούτσια http://www.esports4u.gr/antrika/asics-gel-nimbus-15-t3b0n-0190.html
Θα ήθελα να μου πει κάποιος τη γνώμη του για το συγκεκριμένο site(αν έχει ξανακάνει αγορά από εκεί). Τα παπούτσια τα δοκίμασα σε ένα άλλο κατάστημα μόνο που δεν τα είχε σε αυτό το χρώμα που μου αρέσει περισσότερο. Επιπλέον όσον αφορά το νούμερο στο 42 είχε ένα μικρό κενό στο μεγάλο δάχτυλο ενώ στο 42,5 τα ένιωθα πιο άνετα αλλά όχι με τόσο καλή εφαρμογή. Τι λέτε να τα πάρω στο 42, δε πιστεύω να έχω θέμα έτσι δεν είναι;
4   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
asumvivastos5 Posted - 30/07/2014 : 22:02:29
Ευχαριστώ πολύ παίδες, για όλες τις απαντήσεις! Τελικά θα τα πάρω στο 42,5 έχετε δίκιο( Ορέστη ίδιο μέγεθος πέλματος έχουμε ). Όσον αφορά το site καλό πρέπει να είναι τελικά, είδα στο skroutz είχε 3 μόνο αξιολογήσεις αλλά ήταν όλες πολύ καλές. Ούτως η άλλως έχει και δυνατότητα επιστροφής αν κάτι δεν πάει καλά.
Orestis Posted - 30/07/2014 : 20:13:22
Για το site δεν έχω ιδέα αλλά βλέπω ότι δίνουν διεύθυνση και τηλ. στην Αθήνα, αν είσαι από εκεί κοντά πάρε ένα τηλ. και πάνε από εκεί αν γίνεται. Να υπολογίζεις πάντα και το πρήξιμο που παθαίνει το πόδι σου στο τρέξιμο, εγώ θα σου πρότεινα 42,5+ από αυτά που είπες. Δεν ξέρω αν βοηθάει εγώ έχω 25,5cm πέλμα και φοράω 42,5 στα Nimbus 15 χωρίς προβλήματα.
KostasVer Posted - 30/07/2014 : 18:15:28
Φιλτατε asumvivastos5 μετα απο την επωδυνη εμπειρια μου θα σου προτεινα να παρεις το μεγαλυτερο νουμερο.και καλο θα ηταν αν φορας πχ 42 μην παρεις 42.5 αλλα 43 (42 σε παπουτσια βολτας/δουλειας κλπ).Για να γλυτωσεις τα νυχια!
zoro Posted - 30/07/2014 : 17:39:37
για το site δεν ξέρω, αλλά εαν τα θές για τρέξιμο σίγουρα το μεγαλύτερο..

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000