Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Συναντήσεις - Προπονήσεις
 Προπονηση στο αεροδρόμιο

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
costastsico Δημοσιευτηκε - 18/09/2014 : 16:44:43
Καλησπέρα Σε όλους . Σάββατο Κυριακή κ Δευτέρα θα είμαι στην Αθήνα για επαγγελματικούς λόγους . Θα κανω το long run το Σάββατο νωρίς το πρωι πριν ταξιδέψω εδώ στη θεσσαλονικη την Κυριακή ρεπό αλλα η προπονηση της Δευτέρας ( 400αρια) δεν μπορεί να παει άλλη μέρα . Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος απ το forum που θα μπορούσα να κανω την προπονηση αυτή ; Θα μένω σε ξενοδοχείο δίπλα στο αεροδρόμιο και καλο θα ήταν να μην χρειαστεί να αλλάξω πολλα μέσα μαζικής μεταφοράς . Ευχαριστω εκ των προτέρων
13   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
costastsico Posted - 19/09/2014 : 23:07:25
Σας ευχαριστω πολυ για τις απαντήσεις σας . Μάλλον καταλήγω στο σταδιο Χαλανδρίου , όπου τρέχουν πολλοί απ το forum ... Μπορεί και να συναντήσω κάποιον . Δευτέρα πρωί θα είμαι μάλλον εκεί . Καλα χιλιόμετρα σε όλους
MEDEON Posted - 19/09/2014 : 09:32:38
Και το Γήπεδο Χαλανδρίου είναι δίπλα σε σταθμό του προαστιακού.



Καλά Χιλιόμετρα.
NESTORAS1980 Posted - 19/09/2014 : 01:16:50
quote:
Originally posted by costastsico

Θα μπορούσατε να μου προτείνατε επίσης κάποιο στάδιο κοντά σε στάση του μετρό απ το αεροδρόμιο . Ευχαριστωωωωωωω...


σταθμός Παλλήνη (μετρο+προαστιακός) 100μ. από 350αρι στίβο, σταθμός Πεντέλης (μόνο προαστιακός) 100μ. από 400αρι στίβο, και οι δύο με ταρτάν.

SWIM BIKE RUN
costastsico Posted - 18/09/2014 : 23:43:39
Θα μπορούσατε να μου προτείνατε επίσης κάποιο στάδιο κοντά σε στάση του μετρό απ το αεροδρόμιο . Ευχαριστωωωωωωω...
costastsico Posted - 18/09/2014 : 23:30:01
Μπορεί να κανω λάθος αλλα το γήπεδο του κορωπιου απ τον χάρτη δεν φαίνεται να εχει στίβο !! Α , και απ τις φωτογραφιες το ίδιο καταλαβαίνω
zoro Posted - 18/09/2014 : 23:15:07
όπως πάς στο εκθεσιακό απο το αεροδρόμιο στα δεξιά σου θα δείς το υπόστεγο της τεχνικής βάσης, έχει πάρκινγκ τεράστιο και φυσικά μία τεράστιαααααα ευθεία για τρέξιμο
costastsico Posted - 18/09/2014 : 23:09:14
Να μην παω λες στο εκθεσιακό ; Με ξέρουν κιόλας εκεί πέρα !!!
Αυτή η ευθεία που λες ειναι αυτήν πίσω μεριά η απο μπροστά στα πάρκινγκ ;;
zoro Posted - 18/09/2014 : 23:06:04
μην σε περάσουν για....τρομοκράτη όμως, άστο καλύτερα...
zoro Posted - 18/09/2014 : 23:02:53
ε αφού δεν θέλεις γήπεδο πήγαινε στο εκθεσιακό (metropolitan), έχει μιά ευθεία μούρλια δίπλα στην παλιά τεχνική βάση της Ολυμπιακής
costastsico Posted - 18/09/2014 : 22:58:47
Ευχαριστω για τις απαντήσεις σας . Δεν ειναι απαραίτητο να κανω προπονηση σε γήπεδο . Εξάλλου εδώ στη θεσσαλονικη γυμνάζομαι σχεδόν αποκλειστικά στο δρόμο η στο βουνό . Όμως το γήπεδο στα σπατα μου ακούστηκε πολυ ωραία ιδέα . Ευχαριστω και πάλι
zzkyk Posted - 18/09/2014 : 22:46:27
Τώρα ειδα την απάντηση του zoro αλλά δεν έχω πάει ποτε Κορωπι και δεν γνωριζω εαν βολεύει
zzkyk Posted - 18/09/2014 : 22:44:49
Καλησπέρα , το πιο κοντινό ειναι το γήπεδο στα Σπάτα. Παίρνεις metro κατεβαίνεις Κατζα και απο εκεί το γήπεδο είναι περιπου 3 χλμ.Εναλλακτικά μπορείς να πάρεις taxi απο αεροδρόμια και να τους πείς να σε πάει απο την πίσω πλευρά προς το Metropolitan expo βγαίνεις λεωφόρο Σπατων Αρτεμιδας και σε 3 λεπτά εισαι στο γήπεδο.
zoro Posted - 18/09/2014 : 22:40:50
Νομίζω ότι το πιό κοντινό στάδιο είναι στο Κορωπί

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000