Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Διάφορα
 Μικρές Αγγελίες
 Πωλείται μπουφάν North Face Triclima

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
JPerez Δημοσιευτηκε - 09/10/2014 : 12:32:32
Καταρχήν προς αποφυγήν παρεξηγήσεων: Δεν έχω επιχείρηση με ρούχα, δεν προωθώ προϊόντα, ούτε έχω βάλει αγγελία ποτέ ξανά σε οποιοδήποτε forum. Διαβάζω χρόνια το site, έχω γράψει κι ένα άρθρο μια φορά και απλά θα ήθελα να αναρτήσω μια αγγελία, για πρώτη φορά, πώλησης ενός τζάκετ που έχω, λόγω οικονομικών αναγκών. Το τζάκετ είναι της εταιρίας "Τhe North Face" -Quanticon Triclima (3 σε 1 ), μεγέθους Medium, χρώματος κόκκινου "οξειδωμένου" και είναι ολοκαίνουργιο. Διαθέτει σύστημα εντοπισμού για απεγκλώβιση από χιονοστιβάδες "RECCO", τσέπη για γυαλιά του σκι και το εσωτερικό μπουφάν είναι από nylon με επένδυση, όχι fleece. Αγορασμένο πριν από 1 χρόνο και φορεμένο μόνο 2 - 3 φορές. Αρχικής τιμή 430 ευρώ, τιμή 150€.
Φωτογραφίες δεν ξέρω πως να ανεβάσω, όποιος θέλει μπορεί να μου στείλει κάποιο e-mail και να του τις στείλω συνημμένες. Μένω Αθήνα και ο αριθμός του κινητού μου είναι: 6982 48 26 46.
Ευχαριστώ, Δημήτρης.


Τρέχω και δε φτάνω...
4   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
JPerez Posted - 12/10/2014 : 18:17:27
Τελευταία τιμή για το μπουφάν 100 ευρώ

Τρέχω και δε φτάνω...
JPerez Posted - 09/10/2014 : 15:22:14
Ενημερωτικά αναφέρω επειδή με ρώτησε ένας φίλος περί ύψους, βάρους κ.λ.π. Το ύψος είναι περίπου στους 82-83 cm, βάρος δεν γνωρίζω, αλλά αυτό που ξέχασα να παραθέσω είναι ότι στο Alpamayo που ρώτησα μου ανέφεραν ότι δεν πρέπει να παράγεται πια και ότι λόγω του σχεδίου του στο εσωτερικό μπουφάν (δέρμα χελιού) είναι limited edition.

Τρέχω και δε φτάνω...
JPerez Posted - 09/10/2014 : 14:53:07
Σας παραθέτω ένα site που αναφέρεται στο jacket, το χρώμα διαφέρει:

http://www.geartrade.com/item/289236/quanticon-triclimate-jacket-mens-soil-browngri



Τρέχω και δε φτάνω...
dpkouk Posted - 09/10/2014 : 14:24:54
εχεις καποιο λινκ του προϊοντος για ναμαι σιγουρος για τα χαρακτηριστικα του;

http://www.ultrarunning.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000