Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Cardio run 2014

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
lenin67 Δημοσιευτηκε - 31/08/2014 : 13:17:08
Πήρε το μάτι μου, ψάχνοντας για υποκατάστατο του ακυρωθέντα αγώνα της ρεματιάς, αυτόν εδώ τον αγώνα και σκέφτομαι να τον "τιμήσω", σαν πρώτο αγώνα της χρονιάς, μια και είναι κοντά στα λημέρια μου...

http://zappdev.gr/cardiorun/files/CardioRun_prokiriksi.pdf

Πώς σας φαίνεται ?
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
than Posted - 16/10/2014 : 21:32:09
Θα συμφωνήσω κ εγώ. Αρκετά τους τα ψάλαμε...
roberto4carlos Posted - 16/10/2014 : 19:20:06
Συμφωνώ μαζί σου @unforgiven.
Είναι πολύ ανθρώπινο το ότι μας ευχαριστούν και μας ζητούν συγνώμη.
unforgiven Posted - 16/10/2014 : 10:56:39
Χθες έλαβα ενα SMS απο τη διοργάνωση με την πληροφορία πως στο site υπαρχουν οι νικητές και... ενα συγγνώμη για τα οποια λάθη έγιναν.
Το τελευταιο το εκτιμησα πολύ. Αφ ενος γιατί δεν ν είμαι συνηθισμένος σε τέτοιες κινήσεις και αφ ετέρου γιατί οσοι αναγνωρίζουν τα λάθη τους αξίζουν μια δεύτερη ευκαιρία.
Ραντεβού του χρονου!
Carol Posted - 14/10/2014 : 15:26:58
Φτου! Δεν κερδισα τιποτα :P
unforgiven Posted - 13/10/2014 : 12:39:50
quote:
Originally posted by roberto4carlos

quote:
Originally posted by unforgiven

Υπάρχει κάποια ανακοίνωση για τις κληρώσεις, ή τις πήρε ο αέρας;



στο http://www.cardiorun.gr/ και στα νέα, υπάρχουν ολες οι ανακοινώσεις για αποτελέσματα, φώτο , κληρώσεις


Ευχαριστώ!
roberto4carlos Posted - 13/10/2014 : 12:21:35
quote:
Originally posted by unforgiven

Υπάρχει κάποια ανακοίνωση για τις κληρώσεις, ή τις πήρε ο αέρας;



στο http://www.cardiorun.gr/ και στα νέα, υπάρχουν ολες οι ανακοινώσεις για αποτελέσματα, φώτο , κληρώσεις
unforgiven Posted - 13/10/2014 : 11:44:05
Υπάρχει κάποια ανακοίνωση για τις κληρώσεις, ή τις πήρε ο αέρας;
roberto4carlos Posted - 09/10/2014 : 10:47:25
Λοιπόν λοιπόν.... φωτογραφίες μπορείτε να δείτε εδώ

http://www.hellas.events/index.php/se-poion-agona-tha-treksoume/item/251-trekse-me-tin-kardia-sou-gia-tin-kardia-sou-cardiorun-gr/251-trekse-me-tin-kardia-sou-gia-tin-kardia-sou-cardiorun-gr
roberto4carlos Posted - 07/10/2014 : 21:03:41
Πραγματικά, η εγκατάλειψη των χώρων είναι μεγάλη πληγή και το έχουμε δει σε πάμπολλες από τις ολυμπιακές εγκαταστάσεις. Άψυχα απομεινάρια μιας εποχής παρακμής. Γιατίμόνο παρακμή φέρνει η διοργάνωση που στοίχισε σχεδον 20 φορές το αρχικό κόστος, που έγιναν έργα χωρίς μελέτη, που δεν πρόβλεψαν την μετά ολυμπιακή χρήση... που σπαταλήθηκαν λεφτά για τα οποία τώρα μας ζητάνε πάλι εμείς να τα δώσουμε...

Ωχ... η καρδιά μου!!!!!!!!! Τρέχω με τη καρδιά μου!
despina76 Posted - 07/10/2014 : 20:40:49
Συμμετείχα και εγώ στον αγώνα και απογοητεύτηκα από την διοργάνωση και από την εγκατάλειψη των αθλητικών χώρων.
Για τα λάθη της διοργάνωσης λίγο πολύ τα έχουν ήδη γράψει οι άλλοι δρομείς.
Εμένα προσωπικά με ενόχλησε η αναφορά στο site του αγώνα για 150 εθελοντές (!!!!!) από τους οποίους αν είδα 15 θα ήταν ευτύχημα, τα τελευταία μπερδεμένα 300 μέτρα με την "ευγενέστατη" κυρία στη στροφή και ως επιστέγασμα της λαμπρής διοργάνωσης, η ατελείωτη ουρά για το νερό & μετάλλιο.

Ο κόσμος είχε δίκιο που ήταν παγωμένος και έφευγε αμέσως.. δυστυχώς πολύ από αυτούς θα έχουν στο μυαλό τους, τους αγώνες και γενικά το τρέξιμο, με αυτή την εικόνα... και αυτό είναι το μεγαλύτερο κακό από όλα.

Οι κληρώσεις έγιναν λίγο μετά τον τερματισμό των τελευταίων αθλητών στα 8χμ και είπαν ότι θα αναρτήσουν τους τυχερούς και στην σελίδα του αγώνα.

Όσο για τις αθλητικές εγκαταστάσεις του ΣΕΦ και τον περιβάλλοντα χώρο του σταδίου... θα πρέπει να οργανώσουμε ΕΜΕΙΣ ένα αγώνα μυοκτονίας..
than Posted - 07/10/2014 : 14:14:40
Από τις κληρώσεις για τα "Δώρα αξίας 20.000 Ευρώ για τους νικητές και συμμετέχοντες στον Αγώνα" κανένα νέο? Έγιναν οι κληρώσεις? Υπήρξαν ποτέ τα δώρα ή τους έπεσαν στη θάλασσα?
roberto4carlos Posted - 07/10/2014 : 14:09:28
Κάτσε να βγάλουν πρώτα τα αποτελέσματα οι ίδιοι και μετά βλέπουμε και φωτο.
Deorum Posted - 07/10/2014 : 14:06:40
quote:
Originally posted by unforgiven

Φωτογραφίες έχουν ανέβει κάπου; Στην προκήρυξη έλεγε για "δωρεάν φωτογραφίες από ειδική ιστοσελίδα"



Καλό ερώτημα,
unforgiven Posted - 07/10/2014 : 13:53:13
Φωτογραφίες έχουν ανέβει κάπου; Στην προκήρυξη έλεγε για "δωρεάν φωτογραφίες από ειδική ιστοσελίδα"
dkoukou Posted - 06/10/2014 : 21:32:41
Μακάρι, για όλους μας!

_____________________________________________________________________________________

"...κάποτε, με τον πατέρα σου, είχαμε σε δωδεκαρι πέρασμα 6'06" στο 2ο χιλιόμετρο. Θυμάσαι ρε; Τότε είμασταν καλοί..."

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000