Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Ερωτήματα & Προβληματισμοί
 Φωτογραφίες από το marathon-photos

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
internet_gr Δημοσιευτηκε - 07/11/2007 : 21:18:43
Σήμερα πήγα για να αγοράσω τις φωτογραφίες από το www.marathon-photos.com βλέπω ότι μπορείς να πάρεις όλες τις φωτογραφίες σε ένα cd με 39,90ευρώ.. Αυτό το cd θα περιέχει όλες τις φωτογραφίες σίγουρα ή μια φωτογραφία σε όλα τα format? Αυτό το λέω γιατί όταν κάνω
add to shopping cart το shopping cart εμφανίζει μόνο μια φωτογραφία και μάλιστα γράφει και τον κωδικό τις δίπλα... πχ AMFJ1583
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
Dejan Posted - 11/11/2007 : 11:28:18
Θέλω και εγώ τις φωτογραφίες μου

______________________
* It's a beautiful life *
Everything comes to an end, life must go on.... Enjoy it...
nikats Posted - 11/11/2007 : 08:04:49
quote:
Originally posted by TRYPOKARYDOS

quote:
Originally posted by nikats

quote:
Originally posted by TRYPOKARYDOS

Περαστε και απο την Γραβιας κατω στην Αθηνα να βρειτε κι εκει φωτογραφιες οπως καθε χρονο.

Ο Έρωτας ειν' ο ύστατος παράνομος.


Λυπάμαι που θα το πώ, αλλά είχα ...τραυματική εμπειρία (στην τσέπη μου) στο παρελθόν, σέ/στό; εν λόγω φωτογραφικό κατάστημα.
Ειδικά εγώ, που δεν μ αρέσει να μου λένε: "Θα πάρεις και αυτά (πόζες-διαστάσεις) ή τίποτα"
Κάποιοι αρνήθηκαν ευγενικά " Bάλτες στο... συρτάρι σου!" Εγώ -μετά απο πιέσεις και τηλεφωνήματα στο κινητό μου και στη δουλειά μου-πλήρωσα το 2πλάσιο απ οτι συζητάτε αυτές τις μέρες, για τις ίδιες πόζες σε διαφορετικές διαστάσεις!. ΠΡΟΣΟΧΗ λοιπόν.

Carpe viam



Nαι με το "θα παρεις αυτα σε αυτες τις διαστασεις κτλ" που αναφερεις , δεν εχεις και αδικο.Απλα εδωσα την πληροφορια που γνωριζα και μετα ο καθενας κανει οτι καταλαβαινει.

Ο Έρωτας ειν' ο ύστατος παράνομος.


Εσυ καλά έκανες, ειναι κρίμα να την πατήσει σαν αδαής καποιος απ τους ενθουσιώδεις νέους μας. Και φέτος -πολύ ευχάριστο αυτό- μπήκαν πολλοί ακόμα στο club.

Carpe viam
Carol Posted - 11/11/2007 : 00:44:35
quote:
Originally posted by thrax

Πράγματι είναι "κατεβάσιμες" οι φωτο των δρόμων. Ευχαριστούμε τη Νεστλέ. Αν θες βέβαια και τα σχετικά διακοσμιτικά (λεζάντα και επίδοση και εκτυπώσεις) τότε πληρώνεις κανονικά. Εγώ πάντως παρήγγειλα και το χρόνο μου να τον βλέπω και να μην το πιστεύω. Επίσης είναι η τελευταία φορά που τρέχω χωρίς γυαλιά ηλίου. Οι γκριμάτσες που κάνω τερματίζοντας είναι απίστευτες!

Άστα φίλε, στο τρέξιμο είμαι...



Geia sou re Thrax me tis "katevasimes" fotografies sou!!!
An exeis dilosei diefthynsi, o xronos tha sou erthei se diploma typomenos apo tin organotiki epitropi. Den peirazoun vre oi grimatses!!! Giati na kryfteis piso apo ta gyalia iliou?
Kserete ti epatha ego stin teliki eftheia? Eixa parei proti fora na akouso mousiki se agona, kai otan bika sto Kallimarmaro, mou bike to USB mesa sto sortsaki!!! Entelos omos!!! Xaxaxa!!!! Kai espefsa na to vgalo, mi me pareksigisoun kiolas...

"Δε θυμόμουν ποτέ να ένιωσα μετά το τρέξιμο χειρότερα απ' όσο πριν από το τρέξιμο."
huskarl Posted - 10/11/2007 : 15:00:12
Πέρυσι χρέωνε 10 ευρώ την κάθε πόζα και στην έδινε σε 3 διαστάσεις από 10x15 εώς 20x30 αν θυμάμαι καλά. Ή όλες ή τίποτα. Φυσικά ούτε λόγος για jpg.
TRYPOKARYDOS Posted - 10/11/2007 : 14:26:03
quote:
Originally posted by nikats

quote:
Originally posted by TRYPOKARYDOS

Περαστε και απο την Γραβιας κατω στην Αθηνα να βρειτε κι εκει φωτογραφιες οπως καθε χρονο.

Ο Έρωτας ειν' ο ύστατος παράνομος.


Λυπάμαι που θα το πώ, αλλά είχα ...τραυματική εμπειρία (στην τσέπη μου) στο παρελθόν, σέ/στό; εν λόγω φωτογραφικό κατάστημα.
Ειδικά εγώ, που δεν μ αρέσει να μου λένε: "Θα πάρεις και αυτά (πόζες-διαστάσεις) ή τίποτα"
Κάποιοι αρνήθηκαν ευγενικά " Bάλτες στο... συρτάρι σου!" Εγώ -μετά απο πιέσεις και τηλεφωνήματα στο κινητό μου και στη δουλειά μου-πλήρωσα το 2πλάσιο απ οτι συζητάτε αυτές τις μέρες, για τις ίδιες πόζες σε διαφορετικές διαστάσεις!. ΠΡΟΣΟΧΗ λοιπόν.

Carpe viam



Nαι με το "θα παρεις αυτα σε αυτες τις διαστασεις κτλ" που αναφερεις , δεν εχεις και αδικο.Απλα εδωσα την πληροφορια που γνωριζα και μετα ο καθενας κανει οτι καταλαβαινει.

Ο Έρωτας ειν' ο ύστατος παράνομος.
nikats Posted - 10/11/2007 : 08:26:36
quote:
Originally posted by TRYPOKARYDOS

Περαστε και απο την Γραβιας κατω στην Αθηνα να βρειτε κι εκει φωτογραφιες οπως καθε χρονο.

Ο Έρωτας ειν' ο ύστατος παράνομος.


Λυπάμαι που θα το πώ, αλλά είχα ...τραυματική εμπειρία (στην τσέπη μου) στο παρελθόν, σέ/στό; εν λόγω φωτογραφικό κατάστημα.
Ειδικά εγώ, που δεν μ αρέσει να μου λένε: "Θα πάρεις και αυτά (πόζες-διαστάσεις) ή τίποτα"
Κάποιοι αρνήθηκαν ευγενικά " Bάλτες στο... συρτάρι σου!" Εγώ -μετά απο πιέσεις και τηλεφωνήματα στο κινητό μου και στη δουλειά μου-πλήρωσα το 2πλάσιο απ οτι συζητάτε αυτές τις μέρες, για τις ίδιες πόζες σε διαφορετικές διαστάσεις!. ΠΡΟΣΟΧΗ λοιπόν.

Carpe viam
saligkari Posted - 09/11/2007 : 23:08:22
Όντως! κ γω το είχα διαβάσει στο σάιτ κ το ήξερα, απλά δ ήξερα πότε θα τις ανέβαζαν...

Ο πιο όμορφος αγώνας είναι αυτός της ζωής...
TRYPOKARYDOS Posted - 09/11/2007 : 22:48:38
Παντως υπηρχε φυλλαδιο που το ανεφερε μεσα στο υλικο που προμηθευτικαμε απο την εκθεση.

Ο Έρωτας ειν' ο ύστατος παράνομος.
Speedy Posted - 09/11/2007 : 21:39:22
quote:
Originally posted by Takis

Ευχαριστούμε πράγματι τη Nestle, αλλά και στον Speedy που το ανακάλυψε. Thanks.

ΔΕΝ το ανακάλυψα. Θα χρειαζόμουν ικανότητες μέντιουμ για κάτι τετοιο. Απλά με είχαν ενημέρωσει μεσα απο τη διοργάνωση απο πριν σχετικα με αυτο το extra. Μου προκαλεί απορία πάντως γιατι ακομα δεν τον έχουν δημοσιοποιήσει κάπως επισημα...

- - - - -
Οτι δε σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό>>>Speedy
Takis Posted - 09/11/2007 : 20:31:06
Ευχαριστούμε πράγματι τη Nestle, αλλά και στον Speedy που το ανακάλυψε. Thanks.
Leonardo Posted - 09/11/2007 : 12:49:27
OK Το βρηκα...
thrax Posted - 09/11/2007 : 12:02:45
Πράγματι είναι "κατεβάσιμες" οι φωτο των δρόμων. Ευχαριστούμε τη Νεστλέ. Αν θες βέβαια και τα σχετικά διακοσμιτικά (λεζάντα και επίδοση και εκτυπώσεις) τότε πληρώνεις κανονικά. Εγώ πάντως παρήγγειλα και το χρόνο μου να τον βλέπω και να μην το πιστεύω. Επίσης είναι η τελευταία φορά που τρέχω χωρίς γυαλιά ηλίου. Οι γκριμάτσες που κάνω τερματίζοντας είναι απίστευτες!

Άστα φίλε, στο τρέξιμο είμαι...
TRYPOKARYDOS Posted - 09/11/2007 : 10:37:23
Περαστε και απο την Γραβιας κατω στην Αθηνα να βρειτε κι εκει φωτογραφιες οπως καθε χρονο.

Ο Έρωτας ειν' ο ύστατος παράνομος.
Speedy Posted - 09/11/2007 : 10:10:54
quote:
Originally posted by Leonardo

Δεν νομίζω οτι ειναι τζαμπα βρε Γρηγόρη...
Μπηκα στο link και μου λεει κατι για 39,9 ευρω

Και όμως είναι δωρεαν.
Βάλε το Bib σου να σου εμφανισει τις φωτογραφιες σου.
Επελεξε τη φωτογραφια που θες.
Πλέον σου εμφανιζεται κατω απο την φωτογραφια η επιλογη "download hi-res photo" και μπορεις να κατεβασεις δωρεαν τη φωτογραφια σου σε υψηλη αναλυση.
Αυτη η επιλογη δεν υπαρχει στις φωτογραφιες του μαραθωνιου και δεν θα υπηρχε κανονικα αν καποιος δεν ειχε πληρωσει για αυτες τις φωτογραφιες.
Τα 39.90 εξακολουθουν να αφορουν το "super pack" αμα θες να σου τοσ τειλουν σπιτι σου, αλλα δεν νομιζω πως χρειαζεται.

- - - - -
Οτι δε σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό>>>Speedy
Leonardo Posted - 09/11/2007 : 09:00:15
Δεν νομίζω οτι ειναι τζαμπα βρε Γρηγόρη...
Μπηκα στο link και μου λεει κατι για 39,9 ευρω

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000