Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Μαραθώνιος Μιλάνου Πάσχα 2015 πληροφορίες

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
sifakas Δημοσιευτηκε - 12/12/2014 : 17:46:09
θελω τα φώτα σας οποιος ξερει

μανωλης αγ.βαρβαρα μονοφατσι
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
zoro Posted - 15/04/2015 : 09:28:33
μιά μαντινάδα ξέχασες Μανωλιό!
MANOLIS SIFAKIS Posted - 15/04/2015 : 09:15:45
καλημερα
πηγα ετρεξα και απήλθα
η πολη ειναι πολυ ωραια
η διαδρομή περναει απο ολα τα αξιοθέατα
εδω ειναι και το λαθως γιατι προκειμενου να περασεις απο τα αξιοθέατα σου βαζουν πλακοστρωτο και μαλιστα οχι πλακοστρωτο με πλακακι αλλα μεσαιονικες πλακες που ειναι η μια με την αλλη 5 ποντους διαφορά στο υψως
το πλακοστρωτο ειναι τουλαχιστον 3-4 χιλ
η διαδρωμη ΔΕΝ ειναι flat αλλα δεν ειναι και οπως της αθηνας
εχει μερικα ψιλο ανοιφορακια
οι ανεφωδιασμοι ειναι κυριως σε μπουκαλακια αλλα εχει και ποτηρακια(π.χ. τα ισωτονικα)
επισεις στην αθηνα εχει καθε 2,5 χιλ. νερο και καθε 5 χιλ. ισωτονικα ενω στο μιλανο εχει μονο καθε 5 χιλ. και καθε 2,5 χιλ.εχει μονο σφουγκαρι το οποιο ουτε πινεται ουτε τρώγεται
η διαδρομή εχει σε καποια σημεια εργα και ψιλολακουβες
το καλο ειναι οτι δεν ειχαμε καθολου αερα
τελος αξιζει να επισημανω οτι παρολο που οι ιταλοι δεν ειναι και τοσο γλοσομαθεις οσω εμας τους ελληνες ειναι προσχαροι και πολυ εξυπιρετικοι να σε ενημερωσουν και να σε βωηθησουν σε οτι θες
ειναι και αυτοι φιλόξενος λαος οπως και εμας τους ελληνες
una fatsa una ratsa
παντως η διαδρωμη δεν ειναι για personal best

αυτα για σημερα

μανωλης αγ.βαρβαρα μονοφατσι
VLASAKIS MICHALIS Posted - 14/04/2015 : 15:47:36
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΕ ΣΤΟΝ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΑΝ ΤΑ ΝΕΡΑ ΗΤΑΝ ΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΙ Η ΠΟΤΗΡΙ,ΑΝ ΗΤΑΝ ΚΑΘΕ 2.5 ΧΜ Η ΚΑΘΕ 5 ΧΜ ΤΑ ΝΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΙΕΙΣ,ΑΝ ΕΙΧΕ ΠΛΑΚΟΣΤΡΩΤΟ Η ΝΕΑ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΚΑΙ ΠΟΣΟ.ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΕ ΓΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
tzatzikis90 Posted - 09/04/2015 : 21:35:04
Καλή επιτυχία Μανώλη! περιμένουμε λεπτομέρειες αφού επιστρέψεις!

Τάσος

know your limits. then destroy them.
MANOLIS SIFAKIS Posted - 09/04/2015 : 21:25:26
αυριο το μεσημέρι πεταμε απο τα χανια για το μιλανο
ο καιρος την ημερα του αγωνα δείχνει καλος μαλον χωρις αερα αλλα με ζεστη που εμενα δεν με νοιάζει
εχω κανει 4 μηνες προπονηση για αυτον τον αγωνα
εύχομαι να μην πανε στράφι

τα πραματα σου εμαζωξα
και τα καψα στ΄αορι
και πραμα δεν επομηνε
να σε θυμίζει κορη

μανωλης αγ.βαρβαρα μονοφατσι
kostasC Posted - 09/04/2015 : 11:46:42
Απ ότι είδα, φέτος έχουν αλλάξει τη διαδρομή του Μαραθωνίου και θα είναι κυκλική μέσα στην πόλη.
Σίγουρα θα έχει συνεχώς κόσμο και η ατμόσφαιρα θα είναι ωραία, αλλά φοβάμαι οτι θα είναι πιο αργός απ ότι παλαιότερα.
Η διαδρομή είναι εδώ
http://milanomarathon.it/en/the-course/

Αν τρέξει κάποιος να μας πει εντυπώσεις.


You better run...run
kalogeridis Posted - 09/01/2015 : 00:24:43
το ξερα οτι δε θα μπορουσες μακρια μας... εισαι εθισμενος στην αποσταση και πρεπει να το παραδεχτεις!!! αντε με το καλο!!!

-φτάνουμε?
-έχουμε πολυ δρόμο ακόμα...
ANASTASIOS Posted - 08/01/2015 : 22:13:52
quote:
Originally posted by stratos_al

Τους έστειλα email και σήμερα μου απάντησαν....

The price until January 15th is 59,00 euro plus 10 euros extra if you ARE NOT member of a running club affiliated with IAAF. From January 16th the price will be 66,00 euros until March 15th, then 73,00 until April 5th.
For the accommodation, you can contact our official Tour Operator at info@victoryevents.net
Regards,

Alessia Andretto

Milano Marathon

Επίσης τους είχα ζητήσει τη φόρμα για τον γιατρό στα αγγλικά και μου έστειλαν μία φόρμα στα αγγλικά σε μορφή PDF. Όποιος την θέλει ας στείλει μήνυμα....

Καλογερίδη μάλλον δεν με βλέπω για Πανελλήνιο το Πάσχα στην κωπηλασία μιας και η ηλικία και τα κουράγια (+υπομονή να κυνηγάς 23χρονα που ετοιμάζονται για Ολυμπιάδα) δεν με κρατούν. Δεν σου κρύβω ότι λόγω υψηλών ταχυτήτων και παλμών άρχισα να φοβάμαι και λίγο....
Οπότε τσούκου τσούκου τρεξιματάκι και συμμετοχή σε κανέναν αγώνα κωπηλασίας λιγότερο απαιτητικό....
Το Παγκόσμιο πάντως των βετεράνων στο Βέλγιο τον Σεπτέμβρη παίζει για αυτό και δεν θα τρέξω την Κλασσική φέτος. Ότι άλλο υπάρχει καλοδεχούμενο....

Κωπηλασία...μπες στον ρυθμό.





Γιατί βρε σύ??Εχεις 2 μήνες μετά μπροστά σου

Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται συνήθως με τρείς τρόπους:την ελπίδα,το όνειρο και το χιούμορ.

stratos_al Posted - 08/01/2015 : 17:11:51
Τους έστειλα email και σήμερα μου απάντησαν....

The price until January 15th is 59,00 euro plus 10 euros extra if you ARE NOT member of a running club affiliated with IAAF. From January 16th the price will be 66,00 euros until March 15th, then 73,00 until April 5th.
For the accommodation, you can contact our official Tour Operator at info@victoryevents.net
Regards,

Alessia Andretto

Milano Marathon

Επίσης τους είχα ζητήσει τη φόρμα για τον γιατρό στα αγγλικά και μου έστειλαν μία φόρμα στα αγγλικά σε μορφή PDF. Όποιος την θέλει ας στείλει μήνυμα....

Καλογερίδη μάλλον δεν με βλέπω για Πανελλήνιο το Πάσχα στην κωπηλασία μιας και η ηλικία και τα κουράγια (+υπομονή να κυνηγάς 23χρονα που ετοιμάζονται για Ολυμπιάδα) δεν με κρατούν. Δεν σου κρύβω ότι λόγω υψηλών ταχυτήτων και παλμών άρχισα να φοβάμαι και λίγο....
Οπότε τσούκου τσούκου τρεξιματάκι και συμμετοχή σε κανέναν αγώνα κωπηλασίας λιγότερο απαιτητικό....
Το Παγκόσμιο πάντως των βετεράνων στο Βέλγιο τον Σεπτέμβρη παίζει για αυτό και δεν θα τρέξω την Κλασσική φέτος. Ότι άλλο υπάρχει καλοδεχούμενο....

Κωπηλασία...μπες στον ρυθμό.
kalogeridis Posted - 08/01/2015 : 00:45:04
τι εγινε, στραβωσε κανα κουπι?

-φτάνουμε?
-έχουμε πολυ δρόμο ακόμα...
kalogeridis Posted - 08/01/2015 : 00:43:34
αν με παντρευτεις μετα το διαζυγιο που θα με κερασει η κυρα μου... φυγαμε! περαν της πλακας δεν υπαρχει περιπτωση να παω εξωτερικο οσο εχω τον σκυλο αφου δε μπορει να ταξιδεψει ελλειψει μικροτσιπ. οπου παμε τον εχουμε μαζι μας οποτε μονο καποιον κοντινοτερο (βελιγραδι,σοφια κων/πολη) που ειναι λιγο πιο χυμα τα πραγματα.

-φτάνουμε?
-έχουμε πολυ δρόμο ακόμα...
stratos_al Posted - 07/01/2015 : 16:58:01
quote:
Originally posted by kalogeridis

προκαλεις... (και καλη χρονια με υγεια!)

-φτάνουμε?
-έχουμε πολυ δρόμο ακόμα...




Λες να πάμε παρέα?????

Κωπηλασία...μπες στον ρυθμό.
mashine Posted - 06/01/2015 : 23:29:52
Επειδή με ενδιαφέρει και εμένα θυμάμαι ότι είναι 59 ευρώ μέχρι τις 15 Ιανουαρίου.(μαζί με adidas; tshirt)Το επεξεργάζομαι γιατί δεν έχει βρεθεί παρέα ακόμα και κατά δεύτερο λόγο δεν ξέρω αν προλαβαίνω για φουλ προετοιμασία.
kalogeridis Posted - 06/01/2015 : 23:28:57
προκαλεις... (και καλη χρονια με υγεια!)

-φτάνουμε?
-έχουμε πολυ δρόμο ακόμα...
stratos_al Posted - 06/01/2015 : 22:37:38
Παιδιά ξέρει κανείς το κόστος φέτος για τον Μαραθώνιο γιατί το site το επίσημο ΔΕΝ ΑΝΑΓΡΑΦΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΚΟΣΤΟΣ......

Σκέφτεται κανείς άλλος να πάει?
Δεν θα είναι άσχημα Πάσχα στο Μπέργκαμο (με Ryanair) και αγώνα ανήμερα της Πασχαλιάς.....


Κωπηλασία...μπες στον ρυθμό.

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000