Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 3ος Δρόμος Υγείας Πάτρας 8 Φεβ 2015

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
Rigelian Δημοσιευτηκε - 29/01/2015 : 15:31:13
http://www.runningnews.gr/item.php?id=19118

Ποιοι θα είμαστε;
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
PanosPap Posted - 13/02/2015 : 14:21:48
Εμένα η πρώτη μου συμμετοχή στον αγώνα αυτό και σε αυτά τα χλμ
Ως εμπειρία η καλύτερη...
Η μόνη πικρία: πως μπορούσα και καλύτερα...αν δεν τον φοβόμουν τόσο
Τα θετικά:πως βγήκε πολύ πιο άνετα από ότι περίμενα...
και πως συμβάλλει στο να πιστέψεις στον εαυτό σου μπροστά σε επερχόμενο μαραθώνιο...
Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όσους συνέβαλαν στη διεξαγωγή του...
pns Posted - 11/02/2015 : 01:16:17
δειγματα φωτογραφιων http://www.anthopoulosphotos.gr/main/manifest/dromosygeias2/index1.php

και http://www.anthopoulosphotos.gr/main/manifest/dromosygeias1/

NIKE+
Aroulio Posted - 10/02/2015 : 22:46:50
Αιμιλία,
η διοργάνωση ήταν άψογη και ειδικά οι εθελοντές. Κι αν δεν ξεχάστηκα κάπου πρέπει να είπα ευχαριστώ σε όλους όσους συνάντησα, αστυνομία, διασώστες και απλούς εθελοντές. Ο χορηγός εκτέθηκε καμπόσο. Όχι μόνο απέναντι στους δρομείς, αλλά και στους διοργανωτές και τον τόπο. Και προφανώς είναι σεβαστό ότι έγινε για λόγους κόστους, αλλά όσο να 'ναι χτυπάει. Μετά τον αγώνα όταν άλλαζα, άκουσα πολλούς δρομείς, ενθουσιασμένους από τον αγώνα, να σχολιάζουν όλοι αυτό το περιστατικό.
Όταν θα βλέπεις ένα μετάλλιο στον τοίχο, θες να θυμάσαι τη Ναύπακτο, τη γέφυρα, την καταιγίδα, την πάτρα. Όχι αποκλειστικά τον όποιο χορηγό.

Σκέψου να σου φέρουν ένα δώρο χωρίς κάρτα. Ούτε που θα θυμάσαι με ποιον να το συνδέσεις. Κι ακόμα χειρότερα σκέψου να σου φέρουν το δώρο που να φαίνεται ότι απευθύνεται σε κάποιον άλλο. Δε σου δίνει μια αίσθηση "ξεπέτας", ή "δευτεράντζας" αυτό?
Ότι περίσσεψε από αλλού?

Φιλικά πάντα.

aimilia Posted - 10/02/2015 : 21:33:22
.
catch-me-if-you-can Posted - 10/02/2015 : 20:33:51
Πολύ ωραίος αγώνας και κυρίως οικονομικός. Η διαδρομή εκπληκτική και πολύ σωστά φυλαγμένη, η γέφυρα εμπειρία που άξιζε τον κόπο για εμάς που ήρθαμε από Αθήνα, οι εθελοντές άψογοι και εξυπηρετικότατοι μέσα στη βροχη. Κι όλα αυτά μόλις 5 ευρώ. Την ίδια στιγμή άλλοι ζητάνε 12 ευρώ για να τρέξει κανείς πάνω σε μια λωρίδα της παραλιακής, μία πάνω και μία κάτω από το πεζοδρόμιο και με τα αυτοκίνητα να περνάνε λίγα εκατοστά δίπλα μας.
Σίγουρα θα είμαι εκεί και του χρόνου..
Gypaetos Posted - 10/02/2015 : 20:07:14
Λοιπόν, παρών κι εγώ! Τα είπαν όλα οι προλαλήσαντες: βρόχα, χαλάζι, κρύο αεράκι, χορός ρέιβ στην εκκίνηση (όλοι πάνω κάτω), αλματάκια προς αποφυγή λακκούβων και πολύ όμορφη διαδρομή. Ευχαριστούμε τους διοργανωτές και εθελοντές, ελπίζουμε του χρόνου σε καλύτερες καιρικές συνθήκες. Είδα Anastasio (θα τα πούμε εκτενέστερα με την πρώτη ευκαιρία!), Dimostheni (χάρηκα για την γνωριμία, καλές... αποδράσεις!) Rigelian, Despixi, Aroulio και από μακριά Skoteino. Επίσης διαπίστωσα ότι έχω μόνο 2 μήνες μέχρι τον Μέγα Αλέξανδρο και πολλή δουλειά ακόμα...
Η τσάντα στο τέλος και οι εν γένει παροχές για αγώνα 23 χλμ με 5 ευρώ μια χαρά θεωρώ!
SKOTEINOS Posted - 10/02/2015 : 15:01:35
Χιχιχι...
ναι-ναι

ΚΡΟΝΙΟΝ ΠΕΡΑΣΜΑ-18/07/2015
echetlos Posted - 10/02/2015 : 14:59:31
Και τον Πητ Παπαδάκο...

"My sport is your sport's punishment"
zoro Posted - 10/02/2015 : 14:26:41
Λόγω Πειραιά βάσει κόντρες με τον Μαρινάκη τώρα....
ANASTASIOS Posted - 10/02/2015 : 12:19:53
quote:
Originally posted by SKOTEINOS

quote:
Originally posted by Despixi

quote:
Originally posted by SKOTEINOS

Και ήρθες εσύ να δείξεις πραγματικά πώς ήταν ο αγώνας,παρόλα τα προβλημάτάκια που είχε λόγω κακοκαιρίας.
Το έχεις πιάσει το νόημα.....

ΕΥΓΕ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!

ΚΡΟΝΙΟΝ ΠΕΡΑΣΜΑ-18/07/2015


Η αλήθεια είναι Παύλο πως ο προχθεσινός αγώνας, ο αγώνας στον Ευρώτα πέρσι πάλι με βροχή, αλλά και στη Μονή Κουδουμά στην Κρήτη πέρσι μέσα στην ομίχλη, είναι από τους πιο αγαπημένους μου!!! Μήπως να το κοιτάξω;;;




Η αλήθεια είναι ότι είχα το ίδιο ''πρόβλημα'',όσο έτρεχα κάποτε!

ΚΡΟΝΙΟΝ ΠΕΡΑΣΜΑ-18/07/2015





Τί σημαίνει αυτό ΠαυλάραΦαντάζομαι πως κάνεις πλάκα

Το καλύτερο σου χαμόγελο να το φυλάς για κείνους που δέν το αξίζουν.
ANASTASIOS Posted - 10/02/2015 : 12:17:56
quote:
Originally posted by Despixi

quote:
Originally posted by ANASTASIOS

Πολύ νερό βρε παιδιά(και χαλάζι κατα τόπους).Δέν το περίμενα τόσο πολύ για να πώ την αλήθεια.Πάντως τον αγώνα τον ευχαριστήθηκα πολύ.Εχει και η βροχή την χάρη της.Χάρηκα πολύ που είδα καλούς φίλους απο εδώ μέσα(και όχι μόνο)τον Παυλάρα τον Ρίγκο,τον Λεό αλλά και που γνώρισα και τα είπαμε έστω και για λίγο με τον Αρη(Aroulio),την Δέσποινα(despixi)και τον συννονόματο(Γυπαετό).Παιδιά,χάρηκα ιδιαίτερα που σας γνώρισα και ελπίζω σε κάποια άλλη συνάντηση ή πάστα πάρτυ να έχουμε την ευκαιρία να τα πούμε εκτενέστερα.
Πολλά μπράβο αξίζουν και οι εθελοντές.Φάγανε το κρύο και την βροχή της αρκούδας και όμως τους έβλεπες χαμογελαστούς.
Και του χρόνου να είμαστε όλοι καλά και να τον ξανατρέξουμε.


Το καλύτερο σου χαμόγελο να το φυλάς για κείνους που δέν το αξίζουν.




Aναστάσιε ελπίζω να έχουμε την ευκαιρία να γνωριστούμε καλύτερα κάποια άλλη στιγμή, και όχι υπό καταρρακτώδη βροχή στο λιμάνι της Πάτρας!!! να είσαι πάντα καλά...




Ετσι λεω και εγώ Δέσποινα.Και κάτι ακόμα.Μόλις είπε στο πούλμαν η Ελένη το πόσα παιδιά έχεις,έπαθα πλάκα.Πραγματικό παράδειγμα για όλους.Να είσαι και εσύ πάντα καλά,δυνατή και να τρέχεις για πολλά πολλά χρόνια.

Το καλύτερο σου χαμόγελο να το φυλάς για κείνους που δέν το αξίζουν.
GiAle Posted - 10/02/2015 : 11:57:00
Μια χαρά δύσκολο αγωνάκι στη μέση της προετοιμασίας. Αυτά είναι που μας κάνουν άντρες........ εχμ... όχι όλους, οι γυναίκες παραμένουν πάντα σκληρές!


Ωραία προπόνηση μου βγήκε στο 4'39(συνολικό) με 3 πεντάρια δυνατά μέσα και τα υπόλοιπα να χαζεύω τη φύση και τα δημιουργήματα του ανθρώπου.....

__________________
go home
SKOTEINOS Posted - 10/02/2015 : 11:29:47
quote:
Originally posted by Despixi

quote:
Originally posted by SKOTEINOS

Και ήρθες εσύ να δείξεις πραγματικά πώς ήταν ο αγώνας,παρόλα τα προβλημάτάκια που είχε λόγω κακοκαιρίας.
Το έχεις πιάσει το νόημα.....

ΕΥΓΕ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!

ΚΡΟΝΙΟΝ ΠΕΡΑΣΜΑ-18/07/2015


Η αλήθεια είναι Παύλο πως ο προχθεσινός αγώνας, ο αγώνας στον Ευρώτα πέρσι πάλι με βροχή, αλλά και στη Μονή Κουδουμά στην Κρήτη πέρσι μέσα στην ομίχλη, είναι από τους πιο αγαπημένους μου!!! Μήπως να το κοιτάξω;;;




Η αλήθεια είναι ότι είχα το ίδιο ''πρόβλημα'',όσο έτρεχα κάποτε!

ΚΡΟΝΙΟΝ ΠΕΡΑΣΜΑ-18/07/2015
SKOTEINOS Posted - 10/02/2015 : 11:26:39
quote:
Originally posted by Rigelian

Δεν είπα ότι είναι ευθύνη των διοργανωτών, απλά το επεσήμανα ως γεγονός μικρής σημασίας και απόρησα. Παύλο, thanks για την ενημέρωση!



Το ξερω παλληκάρι μου,απλά επειδή αναφέρθηκε πολλάκις η εν λόγω καθυστέρηση από άλλους τόσο εδώ μέσα,όσο και στο facebook!
Για αυτό σας έδωσα αυτή την εξήγηση,για την εν λόγω καθυστέρηση

ΚΡΟΝΙΟΝ ΠΕΡΑΣΜΑ-18/07/2015
Rigelian Posted - 10/02/2015 : 11:16:12
Δεν είπα ότι είναι ευθύνη των διοργανωτών, απλά το επεσήμανα ως γεγονός μικρής σημασίας και απόρησα. Παύλο, thanks για την ενημέρωση!

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000