Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Σπύρος Λούης 2015

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
lenin67 Δημοσιευτηκε - 08/02/2015 : 12:20:00
Πέρυσι το έχασα, φέτος λέω να τρέξω το 10άρι...
http://www.spiroslouisrun.gr/
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
Ξανθό Άλογο Posted - 02/03/2015 : 16:35:19
Δεν εχω καταφερει ουτε περσι ουτε φετος να συμμετασχω διοτι η περιοδος ειναι φουλ βουνισια. Ισως του χρονου να καταφερω να ''χωσω'' τον αγωνα αναμεσα στα trail. Παντως ενας τοσο μεγαλος δημος σαν το Μαρουσι χρειαζοταν εναν τετοιο αγωνα και μπραβο στους διοργανωτες.
Charlie_Brown Posted - 02/03/2015 : 14:17:33
@dargyropoulos
Και εγώ δεν μπόρεσα να μην κόψω λιγάκι και να μην τον συγχαρώ τον άνθρωπο αυτόν. Πολλά μπράβο.

"You can't wake a person who is pretending to be asleep"
zakis Posted - 02/03/2015 : 13:43:05
Καλά οργανωμένος αγώνας όπως και πέρσι. Ότι ήταν κατά τι κάτι λιγότερο από 10 χλμ το γνωρίζαμε οι περσινοί οπότε οι χρόνοι μας ήταν και είναι λίγο παραπλανητικοί. Ο καιρός πολύ καλός αν και προσωπικά προτιμώ την θερμοκρασία ελάχιστα χαμηλότερη για ρυθμούς πάνω από το αναερόβιο κατώφλι. Από χρόνο βελτίωσα την περσινή μου επίδοση κατά 3 λεπτά οπότε είμαι απόλυτα ευχαριστημένος.

Επόμενος σταθμός: Ημιμαραθώνιος Ναυπλίου.

Συγχαρητήρια στους συν-δρομείς για την συμμετοχή τους.
MEDEON Posted - 02/03/2015 : 12:33:16
Όλα ήταν μια χαρά. Βέβαια εάν είχε και λίγο συννεφιά θα ήταν καλύτερα.




Καλά Χιλιόμετρα.
nimi Posted - 02/03/2015 : 10:27:01
O αγώνας από άποψη διοργάνωσης ήταν μια χαρά, δεν έλειψε τίποτα και δεν έπεσε στην αντίληψή μου καμία παράλειψη. Η φύλαξη των δρόμων πολύ καλή.
Δύσκολη διαδρομή το 10άρι γιατί έχει μια ανηφόρα που ψιλοσκοτώνει. Κερδίζεις βέβαια κάτι από τα χαμένα στην αρχή που έχει κατηφοριά αλλά σε καμία περίπτωση δεν είναι αγώνας για ΡΒ.
Οπότε ο Αργύρης που το κατάφερε είναι προφανώς για πιο κάτω...
Προσωπικά αν και δεν ήθελα να πάω αγωνιστικά, παρασύρθηκα από το κλίμα, εντός ορίων όμως. Ο χρόνος μου ήταν κατά μισό λεπτό μικρότερος από τον περσινό σε αυτή τη διαδρομή, πράγμα που με ικανοποιεί πλήρως αν σκεφτώ ότι πήγα πιο συγκρατημένη από πέρυσι.
Η μέρα όμως ιδανική για αγώνα! Καλύτερος καιρός δεν γινόταν!
winarg Posted - 02/03/2015 : 09:22:35
Μια χαρά ήταν οαγώνας και φέτος! Όντως το garmin έγραψε κάτι λιγότερο αλλά τώρα που το βλέπω στο χάρτη έχει φάει πολύ κοφτά αρκετές στροφές οπότε θέλω να πιστεύω πως ήταν πολύ κοντά στα 10χιλιόμετρα.
Προσωπικά έκανα ρεκόρ δεκαριού (και ενδιάμεσα 5αριού) πρόλο που πήγα εντελώς χαλαρά με στόχο να κάνω κάτι καλύτερο απο πέρσυ.
lenin67 Posted - 02/03/2015 : 08:18:52
Και τα αποτελέσματα εδώ :
http://www.runnermagazine.gr/apotelesmata-agonon/apotelesmata-agones-dromou-amarousiou-Spiros_Louis-2015
dargyropoulos Posted - 02/03/2015 : 02:23:20
πολύ καλός αγώνας και ευτυχώς με πολύ καλές συνθήκες, εμένα το nike+ έδειξε 9,98km και άργησα να πατήσω το κουμπί έναρξης μετά την αψίδα εκκίνησης... το 10άρι μάλλον σωστό ήταν
2 λεπτομερειες που μου άρεσαν ήταν το χειροκρότημα από τα μπαλκόνια στο τελευταίο χιλιόμετρο και ένας ΗΡΩΑΣ που έτρεχε με το παιδί του και το pet του με την διαφορά πως έσπρωχνε το καρότσι...
άντε και του χρόνου...
johnramos0 Posted - 01/03/2015 : 19:27:17
Φωτογραφίες και φέτος στο http://foto-trexoume.gr/spyros_louis_2015
denvas Posted - 01/03/2015 : 18:32:42
Εγώ το 2014 το είχα βγάλει με timex 9946
catch-me-if-you-can Posted - 01/03/2015 : 18:17:24
Κι εμένα "λειψό" μου το έβγαλαν. Garmin 9,7km, Sportstracker 9,8. Άρα προσθέτουμε κάπου 1-1,5min στο χρόνο μας για να υπολογίσουμε το 10άρι..
lenin67 Posted - 01/03/2015 : 12:30:18
Πολύ καλή διοργάνωση, απαιτητική διαδρομή με ανηφοριές-κατηφοριές, καλή συμμετοχή και πολύ καλή φύλαξη.
Μακάρι να γίνει θεσμός και να καθιερωθεί.
10 κμ δε νομίζω να ήταν (9,95 κατά endomondo, 9,43 (!) κατά timex, αλλά μπορεί και να κάνω λάθος, μια και τα περάσματα κάτω από κάτι γέφυρες ίσως να προκάλεσαν απώλεια του σήματος gps...
Όπως και να έχει, νομίζω ότι όσοι συμμετείχαμε, με τη βοήθεια και του καιρού, το χαρήκαμε...
denvas Posted - 21/02/2015 : 10:58:37
Και εγώ για 5άρι όντας ημι-προπονημένος
panos1966 Posted - 20/02/2015 : 00:37:18
Πέρσυ έτρεξα το 10άρι, πιστεύω όλα καλά οργανωτικά, η διαδρομή με ανηφόρες κατηφόρες - τέλεια προπόνηση. Φέτος δήλωσα το 5άρι - για αλλαγή.
dargyropoulos Posted - 19/02/2015 : 23:45:32
ευκολάκι;

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000