Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 8ος Ημί "Μιχάλης Κούσης"-01/03/15

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
zoro Δημοσιευτηκε - 16/02/2015 : 15:10:42
Πρώτο τέστ για Θεσσαλονίκη και πρώτη φορά στον συγκεκριμένο αγώνα.
Λεωνίδααααααα.............
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
chamav Posted - 03/03/2015 : 12:46:55
Φωτό: http://www.olatagoal.gr/2015/03/olatagoalgr-1.html

http://www.agriniopress.gr/%CF%80%CE%BB%CE%BF%CF%8D%CF%83%CE%B9%CE%BF-%CF%86%CF%89%CF%84%CE%BF%CF%81%CE%B5%CF%80%CE%BF%CF%81%CF%84%CE%AC%CE%B6-%CE%B1%CF%80%CF%8C-%CF%84%CE%BF%CE%BD-8%CE%BF-%CE%B7%CE%BC%CE%B9%CE%BC%CE%B1%CF%81/
ANASTASIOS Posted - 03/03/2015 : 10:07:16
Συγχαρητήρια και απο εμένα σε όλους και ειδικά στα παιδιά με τους απίστευτους χρόνους.

Το καλύτερο σου χαμόγελο να το φυλάς για κείνους που δέν το αξίζουν.
Etien Posted - 03/03/2015 : 08:39:04

Ημουν Ανεμος ,γι αυτο δεν με ειδες !!!

Παναγιωτης.
Panagiotis30 Posted - 03/03/2015 : 00:17:30
https://connect.garmin.com/activity/709052848
Ο φίλτατος deorum του φόρουμ moy το εξήγησε όσο πιο απλά γινόταν: Δεν βελτιώθηκες, απλά πιέσθηκες παραπάνω...Αν και μου κακοφάνηκε ελαφρώς, μελετώντας τις επιμέρους μου επιδόσεις σε 5 και 10 χιλιόμετρα καθώς και τον αγώνα του Αργολικού (με την Άννα λαγό) τελικά κατέληξα στο ίδιο συμπέρασμα. Στο δια ταύτα νέο προσωπικό ρεκόρ Ημιμαραθώνίου και το προηγούμενο (1:47:06 από τον Ευρώτα, 18/01/2015) να μπαίνει στο χρονοντούλαπο...Στα του αγώνα τι να πω: όχι και τόσο εύκολη διαδρομή (ιδίως στο 5 - 6ο χλμ), φοβερές παροχές, συγκινητική υποστήριξη από τον κόσμο, άντε και του χρόνου εκεί..
Y.Γ: ο deorum superb, o zoro(;) με βοήθησε και του είμαι ευγνώμων στην ανηφόρα του 5ου, τον Σγο Etien δυστυχώς δεν τον είδα....

Πλέον...32!!!!!
chamav Posted - 02/03/2015 : 17:37:51
quote:
Originally posted by trexantiris

quote:
Originally posted by chamav

quote:
Originally posted by echetlos

Ούτε να το σκέφτεσαι!
Δεν καταλαβαίνω τι έχεις στο μυαλό σου, νομίζεις;
Maffetone proselytism...

"My sport is your sport's punishment"



Σου υποσχόμαστε υγεία και επιτυχίες...




...εσύ και "ποιοι άλλοι" δηλαδή;

Ωραίος βρε Χαράλαμπε και το καλύτερο είναι που βρέθηκες στον αγώνα και τον ευχαριστήθηκες! Γιατί ΑΥΤΟ μετράει!!!

Free your feet...free your senses!



Εσένα δε σου απαντώ, μου χρωστάς 140 χάρες...
trexantiris Posted - 02/03/2015 : 16:07:08
quote:
Originally posted by chamav

quote:
Originally posted by echetlos

Ούτε να το σκέφτεσαι!
Δεν καταλαβαίνω τι έχεις στο μυαλό σου, νομίζεις;
Maffetone proselytism...

"My sport is your sport's punishment"



Σου υποσχόμαστε υγεία και επιτυχίες...



...εσύ και "ποιοι άλλοι" δηλαδή;

Ωραίος βρε Χαράλαμπε και το καλύτερο είναι που βρέθηκες στον αγώνα και τον ευχαριστήθηκες! Γιατί ΑΥΤΟ μετράει!!!

Free your feet...free your senses!
gtsig Posted - 02/03/2015 : 15:59:52
Ευχαριστώ πολύ παιδιά!! Συγχαρητήρια κι από μένα σε όσους έτρεξαν!! Πολύ όμορφος αγώνας, που όλοι οι κάτοικοι των χωριών από όπου περάσαμε, τον αγκάλιασαν..

Και πάνω από όλα φυσικά, εύχομαι περαστικά στο Νίκο (tazi) και να επιστρέψει πολύ σύντομα στις προπονήσεις και τους αγώνες!!
tazi Posted - 02/03/2015 : 15:06:51
Συγχαρητηρια στους γνωστους και μη εξαιρετέους GTSIG, με κεφαλαια παρακαλώ, Chamav kai Deorum για τις επιδόσεις τους!
zoro Posted - 02/03/2015 : 14:59:32
Τώρα όσο αφορά την εκδρομή και τον αγώνα όπως τα είπαν και τα παιδιά. Δρομική συνάντηση με αρκετούς φίλους, γνωστούς, καφεδάκια, φαγητό (το χέλι για αποκατάσταση δεν μου ξέφυγε χαχα). Η διαδρομή τελικά δεν ήταν και τόσο εύκολη χτές γιατί είχαμε για ένα μεγάλο διάστημα κόντρα άνεμο, προσωπικα αυτό με κούρασε στην διάρκεια του αγώνα παραπάνω απ'ότι νόμιζα στην αρχή της διαδρομής. Αλλά είπαμε, ο κάθε αγώνας έχει και τα δικά του, άσε που είμαστε και τυχεροί που δεν είχαμε και καταιγίδες. Συνεχίζουμε πλέον εντατικά για Θεσσαλονίκη που είναι ο αγώνας στόχος με μία τεμπο προπόνηση πριν στον ημί Ναυπλίου.
Σούπερ ο Λεωνίδας (το περίμενα)
Σούπερ και ο Χαράλαμπος (αυτό δεν το περίμενα...)
Deorum Posted - 02/03/2015 : 14:45:17
Και ο Gtsig που πέταγε, και που για ... 10" έχασε την 7η θέση του χρηματικού επάθλου!

Μπράβο τι να πούμε, είναι λίγο !
Deorum Posted - 02/03/2015 : 14:42:24
Μην είσαι απόλυτος.
Αγώνας μνήμης = όχι χρήματα. Γιατί?
Μα αν χρειάζονται κάποια χρήματα για 2-3-4 λόγους?

Αν μη τι άλλο σίγουρα δεν μπορεί εδώ κανείς αν πει, ότι από τα 8€ συμμετοχής των δρομέων κάποιος κοίταξε να κερδίσει με τόσες παροχές-φιλοξενία κτλ (όχι πως αυτό θα ήταν κακό, αλλά καταλαβαίνω ότι μπορεί κάποιος απλά να μην το ήθελε σεβαστό)

Εγώ νομίζω τέτοια φιλοξενία και περιποίηση δεν υπάρχει πουθενά σε κανέναν αγώνα στην Ελλάδα, τόσο από τον δήμο όσο και από τους κατοίκους που ήταν έξω και χειροκροτούσαν, και υπερ-ευχαριστούμε.
Πραγματικά πιστεύω και ο πιο "ταπεινός" δρομέας, ένιωσε για ένα ΣΚ σαν elite.
zoro Posted - 02/03/2015 : 14:41:33
Πρώτη φορά στον αγώνα και ξεκινώ με κάτι άσχετο με καιρό, χρονόμετρα, απόδοση, αέρα, βροχή, δρομικό τσεκάρισμα κλπ
Οί κάτοικοι απ'όλα τα χωριά που περάσαμε τιμούνε και με το παραπάνω τον Μιχάλη Κούση!!
Προσωπικά αυτό να περνάω τόσα χωριά σε τόσο μεγάλη απόσταση και να βλέπω να περιμένουν τόσοι 'απλοί άνθρωποι', σίγουρα άσχετοι με το τρέξιμο και όλων των ηλικιών δεν τό'χω ξαναδεί και δεν περίμεναν απλά αλλά είχαν μεγάλη συμμετοχή!
Μπράβο τους και τους ευχαριστούμε πολύ!!
freedom Posted - 02/03/2015 : 14:19:39
κοστος συμμετοχης σε αγωνα μνημης πρωτη φορα στα χρονικα!!!δεν είναι ενας απλος ημι που επιλεγεις αν θα πας είναι αγωνας μνημης!δεν συγκρινεται!αγωνες μνημης είναι αυτος το διστομο και το μεσολογγι!και μην συγκρινεις μια μειοψηφια που μπορει να σας τα εκαναν αυτά αλλα το συνολικο μέγεθος που σημαινει ότι ενας απλος δρομεας για να τιμησει το Μιχαλη ηθελε 8 ευρω.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΟΣΟ ΑΛΛΑ Η ΚΙΝΗΣΗ!!!
quote:
Originally posted by chamav

Ο αγώνας ήταν καταπληκτικός. Έτυχε να τερματίζουμε ο lemonidas, ο zoro και εγώ με λίγα λεπτά διαφορά και είδα στα πρόσωπα όλων μας στον τερματισμό μια τεράστια χαρά και ικανοποίηση. Αυτό νομίζω τα λέει όλα.

Συγγνώμη, αλλά με κόστος συμμετοχής μόλις 8 ευρώ (όταν η πλειοψηφία των άλλων ημι ανά την Ελλάδα είναι 15 ευρώ), μας μετέφεραν, μας κοιμίσανε, μας ταΐσανε και μας διοργάνωσαν έναν επιτυχημένο αγώνα! Όλα αυτά αποτελούν κατά τη γνώμη μου μεγάλη φόρο τιμής της πόλης προς τον Μιχάλη Κούση.

Τι άλλο να πω, παρά ένα ευχαριστώ στους διοργανωτές και στον δήμο Αγρινίου.


sega Posted - 02/03/2015 : 13:12:19
Φωτό από το 10ο χλμ

http://www.prototypia.gr/2015/03/8.html

echetlos Posted - 02/03/2015 : 13:07:25
Αυτά στον κολλητό σου, που λέγε λέγε, στο τέλος τον έκανες τριαθλητή τον άμοιρο...

"My sport is your sport's punishment"

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000