Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Καλλιθέα Run 10km - 5km - 2,5km

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
Aroulio Δημοσιευτηκε - 04/02/2015 : 14:42:25
Αγαπημένος αγώνας:

http://www.runningnews.gr/item.php?id=20501

15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
catch-me-if-you-can Posted - 04/04/2017 : 14:03:15
quote:
Originally posted by lenin67

Φωτογραφίες εδώ
http://foto-trexoume.gr/kallithea_run_2017
Δεν είναι από τον τερματισμό, αλλά δεν ξέρω και αν υπάρχουν άλλες.



Σε ευχαριστώ, τις έχω δει αυτές. Κρίμα που δεν υπήρχε φωτογράφος/video στον τερματισμό...
Κατά τα άλλα η διοργάνωση ήταν υποδειγματική, όπως κάθε χρόνο άλλωστε.
lenin67 Posted - 04/04/2017 : 12:06:17
Φωτογραφίες εδώ
http://foto-trexoume.gr/kallithea_run_2017
Δεν είναι από τον τερματισμό, αλλά δεν ξέρω και αν υπάρχουν άλλες.
catch-me-if-you-can Posted - 03/04/2017 : 22:16:29
Υπάρχουν κάπου φωτό από τον τερματισμό;
daydreamer Posted - 03/04/2017 : 10:15:27
Πολύ ωραίος αγώνας και πολύ γρήγορη διαδρομή! Μετά από καιρό μου βγήκε PB στο 5άρι! :)

Με είχε ανησυχήσει το ότι το 5άρι ξεκινούσε 10:00 (και τελικά ξεκίνησε κατά τις 10:10-15) αλλά ευτυχώς είχε ακόμη πολύ σκιά στη διαδρομή και εκείνη την ώρα.

Το μόνο που θα άλλαζα είναι ίσως λίγο πιο οργανωμένη συγκέντρωση στα 5 καθώς είχαμε μπει όλοι μέσα και κάπως εμποδίζονταν οι τελευταίοι των 10. Βέβαια πήραν και γερό χειροκρότημα! :)
Italian Posted - 03/04/2017 : 09:24:14
Για άλλη μια χρονιά, πάρα πολύ ωραίος αγώνας με μεγάλη συμμετοχή, άρτια διοργάνωση.

Φέτος, για αλλαγή, είπα να προτιμήσω το πεντάρι και δεν το μετάνιωσα. Να είμαστε καλά και του χρόνου.
lenin67 Posted - 02/04/2017 : 18:03:26
Με μεγάλη συμμετοχή έγιναν και φέτος οι αγώνες 10κμ, 5κμ και σκυταλοδρομία. Ωραία ατμόσφαιρα, καλός καιρός, ίδια διαδρομή με πέρυσι.
55' 02" στο δεκάρι εγώ, 29' 23" στο πεντάρι ο υιός, στον πρώτο του αγώνα και το χάρηκε τόσο που ψάχνει από τώρα τον επόμενο...
Θερμά συγχαρητήρια στον κο Κυριάκο που με πάνω από 80 χρόνια στην πλάτη, έβαλε τα γυαλιά σε κάμποσους δρομείς στα 10 κμ!
Ενθαρρυντικό το γεγονός ότι πολλοί στο 5άρι έτρεξαν για πρώτη φορά σε αγώνα και είχαν τις κλασσικές απορίες για το τσίπ, τους τάπητες κ.λ.π.
Και του χρόνου να είμαστε καλά να ξανατρέξουμε!
Italian Posted - 18/04/2016 : 12:47:07
Πάρα πολύ ωραίος αγώνας, με λογικό αντίτιμο (5€), σε εύκολη και πιστοποιημένη διαδρομή. Πολύ ωραίο το τεχνικό μπλουζάκι, προσωπικά δεν με χάλασε το παλιό μετάλλιο. Επίσης, σημαντικότατη η ώρα έναρξης (08:30) καθώς η ημέρα ήταν πολύ ζεστή (αλλά βοήθησε για αποθεραπεία στη θάλασσα).
catch-me-if-you-can Posted - 17/04/2016 : 17:30:25
quote:
Originally posted by lenin67

και το μετάλιο είναι το ίδιο τα 3 τουλάχιστον τελευταία χρόνια...
χωρίς χρονολογία - μόνο στην κορδέλα αναγράφεται το έτος...



...κι εμφανώς ταλαιπωρημένο (τουλάχιστον αυτό που δόθηκε σε μένα), με υποψία... σκουριάς σε κανα-δυο σημεία!
lenin67 Posted - 17/04/2016 : 17:22:38
και το μετάλιο είναι το ίδιο τα 3 τουλάχιστον τελευταία χρόνια...
χωρίς χρονολογία - μόνο στην κορδέλα αναγράφεται το έτος...
lenin67 Posted - 17/04/2016 : 17:06:21
καλός αγώνας, ευτυχώς που έγινε πρωί το 10άρι γιατί με τον ήλιο θα σκάγαμε...
πιο κουραστική η διαδρομή των 2 γύρων και πιο μονότονη από τις άλλες χρονιές που έπαιζε και η θάλασσα στο παραλιακό μέτωπο...
(μιλάω πάντα για το 10άρι)
dimitrissss Posted - 17/04/2016 : 13:06:28
Ωραία περάσαμε, τρέξαμε, είδαμε και φίλους πολλούς. Δεύτερη φορά που τρέχω 10αρι 15 μέρες μετά από μαραθώνιο και δεύτερη φορά που βγαίνει PB. Βέβαια όπως σε κάθε 10αρι έκανα χάλια καταμερισμό δυνάμεων. Πρώτο 5αρι σε 21:17 για τελικό χρόνο 43:45. Η διαδρομή καλή αλλά δε συγκρίνεται με του Αγίου Κοσμά, έχει κλίσεις που τις καταλαβαίνεις. Εξαιρετική η παρουσία των εθελοντών και η ατμόσφαιρα γιορτής, αλλά ρε παιδιά την επόμενη φορά που θα φέρετε χημικές τουαλέτες μη τις αφήσετε κλειδωμένες!

No pain, no gain!
dimitrissss Posted - 16/04/2016 : 19:14:02
Τους είδα που χορεύανε ζούμπα μες στη ντάλα, χαρά στο κουράγιο τους. Ευτυχώς που η εκκίνηση είναι στις 8:30 αύριο, διαφορετικά θα βράζαμε. Καλό αγώνα σε όλους.

No pain, no gain!
lenin67 Posted - 16/04/2016 : 16:06:25
Μόλις παρέλαβα το πακέτο συμμετοχής από την πλατεία Δαβάκη.
Χαλαρά, χωρίς πολύ κόσμο, μια και άργησα και έχασα το μάθημα ζούμπα .
Το τσιπάκι για τη χρονομέτρηση είναι στο πόδι και όχι στον αριθμό συμμετοχής, ενώ ευχάριστη έκπληξη είναι το μπλουζάκι, που είναι τεχνικό (πολυέστερ) και διακριτικό σε σχέση με πέρυσι, που το φορούσες και ήσουν σαν καναρίνι... Χρησιμότατο για τις καλοκαιρινές προπονήσεις...
Καλό αγώνα αύριο σε όλους (και καλό πρωινό ξύπνημα, μια και το δεκάρι ξεκινάει στις 8.30)...
Pheidias Posted - 15/04/2016 : 15:58:59
Ααα... Αυτό όμως ήταν το ωραίο στον αγώνα της Καλλιθέας, ότι ξεκινούσες από την Αθήνα και έφτανες μέχρι την θάλασσα. Κακώς τό άλλαξαν.
Aroulio Posted - 15/04/2016 : 12:05:45
Μόλις τους μίλησα γιατί δεν έχω λάβει ούτε κι εγώ mail και δεν είμαι στις λίστες.
Μου είπαν ότι έχουν μεγάλο όγκο και γι' αυτό μπορεί να μην έχει φύγει ακόμα το mail.
Επίσης να τους ξαναπάρω σήμερα στις 14:00

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000