Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 3ος Ορεινός αγώνας Γερανείων.

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
ANASTASIOS Δημοσιευτηκε - 21/04/2015 : 11:19:02
Είναι ωραία αλλά και αρκετά δύσκολη διαδρομή(όχι ζήρεια ή όλυμπος βέβαια)και αξίζει να την τρέξει κανείς.Τήν έχω τρέξει και τις 2 προηγούμενες φορές και λέω να δώσω και φέτος το παρών.Θα έχουμε άλλες παρουσίες απο εδώ μέσα?
Σημ:γίνεται στις 10/5.

Το καλύτερο σου χαμόγελο να το φυλάς για κείνους που δέν το αξίζουν.
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
ANASTASIOS Posted - 05/05/2015 : 11:35:44
quote:
Originally posted by geopa

Τάσο μην τα παίρνεις και όλα τοις μετρητοίς όταν γράφω “πολλά κομμάτια τρέχονται”. Σε είδα και στις λίστες αρά θα τα πούμε και από κοντά.




θα έρθω Γιώργη,οπότε θα τα πούμε στο λουτράκι.

Το καλύτερο σου χαμόγελο να το φυλάς για κείνους που δέν το αξίζουν.
geopa Posted - 04/05/2015 : 08:18:17
Τάσο μην τα παίρνεις και όλα τοις μετρητοίς όταν γράφω “πολλά κομμάτια τρέχονται”. Σε είδα και στις λίστες αρά θα τα πούμε και από κοντά.
PEZONAYTHS Posted - 04/05/2015 : 01:49:30
Έρχομαι coach !!! Άύριο ολοκληρώνω καί επίσημα τήν εγγραφή μου καί είμαι έτοιμος !
ANASTASIOS Posted - 02/05/2015 : 22:42:24
quote:
Originally posted by geopa

Γενικά είναι όμορφη διαδρομή, το πρώτο μισό είναι σχεδόν όλο ανηφορικό όπου όμως πολλά καμμάτια τρέχονται, τα μονοπάτια ευκρινη μέσα στο πράσινο. Μετά αρχίζει η κατάβαση στην οποία χρειάζεται πάρα πολύ προσοχή για δυο λόγους, 1ον η κλίση είναι αρκετή και το έδαφος αρκετά σαθρό 2ον η θέα του κορινθιακού από τα 1.000μ που ξεκινάει η κατάβαση μέχρι και τον τερματισμό είναι απίστευτή οπότε "κοιτάμε" το μονοπάτι και όχι την Θάλασσα.



Όσο μπορούμε βέβαια Γιώργη

Το καλύτερο σου χαμόγελο να το φυλάς για κείνους που δέν το αξίζουν.
ANASTASIOS Posted - 02/05/2015 : 22:40:07
quote:
Originally posted by PEZONAYTHS

Πρέπει νά είναι πολύ ωραίος αγώνας ! Δέν θέλω νά τόν χάσω καί Θεού θέλοντος , θά δώσω τό παρών. ANASTASIE δώσε info γιά τόν αγώνα .



Στις 9 η ώρα,στις 10/5 θα τα πούμε απο κοντά και θα σου δώσω ότι πληροφορίες θές
Ενα σου λέω...Ελα και δέν θα χάσεις....

Το καλύτερο σου χαμόγελο να το φυλάς για κείνους που δέν το αξίζουν.
andrem Posted - 02/05/2015 : 22:12:46
Ανεβαινω κ κανω πεζοποριες 2-3 φορες το χρονο πανω απο 10 χρονια τωρα στα Γερανεια σε ολα τα μονοπατια κ νομιζω οτι αξιζει μια καθυστερηση για να θαυμασετε οσοι θα ανεβειτε πρωτη φορα την καταπληκτικη θεα,ειδικα λιγο πριν την καταβαση, δεξια φαινεται εκτος απο τις αλκιονιδες νησους, ο Ελικωνας ο Κιθαιρωνας ο Παρνασσος κ η Γκιωνα,
στην καταβαση κ μετα το παλιο μοναστηρι ακομα καλυτερη θεα,Ζηρια Χελμος,Ονεια ορη, κορινθιακος μεχρι το υψος του Αιγιου κ ενα μερος του σαρωνικου.
geopa Posted - 01/05/2015 : 10:19:46
Γενικά είναι όμορφη διαδρομή, το πρώτο μισό είναι σχεδόν όλο ανηφορικό όπου όμως πολλά καμμάτια τρέχονται, τα μονοπάτια ευκρινη μέσα στο πράσινο. Μετά αρχίζει η κατάβαση στην οποία χρειάζεται πάρα πολύ προσοχή για δυο λόγους, 1ον η κλίση είναι αρκετή και το έδαφος αρκετά σαθρό 2ον η θέα του κορινθιακού από τα 1.000μ που ξεκινάει η κατάβαση μέχρι και τον τερματισμό είναι απίστευτή οπότε "κοιτάμε" το μονοπάτι και όχι την Θάλασσα.
PEZONAYTHS Posted - 30/04/2015 : 22:31:18
Πρέπει νά είναι πολύ ωραίος αγώνας ! Δέν θέλω νά τόν χάσω καί Θεού θέλοντος , θά δώσω τό παρών. ANASTASIE δώσε info γιά τόν αγώνα .
geopa Posted - 30/04/2015 : 11:57:57
Έχω ήδη άλλη μια σίγουρη για τα 10 - της γυναίκας, φέτος θα τα σαράσουμε όλα οικογενειακός χτυπάμε ..... τα γονατά μας
ANASTASIOS Posted - 30/04/2015 : 09:49:07
Εχουμε ακόμα 10 μέρες και λογικά θα ξεπεράσουν τις 100 και στις δύο διαδρομές.

Το καλύτερο σου χαμόγελο να το φυλάς για κείνους που δέν το αξίζουν.
geopa Posted - 30/04/2015 : 09:09:03
Γενικά δεν είναι και πολλές οι συμμετοχές 14 στα 10χλμ και 62 στον μεγάλο. Ελπίζω ειδικά για τον μεγάλο να ξεπεράσουμε τις 100 συμμετοχές.
ANASTASIOS Posted - 29/04/2015 : 22:31:30
Αντε να μαζευόμαστε σιγά σιγά...................

Το καλύτερο σου χαμόγελο να το φυλάς για κείνους που δέν το αξίζουν.
Lewvwtas Posted - 29/04/2015 : 01:32:31
Θα ειμαι κι εγω Λουτρακι!Ομορφη διαδρομη!

Τω βίω μάχου...
Thgor Posted - 29/04/2015 : 00:31:29
Ενδιαφέρων αγώνας, και όπως βλέπω υπάρχει και μετακίνηση από Αθήνα.

Run! It's free!
dtziouvaras Posted - 28/04/2015 : 13:27:17
Λέω να συμμετάσχω φέτος. Εχει κανείς την διαδρομή απο GPS να δω το υψομετρικό προφιλ?

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000