Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Ερωτήματα & Προβληματισμοί
 Ιατρική γνωμάτευση για αγώνα εξωτερικού

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
kostao Δημοσιευτηκε - 18/05/2015 : 10:13:15
Σας έχει τύχει να σας ζητήσουν ιατρική γνωμάτευση για κάποιον αγώνα δρόμου στο εξωτερικό, ως υποχρεωτική για σε αφήσουν να τρέξεις; Τι κάνατε στην περίπτωση;
4   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
kostao Posted - 11/06/2015 : 10:11:50
Τελικά μια χαρά συμμετείχα με τη γνωμάτευση που έδωσε ο φίλος. Μου έκανε εντύπωση ότι σε έναν αγώνα με 4000 συμμετέχοντες και φαινόταν ότι οι περισσότεροι ήρθαν να πάρουν αριθμό συμμετοχής πριν τον αγώνα, όλα κυλούσαν πολύ γρήγορα και ομαλά.
Και ωραίος αγώνας να τρέχεις στο δάσος Βανσέν του Παρισιού. Αυτός είναι τουρισμός για εμάς!
kostao Posted - 18/05/2015 : 19:22:38
Φαίνεται ότι θέλει μετάφραση δηλαδή...
Εγώ βέβαια εκεί που πάω από το site τους δε βρήκα κάποια έτοιμη φόρμα να κατεβάσω και να συμπληρώσω αλλά μου ζητάει να ανεβάσω εγώ αρχείο (φωτοτυπία της γνωμάτευσης)
Η μεγάλη μου τύχη είναι ότι στη χώρα αυτή εργάζεται σε Νοσοκομείο ιατρός φίλος μου και θα μου τη γράψει και θα μου τη στείλει.
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις.
Προφανώς με τον ίδιο τρόπο μπορείς να τους ενημερώσεις και για κάποιον πρόσφατο χρόνο σου σε αγώνα για να σε βάλουν σε κατάλληλο μπλοκ εκκίνησης;
vasilis dr Posted - 18/05/2015 : 16:31:48
Έτσι ακριβώς όπως τα λέει ο συντοπίτης από την Θεσσαλία, εμένα μου έτυχε σε Ημιμαραθώνιο στην Ρώμη, μάλιστα σε πολλούς αγώνες της Ιταλίας η Ιατρική Γνωμάτευση είναι πάντα απαραίτητη για την εγγραφή.
thesalos Posted - 18/05/2015 : 11:09:58
ναι ειναι υποχρεωτικη - εχουν στο site τους μια ετοιμη φορμα που κατεβαζεις και την στελνεις ,και μετα σου στελνουν

το confirm για την συμετοχη σου,αφου πρωτα φυσικα εχεις πληρωσει.

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000