Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Στάδια
 Στάδιο Κορίνθου

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
Despixi Δημοσιευτηκε - 26/07/2015 : 11:20:21
Καλημέρα... πήγα τις προάλλες στο στάδιο Κορίνθου να κάνω διαλειμματική, καθώς κάνω διακοπές εδώ κοντά. Εξαιρετικό στάδιο, μου είπαν ότι καθημερινές είναι ανοιχτό έως τις 9.30 περίπου.... δεν ρώτησα όμως αν είναι ανοιχτό σαββατοκύριακα και αν ναι, τι ώρες... μήπως γνωρίζει κάποιος φίλος Κορίνθιος να με διαφωτίσει;;;
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
Despixi Posted - 19/09/2015 : 21:59:20
Ευχαριστώ... τελικά πηγα στις 9 για σιγουριά αλλά μου είπαν ότι ανοίγει στις 8...
vagg47 Posted - 19/09/2015 : 00:05:48
Νομίζω 9:00 .... μεχρι 16:00
Despixi Posted - 18/09/2015 : 19:43:17
Φίλοι Κορίνθιοι γνωρίζετε Σαββατο πρωί τι ώρα ανοίγει το στάδιο;;;
ANASTASIOS Posted - 30/07/2015 : 10:07:16
quote:
Originally posted by dionzak

ANASTASIOS..χε χε χε...μολις ερθα απο εκει που αναφερες..!!..καλα μπανια...και ξερω που θα σε πετυχω ..καλε μου φιλε..




Οχι που δέν θα το έκανες
Καλά μπάνια και καλή ξεκούραση και θα τα πούμε σύντομα

Το καλύτερο σου χαμόγελο να το φυλάς για κείνους που δέν το αξίζουν.
dionzak Posted - 28/07/2015 : 16:56:31
ANASTASIOS..χε χε χε...μολις ερθα απο εκει που αναφερες..!!..καλα μπανια...και ξερω που θα σε πετυχω ..καλε μου φιλε..
ANASTASIOS Posted - 28/07/2015 : 11:22:18
quote:
Originally posted by dionzak

adrem...ΧΑ ΧΑ ΧΑ..Φαεθωνας ητανντε .....μπανια- ποδηλατο και ολιγον απο τρεξιμο....ερχονται δυσκολα...σε λιγο παλι..! θα σε δω ομως..κατω..




Και εγώ που νόμιζα πως έκανες κανα βέρτικαλ για αποκατάσταση απο τον φαέθωνα

Το καλύτερο σου χαμόγελο να το φυλάς για κείνους που δέν το αξίζουν.
Despixi Posted - 27/07/2015 : 13:47:00
Ευχαριστώ ξανά για τις πληροφορίες... η αλήθεια ειναι ότι μέχρι τις 3 Αυγούστου θα είμαι εδώ, μετά κατεβαίνω στη Μάνη για 2-3 εβδομάδες (πάτρια εδάφη γαρ) και θα ξανάρθω Κόρινθο για λίγες ημέρες... τα Σαββατοκύριακα θα έρχομαι συνέχεια κ από Σεπτέμβρη οπότε θα ενοχλήσω σίγουρα να βρω παρέα για long run ενόψει προετοιμασίας για κλασσική...
TakisV Posted - 27/07/2015 : 13:06:58
Σάββατο έως 14:00 και κατά περίπτωση έως 15:00. Η αίθουσα με τα όργανα εχει ελλείψεις. Εαν θέλεις αρκετοί τρέχουμε κι εκτός σταδίου οπότε εαν δεν σε εξυπηρετεί το ωράριο εχεις εναλλακτική. Ελπίζω να συναντηθούμε.

Αυτός που γνωρίζει να μιλά, γνωρίζει και πότε να το κάνει.
dionzak Posted - 27/07/2015 : 12:28:39
adrem...ΧΑ ΧΑ ΧΑ..Φαεθωνας ητανντε .....μπανια- ποδηλατο και ολιγον απο τρεξιμο....ερχονται δυσκολα...σε λιγο παλι..! θα σε δω ομως..κατω..
andrem Posted - 27/07/2015 : 10:43:10
Τελικα Σαββατο μεχρι 14:00,πραγματι υπαρχει αιθουσα με οργανα,ειναι λιγο παλια ομως(εχουν αρχαιολογικη αξια), καλα τρεξιματα κ καλη διαμονη.
george_partsi Posted - 27/07/2015 : 10:31:53
Για να μπεις το Σάββατο θα πρέπει να είσαι στο στάδιο λίγο πριν τις 9 ή να πάρεις τον φύλακα τηλέφωνο να σου ανοίξει. Αυτό ίσχυε μέχρι και το '13 που έτρεχα εκεί. Τώρα μάλλον θα κάνεις μια βόλτα για να το επιβεβαιώσεις.

Για την αίθουσα με τα όργανα χρειαζόσουν να έχεις προπονητή στο στάδιο και μάλλον θα είναι κλειστή το Σάββατο.
Κάνε έναν κόπο και τηλεφώνησε στο 2741072130 για σιγουριά.


Despixi Posted - 27/07/2015 : 00:31:42
Σας ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες... τα αποδυτήρια δεν τα χρησιμοποιώ καθώς μπαίνω, τρέχω, φεύγω... μου είπαν επίσης ότι υπάρχει αίθουσα με όργανα που πολύ θα ήθελα να επισκεφτώ αν ξεκλέψω λίγο περισσότερο χρόνο από τα κουτσούβελά μου... Ευχαριστώ ξανά κ καλά τρεξίματα....
andrem Posted - 26/07/2015 : 18:30:09
quote:
Originally posted by dionzak

Despixi.....ΚΥΡΙΑΚΗ κλειστο..βεβαιως...Σαββατο νομιζω //οχι πολυ σιγουρος μεχρι 15.00//ειναι ομως ανοιχτο ...



Τι θα γινει τωρα? συνεχεια με το ποδηλατο θα εισαι?
andrem Posted - 26/07/2015 : 18:20:16
Κυριακη κλειστο, Σαββατο μεχρι τις 15.00.με κλειστα τα αποδυτηρια ομως.
dionzak Posted - 26/07/2015 : 15:26:57
Despixi.....ΚΥΡΙΑΚΗ κλειστο..βεβαιως...Σαββατο νομιζω //οχι πολυ σιγουρος μεχρι 15.00//ειναι ομως ανοιχτο ...

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000