Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Διάφορα
 Μικρές Αγγελίες
 Πωλούνται NB 890V4(BG), νο42, (8UK) 2Ε. Πωλήθηκαν

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
big-blue Δημοσιευτηκε - 01/08/2015 : 17:35:04
Αγορασμένα στις 24/07/2015 από ιντερσπόρτ, δυστυχώς πωλούνται λόγω μικρότερου μεγέθους...
Άριστη κατάσταση. Έχουν κάνει 3 τρεξίματα σε ταρτάν. Μόλις 30χλμ έχουν!
ΤΕΛΙΚΗ τιμή: 50€ Τα έξοδα αποστολής βαραίνουν τον παραλήπτη-αγοραστή.

Αυτά είναι: http://www.deporr.com/new-balance-m890v4-yellow-blue-green-running-store.html?___from_store=default&___store=running-store
13   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
Green Posted - 03/10/2015 : 10:08:39
Καλημέρα φίλε μου ,

με ενδιαφέρουν τα παπούτσια , είναι ακριβώς το νούμερο μου.
Στείλε μου ενα email στο : haralampopoulostheo@yahoo.gr να συννενοηθούμε.
big-blue Posted - 15/09/2015 : 16:36:13
Ίσως επειδή είστε όλοι big foot!
Πάντως διαβάζοντας ένα άρθρο μου μπήκε η ιδέα να τα κόψω;) μόνο στο μεγάλο δάκτυλο μου είναι μικρά... Λες;
echetlos Posted - 14/09/2015 : 17:43:48
Περίεργο που δεν έχουν φύγει ακόμη...

"My sport is your sport's punishment"
big-blue Posted - 14/09/2015 : 17:40:27
Όποιος θέλει ένα γρήγορο και ταυτόχρονα προπονητικό παπουτσάκι...;)
stefangpa Posted - 14/08/2015 : 20:05:27
Έγινε.θα το κάνουμε όπως λες.Θα τα δοκιμάσω κάπου και σε ενημερώνω να μου τα στείλεις.θες να μου δώσεις το τηλέφωνο σου να σε πάρω από βδομάδα?το mail μου είναι skokkonis@gmail.com Ευχαριστώ Στεφανος
big-blue Posted - 14/08/2015 : 14:24:05
Ναύπλιο. Μπορείς να τα δοκιμασεις κάπου εξω κ αν σου κάνουν σου τα στέλνω.
Ίσως τέλος του μήνα να ανέβω Αθήνα για να βρω αντικαταστάτη τους...
stefangpa Posted - 14/08/2015 : 13:26:47
Οκ μαλλον κάποια δυσλειτουργεια του σαιτ.Με ενδιαφέρουν τα παπούτσια απλά επειδή είμαι και εγώ διακοπές δεν έχω την δυνατότητα να τα δοκιμάσω πάρα μόνο όταν γυρίσω Αθήνα στο τέλος της άλλης εβδομάδας γιαυτό σε ρώτησα για τη φόρμα τους.Λογικά θα ναι οκ.Σε ποια περιοχή βρίσκεσαι?
big-blue Posted - 14/08/2015 : 00:39:52
Καλησπέρα.
Δεν έχω δει ακόμα email, είχα ένα θέμα με το ίντερνετ, θέλω να πιστεύω πως είμαι διακοπές...

Τώρα το τσέκαρα, δεν έχω λάβει email. Ξαναπροσπάθησε αν θες κάτι prive.

Το 2Ε που γράφω είναι πως το συγκεκριμένο παπούτσι είναι πιο φαρδύ, το νορμαλ είναι το D.
Εγώ όλα τα παπούτσια μου ως τώρα τα έπαιρνα D αλλά η ΝΒ είναι μάλλον στενή γραμμή (τουλάχιστον τα 790 κ 890 που δοκίμασα).
Παραπάνω έχω link με τη φωτογραφία του παπουτσιού
echetlos Posted - 13/08/2015 : 19:58:05
Blue/Green

"My sport is your sport's punishment"
stefangpa Posted - 13/08/2015 : 19:53:17
Χαίρεται.Σου έστειλα και mail.Ήθελα να σε ρωτήσω κάτι γιατί βλέπω στο internet ότι γενικά έχουν στενή φόρμα τα παπούτσια. Αυτή τη στιγμή τρέχω με τα energy boost της adidas τα οποία έχω σε 42 και μου είναι σούπερ.Δοκίμασα από Nb τα 790v4 σε 42 και μου ήταν κομπλέ.Έχουν διαφορετική φόρμα,έχεις ιδέα?
Και κάτι ακόμα το bg τι ακριβώς σημαίνει?Ευχαριστώ
big-blue Posted - 03/08/2015 : 00:35:10
quote:
Originally posted by big-blue

Εντωμεταξύ επειδή διαπιστώνω πως μάλλον αυτό το μοντέλο δεν κάνει για το πόδι μου παρακαλώ τους ειδικούς να μου προτείνουν παρεμφερή μοντέλα. Εντυπωσιάστηκα απ´ το παπούτσι αλλά μάλλον η λογική της ΝΒ δεν ενδιαφέρεται να ντύσει τέτοια ωραία πόδια:)
Υγ. Σκεφτείτε πως δοκίμαζα κάπου μια ώρα σε ιντερσπορτ κ στο κατάστημα της ΝΒ και τελικά πήρα μικρό νούμερο...(το μεγαλύτερο μου είναι πολύ φαρδύ, ενώ σε D είναι στενά...)


Το επαναφέρω: ψάχνω αντίστοιχο του 890 παπούτσι (neutral, performance, lightweight). Για βοηθήστε...
stefangpa Posted - 01/08/2015 : 23:58:51
Τι χρώμα είναι το παπούτσι?
big-blue Posted - 01/08/2015 : 21:55:51
Εντωμεταξύ επειδή διαπιστώνω πως μάλλον αυτό το μοντέλο δεν κάνει για το πόδι μου παρακαλώ τους ειδικούς να μου προτείνουν παρεμφερή μοντέλα. Εντυπωσιάστηκα απ´ το παπούτσι αλλά μάλλον η λογική της ΝΒ δεν ενδιαφέρεται να ντύσει τέτοια ωραία πόδια:)
Υγ. Σκεφτείτε πως δοκίμαζα κάπου μια ώρα σε ιντερσπορτ κ στο κατάστημα της ΝΒ και τελικά πήρα μικρό νούμερο...(το μεγαλύτερο μου είναι πολύ φαρδύ, ενώ σε D είναι στενά...)

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000