Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 5ος Πτώιος - Ακραίφνιο

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
zoro Δημοσιευτηκε - 12/10/2015 : 09:31:24
Η ώρα Ακραιφνίου έφτασε.
Για να μαζευόμαστε..
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
sonik Posted - 23/10/2015 : 20:22:55
quote:
Originally posted by spy


...@sonik συγχαρητηρια ... εξαιρετικη επιδοση!Αν ανεβηκες και την ανηφορα στο τελος τρεχοντας...σου βγαζω πολυ χαμηλα το καπελο!Νομιζω περσι, που τα ειχα δωσει ολα, ειχα χρονο 2:09 και κατι!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!



Σπύρο ευχαριστώ. Βγήκε και η ανηφόρα αλλά είχα προνοήσει να κόψω λίγο μετά το 23χλμ. Βοήθησε και ο καιρός. Είναι θετικό που μπορώ πλέον να πάω στο όριο για πολλά χλμ και να μην τα φτύνω. Να δούμε στο μαραθώνιο. Αν σε εντοπίσω πουθενά θα κάνεις το λαγό (μέχρι κάποιο σημείο τουλάχιστον)

..
spy Posted - 23/10/2015 : 11:00:23
quote:
Originally posted by sonik

Πολύ ωραίος ο αγώνας, όλα καλά και σούπερ εδέσματα στο τέλος, ο καιρός βοήθησε πολύ. Ένα μεγάλο μπράβο στους συντελεστές. Πέρσι ήμουν στους θεατές αλλά φέτος όλα πήγαν καλά και μπόρεσα να συμμετάσχω για πρώτη φορά. Και επειδή είμαι και γω της φιλοσοφίας spy δεν μπόρεσα να κρατηθώ και τον έτρεξα με περισσότερο "πάθος" απ' ότι σχεδίαζα. Βγήκε σε 2:06 σχεδόν, με ελάχιστο νεράκι μόνο αλλά και με πιασμένες γάμπες ακόμη και τώρα, 2+ μέρες μετά. Θα σχολιάσω μόνο αρνητικά κάποια μπουκαλάκια συνδρομέων που αναπαύονται πέριξ του κάστρου του Γλα.

..



...@sonik συγχαρητηρια ... εξαιρετικη επιδοση!Αν ανεβηκες και την ανηφορα στο τελος τρεχοντας...σου βγαζω πολυ χαμηλα το καπελο!Νομιζω περσι, που τα ειχα δωσει ολα, ειχα χρονο 2:09 και κατι!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!
stratos_al Posted - 23/10/2015 : 10:30:32


Κωπηλασία...μπες στον ρυθμό.
npsich Posted - 22/10/2015 : 18:53:28

Μερικες ακομα φωτο

http://www.turboimagehost.com/album/121855/5os_ptwios
stratos_al Posted - 21/10/2015 : 09:09:00
quote:
Originally posted by sonik

Πολύ ωραίος ο αγώνας, όλα καλά και σούπερ εδέσματα στο τέλος, ο καιρός βοήθησε πολύ. Ένα μεγάλο μπράβο στους συντελεστές. Πέρσι ήμουν στους θεατές αλλά φέτος όλα πήγαν καλά και μπόρεσα να συμμετάσχω για πρώτη φορά. Και επειδή είμαι και γω της φιλοσοφίας spy δεν μπόρεσα να κρατηθώ και τον έτρεξα με περισσότερο "πάθος" απ' ότι σχεδίαζα. Βγήκε σε 2:06 σχεδόν, με ελάχιστο νεράκι μόνο αλλά και με πιασμένες γάμπες ακόμη και τώρα, 2+ μέρες μετά. Θα σχολιάσω μόνο αρνητικά κάποια μπουκαλάκια συνδρομέων που αναπαύονται πέριξ του κάστρου του Γλα.

..



Καλά για την καφρίλα ορισμένων μην τα ξαναλέμε...
Η γυναίκα μου που τράβαγε φωτογραφίες έφαγε μέχρι και ροχάλα από άνθρωπο που βρήκε να φτύσει πάνω της ... για συγγνώμη ούτε λόγος αφού μάλιστα της είπε ότι δεν έπρεπε να βρισκόταν εκεί.... όταν έκανε το λάθος να του ζητήσει το λόγο....

Τα σχόλια δικά σας....

Κωπηλασία...μπες στον ρυθμό.
sonik Posted - 20/10/2015 : 23:53:58
Πολύ ωραίος ο αγώνας, όλα καλά και σούπερ εδέσματα στο τέλος, ο καιρός βοήθησε πολύ. Ένα μεγάλο μπράβο στους συντελεστές. Πέρσι ήμουν στους θεατές αλλά φέτος όλα πήγαν καλά και μπόρεσα να συμμετάσχω για πρώτη φορά. Και επειδή είμαι και γω της φιλοσοφίας spy δεν μπόρεσα να κρατηθώ και τον έτρεξα με περισσότερο "πάθος" απ' ότι σχεδίαζα. Βγήκε σε 2:06 σχεδόν, με ελάχιστο νεράκι μόνο αλλά και με πιασμένες γάμπες ακόμη και τώρα, 2+ μέρες μετά. Θα σχολιάσω μόνο αρνητικά κάποια μπουκαλάκια συνδρομέων που αναπαύονται πέριξ του κάστρου του Γλα.

..
sigi Posted - 20/10/2015 : 14:37:04
Συμβαίνουν και τέτοια!!

Τα παιδιά δίνουν χρώμα στην ζωή..
SKOTEINOS Posted - 20/10/2015 : 14:23:01
Αποτελέσματα:

http://www.runningnews.gr/item.php?id=23948

5 καλοί ΄΄κυριούληδες΄΄ που δεν επισημάνθηκαν να πέρασαν από το σημείο τσεκαρίσματος της χρονομέτρησης, ΄΄κόπηκαν΄΄ από τα αποτελέσματα.
Η διοργάνωση επέμενε να τους βγάλω δημόσια στην φόρα, αλλά πρότεινα για 1η φορά που πιάστηκαν να μην το κάνουμε!
Αν επαναληφθεί για καποιον από τους εν λόγω την επόμενη φορά θα δημοσιευτούν τα ονόματά τους!

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015
NikDim Posted - 20/10/2015 : 11:07:31
quote:
Originally posted by stratos_al

quote:
Originally posted by Deorum

ουτε τωρα



https://goo.gl/photos/EiCXyTcAqKyZuEhF7

Κωπηλασία...μπες στον ρυθμό.



Ευχαριστούμε εσένα και τη Δέσποινα για τις φωτογραφίες.
Πάντα τέτοια...
remezzo91 Posted - 20/10/2015 : 11:06:52
Καμια φωτογραφια υπαρχει;
stratos_al Posted - 20/10/2015 : 10:25:10
Μακράν ο καλύτερος αγώνας ακόμα και από πολλούς της πρωτεύουσας...
Ας παραδειγματιστούν ορισμένοι ...
Και δωρεάν παρακαλώ!!!!!
Και σε καλή χρονική συγκυρία με την προετοιμασία.


Κωπηλασία...μπες στον ρυθμό.
Nasos777 Posted - 19/10/2015 : 22:11:37
Καλησπερα παιδια.

Τι να πει κανεις γιαυτον τον αγωνα, πραγματικα παρα πολυ καλη διοργανωση απ πλες της αποψεις.

Αν και την προηγουμενη επαιζα ποδοσφαιρο δεν θα εχανα με τπτ τον αγωνα, βεβαια μου αφησε εναν μικρο τραυματισμο απο την κουραση αλλα ολα καλα, ειδα και Zoro και πολλα αλλα παιδια,

Και του χρονου με υγεια

Run Forrest Run
weatherman Posted - 19/10/2015 : 20:04:19
Μήπως γνωρίζετε αν έχουν δημοσιευθεί αποτελέσματα από τον αγώνα;
stratos_al Posted - 19/10/2015 : 18:32:46
quote:
Originally posted by Deorum

ουτε τωρα



https://goo.gl/photos/EiCXyTcAqKyZuEhF7

Κωπηλασία...μπες στον ρυθμό.
Deorum Posted - 19/10/2015 : 16:50:49
ουτε τωρα

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000