Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 4ος Αγώνας Δρόμου Ρεματιάς Χαλανδρίου

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
NikDim Δημοσιευτηκε - 16/10/2015 : 14:35:14
"Ξύπνησε" η δημοτική αρχή και θυμήθηκε τον αγώνα την κατάλληλη ημερομηνία! Μία εβδομάδα μετά τον Μαραθώνιο...Συγχαρητήρια.-
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
vaspat Posted - 17/11/2015 : 10:32:22
Εκτός απο τον αγώνα των 10 και των 4 χλμ πολύ ωραίος ήταν και ο αγώνας των παιδιών που περιελάμβανε την πρώτη στροφή των 1200 μέτρων.Τα δικά μου παιδιά ενθουσιάστηκαν και με τη συμμετοχή με το πρώτο δικό τους μετάλλιο.
NikDim Posted - 17/11/2015 : 08:22:23
Όντως το 10άρι ήταν οριακά στα 10.
SIT Posted - 16/11/2015 : 20:49:07
quote:
Originally posted by Ar1stot3lis

Έχω την εντύπωση πως και το 10άρι ήταν λίγο μεγαλύτερο. Μπορεί κάποιος να το επιβεβαιώσει;
Πολύ ευχάριστος αγώνας, σε πολύ όμορφη διαδρομή, και μου έκανε εντύπωση η μεγάλη συμμετοχή και στα 4 αλλά και στα 10.
Μπανάνες, νερά, μπάρες, διπλώματα, μετάλλια και χώρος φύλαξης χωρίς αντίτιμο συμμετοχής: ευχάριστη εξαίρεση. Μπράβο στους διοργανωτές!
Παρεμπιπτόντως το Χαλάνδρι είναι από τους πιο όμορφους δήμους της πόλης.

Τρεχάτε ποδαράκια μου!



Το Garmin μου σταμάτησε ακριβώς στα 10 χωρίς μέτρο παραπάνω/παρακάτω.
Ar1stot3lis Posted - 16/11/2015 : 19:22:44
Έχω την εντύπωση πως και το 10άρι ήταν λίγο μεγαλύτερο. Μπορεί κάποιος να το επιβεβαιώσει;
Πολύ ευχάριστος αγώνας, σε πολύ όμορφη διαδρομή, και μου έκανε εντύπωση η μεγάλη συμμετοχή και στα 4 αλλά και στα 10.
Μπανάνες, νερά, μπάρες, διπλώματα, μετάλλια και χώρος φύλαξης χωρίς αντίτιμο συμμετοχής: ευχάριστη εξαίρεση. Μπράβο στους διοργανωτές!
Παρεμπιπτόντως το Χαλάνδρι είναι από τους πιο όμορφους δήμους της πόλης.

Τρεχάτε ποδαράκια μου!
dkoukou Posted - 16/11/2015 : 17:17:29
Πολυ ανηφόρα δεν είχε αλλά οι συνεχείς εναλλαγές έκαναν δύσκολη τη διατήρηση σταθερού τέμπο. Για ΡΒ σίγουρα δεν προσφέρεται.
Πάντως ωραίος αγώνας και θα τον ξανατιμησουμε.

_____________________________________________________________________________________

"...κάποτε, με τον πατέρα σου, είχαμε σε δωδεκαρι πέρασμα 6'06" στο 2ο χιλιόμετρο. Θυμάσαι ρε; Τότε είμασταν καλοί..."
NikDim Posted - 16/11/2015 : 15:18:12
quote:
Originally posted by zakis

Πήγα στο 4άρι μετά από παράκληση συναδέλφου που έτρεχε τον πρώτο της αγώνα.

Καταπληκτική η διαδρομή στις όχθες του ρέματος, μέσα στο πράσινο. Αρκετά απαιτητικός από πλευράς υψομετρικών ο αγώνας. Η οργάνωση άψογη, καλή διαχείριση ταυτόχρονου τερματισμού των "αργών" 10άρηδων με την εκκίνηση του 4αριού (που το garmin κατέγραψε ως 4.300 μ). Και στην εκκίνηση η μπάντα του Δήμου έπαιζε το μουσικό θέμα από το πρώτο Rocky (ξέρετε οι παλιοί, διαφήμιση "ΜΠΑΤΙΣΤΑΣ"). Οι επευφημίες του κόσμου εντυπωσιακές.

Σε γενικές γραμμές, ένας πολύ όμορφος δημοτικός αγώνας που μόνο θετικές εντυπώσεις μπορεί να αφήσει.


Όντως Ζάκη το 4άρι φέτος ήταν περίπου 4,2 θεωρώ καλύτερα από τα 3,9 που ήταν παλιά και σας προσκαλούμε την άλλη φορά να δοκιμάσετε το 10άρι που βλέπεις μεγαλύτερη διαδρομή της Ρεματιάς ή μπορείτε φυσικά να πάτε οποιαδήποτε ημέρα και προπονητικά.
zakis Posted - 16/11/2015 : 13:04:48
Πήγα στο 4άρι μετά από παράκληση συναδέλφου που έτρεχε τον πρώτο της αγώνα.

Καταπληκτική η διαδρομή στις όχθες του ρέματος, μέσα στο πράσινο. Αρκετά απαιτητικός από πλευράς υψομετρικών ο αγώνας. Η οργάνωση άψογη, καλή διαχείριση ταυτόχρονου τερματισμού των "αργών" 10άρηδων με την εκκίνηση του 4αριού (που το garmin κατέγραψε ως 4.300 μ). Και στην εκκίνηση η μπάντα του Δήμου έπαιζε το μουσικό θέμα από το πρώτο Rocky (ξέρετε οι παλιοί, διαφήμιση "ΜΠΑΤΙΣΤΑΣ"). Οι επευφημίες του κόσμου εντυπωσιακές.

Σε γενικές γραμμές, ένας πολύ όμορφος δημοτικός αγώνας που μόνο θετικές εντυπώσεις μπορεί να αφήσει.
dkoukou Posted - 15/11/2015 : 22:03:50
Περα απο την ομορφια της διαδρομης και την πολυ καλη διοργανωση, αυτη ακριβως η θερμη των θεατων εκανε τον αγωνα ξεχωριστο.
Ευχαριστουμε για το χειροκροτημα απο καρδιας !

_____________________________________________________________________________________

"...κάποτε, με τον πατέρα σου, είχαμε σε δωδεκαρι πέρασμα 6'06" στο 2ο χιλιόμετρο. Θυμάσαι ρε; Τότε είμασταν καλοί..."
winarg Posted - 15/11/2015 : 17:46:02
Πολλα μπραβο σε όσους έτρεξαν! Ένας τραυματισμός της τελευταίας στιγμής με απέτρεψε στο να τρέξω. Τουλάχιστον έκανα support με την κόρη μου
SIT Posted - 15/11/2015 : 17:28:49
Πρέπει να'ναι μια από τις ομορφότερες διαδρομές μέσα στην πόλη. Είμαστε τυχεροί εμείς που κατοικούμε πολύ κοντά. Εγώ χρησιμοποιώ μερικά κομμάτια της στις προπονήσεις, πότε πότε. Έτρεξα πρώτη φορά την διαδρομή και την ευχαριστήθηκα. Πολύ καλή διοργάνωση και δωρεάν συμμετοχή. Αποτελέσματα στη σελίδα των διοργανωτών όταν αυτά ανακοινωθούν.
runnerwoman Posted - 15/11/2015 : 13:12:17
ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ, ΜΕ ΜΠΟΛΙΚΗ ΑΝΗΦΟΡΑ ΑΛΛΑ Η ΟΜΟΡΦΙΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ ΜΑΣ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΕ!
ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ?
dgmaths Posted - 12/11/2015 : 16:41:32
Λεπτομερειες εδω

https://agonasrematiashalandriou.wordpress.com/%CF%80%CF%81%CE%BF%CE%BA%CE%AE%CF%81%CF%85%CE%BE%CE%B7-%CE%B1%CE%B3%CF%8E%CE%BD%CE%B1/



U can run but u cannot hide!
dgmaths Posted - 12/11/2015 : 10:43:49
Καλημέρα,
ξερουμε λεπτομερειες για τον αγωνα?
τι ωρα και που ξεκιναει?

U can run but u cannot hide!
Deorum Posted - 11/11/2015 : 08:52:13
Έτσι κουβέντα να κάνουμε, όχι πως έχει σημασία, υπάρχουν όροι που είναι γενικοί και καταχρηστικοί.
δλδ δεν μπορεί να γράφεις πάνω ένα κατεβατό όρων, και στο τέλος να γράφεις
"ο τάδε, μπορεί κατά την κρίση του να αλλάζει τους όρους ανάλογα των αναγκών ή με βάσει τον τάδε γνώμονα... "

εκτός αν είναι συγκεκριμένα τα πλαίσια που ορίζει.

Anyway.
Aroulio Posted - 11/11/2015 : 08:36:48
quote:
Originally posted by Nek2000

Τροποποίηση – Διαδροµών και Κανονισµών – Διαδικασιών

Η διοργανώτρια αρχή έχει το δικαίωµα να προβεί στην τροποποίηση των Διαδροµών του Αγώνα και των Κανονισµών – Διαδικασιών, εάν κριθεί απαραίτητο και πάντα για την ασφάλεια και την καλύτερη εξυπηρέτηση των δροµέων.

Στο facebook έβγαλαν ανακοίνωση χθες το μεσημέρι ότι οι εγγραρές θα κλείσουν το βράδυ



Δε διαφωνώ. Αλλά εγώ την προκήρυξη τη βλέπω σα σύμβαση. Ο ΣΔΥΑ σου λέει 2000 άτομα στο 10άρι και στα Λιοφίλια έλεγαν ότι 150 συμμετοχές υποστηρίζουν. Έτσι ξέρεις ότι πρέπει να βιαστείς.

Ας έλεγαν και στο Χαλάνδρι αορίστως "θα δεχτούμε όσους επιτρέπει το μπάτζετ μας".

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000