Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Εξοπλισμός
 Suunto Ambit3 Run Black HR"

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
quickfeet Δημοσιευτηκε - 01/04/2015 : 19:02:23
Suunto Ambit3 Run Black HR"
244E+17E ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΑΠΟ RUNNIG.NET.ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ ΝΑΙ Η ΟΧΙ
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
Suisac Posted - 23/11/2015 : 20:55:23
Καλησπέρα, προσπαθώ να κάνω εγγραφή στο συγκεκριμένο site αλλά δεν μου δίνει επιλογή ΕΛΛΑΔΑ στην καταχώρηση της διεύθυνσης , ξέρουμε αν εχει αλλάξει κάτι ή μάθαμε μόλις κάτι που άλλαξε;(μας πεταξαν εξω απο την Ε.Ε. και δεν το ξέρουμε ακόμη;)
Vaterman Posted - 23/11/2015 : 16:39:44
Το συγκεκριμένο ρολόι το αγόρασα τέλος Ιουλίου, μετά το capital control, από ελληνικό κατάστημα με 1 ημέρα παράδοση από courrier και 4 άτοκες δόσεις με πιστωτική στην τιμή των... 314 ευρώ!!! Για ψαχτείτε και εδώ στην Ελλαδίτσα λίγο!!! Όχι όλο το χρήμα έξω... χεχε

ΔΕΝ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΠΟΥΜΕ ΠΟΤΕ!!!
costa Posted - 22/11/2015 : 20:52:22
Ναι το site είναι ΟΚ, αγόρασε το αδερφάκι μου πριν 2 βδομάδες από εκεί. Λίγο αργό το shipping για τα λεφτά που δίνεις κάπου 17 ευρώ νομίζω αλλά τέλος πάντων. Σημασία έχει ότι ήρθε. Πάντως οι τιμές παίζουν πολύ κάτι σαν χρημαστιστήριο στο συγκεκριμένο site και ο αδεφός μου το πήρε τελική τιμή με μεταφορικά κάπου στα 342 νομίζω χωρίς τα μεταφορικά είχε όταν το παρήγγειλε 324 ευρώ. Μετά από 2-3 μέρες το κατέβασε στα 312 από τι μου είπε. Πέραν όλων αυτών. Σαν κατόχος ambit2 και πιο παλιά ambit1 το ambit3 είναι άντε γεια. Τρομερό ρολόι...

Rogue Runner
CHRISTOS BATAVUS Posted - 19/11/2015 : 10:48:47
Ευχαριστώ παιδιά!

Μου απάντησε και η suunto, οπότε όλα ΟΚ.

quote:
Yes, www.running24.net is one of our official Suunto online dealers. Rest assured, the Suunto watches they are selling are authentic and original.
papako Posted - 18/11/2015 : 23:15:15
πρέπει να δώσει και το κατιτίς του στην amazon. Άσε που εκεί θα σου προσθέσει και τον ελληνικό ΦΠΑ

________
Στέφανος
mbair Posted - 18/11/2015 : 23:12:20
Ελευεθερη αγορα ειναι,συνηθες το φαινομενο διαφορετικων τιμων...
CHRISTOS BATAVUS Posted - 17/11/2015 : 10:02:26
Καλημέρα,

Έχει κάνει κάποιος αγορά μέσω των 2 sites του συγκεκριμένου εμπόρου (Kim Mueller);

Συγκεκριμένα θα ήθελα να αγοράσω το suunto ambit3 peak με χρεωστική κάρτα, και μου έκανε εντύπωση ότι ο συγκεκριμένος έμπορος έχει άλλη τιμή στα sites του και άλλη στο amazon. 70 ευρώ διαφορά!

Οι τιμές παρακάτω,



Ξέρει κανείς τι παίζει;

Ευχαριστώ!
costa Posted - 30/06/2015 : 23:38:02
Μη κάνεις την βλακεία και μπλέξεις με ελληνικές αντιπροσωπίες... Η suunto το καλό που έχει για την Ελλάδα συγκεκριμένα είναι ότι το στέλνεις κατευθείαν Φινλανδία.
Δεν πάει να είναι από 20ο χέρι ή να το πήρες από Αφγανιστάν. Το ρολόι θα πάει Φινλανδία. Υπάρχει φόρμα στο movescount.com σχετική.

Προσωπική πρόσφατη εμπειρία...
Ρολόι ambit1 από 2ο χέρι με ληγμένη εγγύηση εδώ και 2 χρόνια νομίζω. Το ρολόι το είχα στα χέρια μου από το Μάιο του 2013, εδώ και περίπου μισό χρόνο ίσως παραπάνω άρχισε να μου πετάει κάτι err:12 στη μνήμη. Με τα πολλά έκανα υπομονή αφού το ρολόι ήταν εκτός εγγύησης και περίμενα να βγει κάποιο καλό update για το ambit3 ή το ambit4 για να κάνω upgrade, η κατάσταση έφτασε στο αμήν τώρα τελευταία με πολλά προβλήματα στη μνήμη του ρολογιού. Έστειλα ένα support request τους περιέγραψα το πρόβλημα είχα μια επικοινωνία γύρω στις 2 βδομάδες ίσως παραπάνω όπου να σημειώσω αργούσαν 3-4 μέρες να μου απαντήσουν την φορά, και τελικά κατέληξε το support ότι το ρολόι έχει θέμα με την μνήμη και μου λέει να το στείλω Φινλανδία. Τους λέω ότι η εγγύηση έχει λήξη και τους ρωτάω τι ακριβώς θα χρεωθώ να ξέρω αν αξίζει. Μου απαντάνε μετά από μερικές μέρες και μου λένε θα στο φτιάξουμε ΜΕΣΑ στην εγγύηση... Έμεινα μ#$άκας. Κάνω Service request, στέλνω το ρολόι στην μεταφορική στην Αθήνα χωρίς να πληρώσω τίποτα (Τρίτη) και μετά από μια μέρα (Τετάρτη Μεσημέρι) το ρολόι ήταν Φινλανδία στο service. Να μην πολυλογώ. Την επόμενη Τετάρτη το είχα πίσω (Τρίτη ήταν στην Αθήνα).. ΜΟΝΟ που δεν είχα ακριβώς το ρολόι μου πίσω... Ήταν τα λουριά του ρολογιού μου (ambit1) περασμένα σε ένα ambit2.
Εντάξει τώρα ότι και να πω είναι λίγο. RESPECT στους ΦΙΝΛΑΝΔΟΥΣ για την απίστευτη εταιρία που έχουν και το απίστευτο service και την απίστευτα σωστή συμπεριφορά.
Εγώ προσωπικά, το επόμενο και το μεθεπόμενο ρολόι που θα αγοράσω θα είναι Suunto. ΤΕΛΟΣ.
Αρκεί βέβαια να έχουμε τα λεφτά για να το αγοράσουμε...
Γ!@Ω τα capital controls, να δούμε πως θα αγοράζουμε παπούτσια και τα λοιπά που χρειαζόμαστε..

Rogue Runner
Lithovatis Posted - 25/06/2015 : 20:19:02
Aπο ότι ξέρω και ο Αποσπόρης στην Suunto το στέλνει σε περίπτωση βλάβης. Απο θέμα εγγύησης την έχεις απο το γερμανικό μόνο που πρέπει να το στήλεις με δικά σου έξοδα. Πάντως απο ότι έχω ακούσει το
service της είναι πάρα πολύ καλό!!!!!
Vaterman Posted - 25/06/2015 : 16:50:32
Σε περίπτωση αγοράς suunto από γερμανία από τα παραπάνω site, αν χρειαστεί τα καλύπτει η επίσημη αντιπροσωπεία Ελλάδος , Αποσπόρης?

ΔΕΝ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΠΟΥΜΕ ΠΟΤΕ!!!
Lithovatis Posted - 05/05/2015 : 14:17:21
Ευχαριστώ πολύ : DDD
Μέχρι στιγμής λειτουργεί πολύ καλά και μετά από
κάποιες συγκρίσεις το GPS του δεν έχει πέσει έξω
και ούτε στη ταχύτητα που το δουλεύω και στο ποδήλατο.
papori1968 Posted - 04/05/2015 : 20:15:45
Ευχάριστο αυτό :) Καλοφόρετο, καλά χιλιόμετρα.

Εξοικονομήστε χρήματα από τις καθημερινές αγορές σας.
http://wp.me/P4EaAJ-6
Lithovatis Posted - 04/05/2015 : 13:07:36
Εγώ πάντως που αγόρασα μου ήρθε μια χαρά το ρολογάκι
με DHL στο κουτί του !!!!
Το έχω 2 βδομάδες όλα πάνε άψογα : DDDD
H καλυτερη τιμή που πέτυχα μαζί με τα μεταφορικά ......
papori1968 Posted - 03/05/2015 : 16:45:53
Καλησπέρα, οι συνομιλητές που είχαν παραγγείλει ρολόι από το running24, παρέλαβαν; Εντυπώσεις;
Ευχαριστώ.

Εξοικονομήστε χρήματα από τις καθημερινές αγορές σας.
http://wp.me/P4EaAJ-6
giakos Posted - 16/04/2015 : 17:58:29
akamatos....εχεις δικιο σε αυτο που λες...σε ευχαριστουμε αλλωστε αυτο ψαχναμε καποιον να εχει ψωνισει απο αυτον...καλη συνεχεια!!!

Δεν προλαβαίνω.......

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000