Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 3ος Ημιμαραθώνιος Ευρώτα-17/01/2016

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
SKOTEINOS Δημοσιευτηκε - 30/11/2015 : 10:04:39
Ο πανέμορφος και με μεράκι οργανωμένος 3ος Ημιμαραθώνιος Ευρώτα, θα πραγματοποιηθεί στις 17/01/2016!

Φέτος καταργείται το 8άρι και γίνεται 10αρι, ενώ παράλληλα ενσωματώνεται και ένας νέος αγώνας 5χλμ.

Έτσι θα υπάρχει ο Ημιμαραθώνιος, το 10αρι, το 5αρι και ο παιδικός αγώνας 1 χλμ.



ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
Koukouvagia Posted - 23/01/2017 : 14:52:08
quote:
Originally posted by Deorum

quote:
Originally posted by Koukouvagia

quote:
Originally posted by field

Παιδιά τι έλεγαν από υψομετρική αυτοί οι δύο αγώνες; Το 21 και το δεκάρι; Ήταν να έρθω μέχρι που προέκυψαν υποχρεώσεις τελευταία στιγμή..



Στο 10άρι που έτρεξα εγώ είχε ελάχιστη υψομετρική (καμιά 55αριά μέτρα μου έγραψε συνολικά το ρολόι). Μόνο στο τελευταίο χιλιόμετρο είχε μια μικρή ανηφορίτσα που φυσιολογικά σε προπόνηση δεν θα την πρόσεχες, απλά σε αγωνιστικό 10άρι και ειδικά στο τέλος αν πηγαίνεις οριακά, σου φαίνεται λίγο πιό έντονη!

Φαντάζομαι ότι κάπως αντίστοιχα ήταν και στην διαδρομή του ημιμαραθωνίου.

________________________

Το δε θες και γίνεται, θέλε το σα γίνεται...




:Μου αρέσει ο τρόπος που πλέον αντιμετωπίζεις την κατάσταση. Ρεαλιστικά



Γιατί;! Πότε δεν αντιμετώπιζα, ποιά κατάσταση ρεαλιστικά;!

________________________

Το δε θες και γίνεται, θέλε το σα γίνεται...
Deorum Posted - 23/01/2017 : 14:02:14
quote:
Originally posted by Koukouvagia

quote:
Originally posted by field

Παιδιά τι έλεγαν από υψομετρική αυτοί οι δύο αγώνες; Το 21 και το δεκάρι; Ήταν να έρθω μέχρι που προέκυψαν υποχρεώσεις τελευταία στιγμή..



Στο 10άρι που έτρεξα εγώ είχε ελάχιστη υψομετρική (καμιά 55αριά μέτρα μου έγραψε συνολικά το ρολόι). Μόνο στο τελευταίο χιλιόμετρο είχε μια μικρή ανηφορίτσα που φυσιολογικά σε προπόνηση δεν θα την πρόσεχες, απλά σε αγωνιστικό 10άρι και ειδικά στο τέλος αν πηγαίνεις οριακά, σου φαίνεται λίγο πιό έντονη!

Φαντάζομαι ότι κάπως αντίστοιχα ήταν και στην διαδρομή του ημιμαραθωνίου.

________________________

Το δε θες και γίνεται, θέλε το σα γίνεται...




:Μου αρέσει ο τρόπος που πλέον αντιμετωπίζεις την κατάσταση. Ρεαλιστικά
Koukouvagia Posted - 23/01/2017 : 10:32:26
quote:
Originally posted by field

Παιδιά τι έλεγαν από υψομετρική αυτοί οι δύο αγώνες; Το 21 και το δεκάρι; Ήταν να έρθω μέχρι που προέκυψαν υποχρεώσεις τελευταία στιγμή..



Στο 10άρι που έτρεξα εγώ είχε ελάχιστη υψομετρική (καμιά 55αριά μέτρα μου έγραψε συνολικά το ρολόι). Μόνο στο τελευταίο χιλιόμετρο είχε μια μικρή ανηφορίτσα που φυσιολογικά σε προπόνηση δεν θα την πρόσεχες, απλά σε αγωνιστικό 10άρι και ειδικά στο τέλος αν πηγαίνεις οριακά, σου φαίνεται λίγο πιό έντονη!

Φαντάζομαι ότι κάπως αντίστοιχα ήταν και στην διαδρομή του ημιμαραθωνίου.

________________________

Το δε θες και γίνεται, θέλε το σα γίνεται...
field Posted - 23/01/2017 : 06:55:31
Παιδιά τι έλεγαν από υψομετρική αυτοί οι δύο αγώνες; Το 21 και το δεκάρι; Ήταν να έρθω μέχρι που προέκυψαν υποχρεώσεις τελευταία στιγμή..
SKOTEINOS Posted - 19/01/2017 : 10:24:37
Τουλάχιστον του Απόλλωνα από όσο ξέρω, το ένα από τα 2 είχε απώλειες αρκετές, μάλλον λόγω των ιώσεων που κυκλοφορούν!

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015
ANASTASIOS Posted - 18/01/2017 : 20:14:20
Tα πούλμαν πώς ήταν Παυλάρα???.Ηταν γεμάτα ή το γνωστό φαινόμενο???Γιατί σκέφτηκα να έρθω αλλά έμαθα πως ήταν κομπλέ 2-3 βδομάδες πρίν τον αγώνα ,οπότε το ξέχασα.

Δεν έχει σημασία πόσο αργά πάς αρκεί να μην σταματάς.
Ανθρωπος που γελά δεν είναι απαραίτητα ευτυχισμένος,δυνατός είναι.
SKOTEINOS Posted - 17/01/2017 : 12:51:30
Αποτελέσματααααααααα:
http://www.runningnews.gr/item.php?id=29717



ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015
Koukouvagia Posted - 17/01/2017 : 10:00:38
Μπράβο στην διοργάνωση! Το κλίμα ήταν εξαιρετικό και πολύ (ευχάριστα) διαφορετικό από τους αγώνες που έχουμε συνηθίσει εντός πόλεων!

Μπορεί εσάς να μην σας γνώρισα, ξαναείδα όμως μετά από πολύ καιρό τον φίλο και συντρέχτη dpkouk και χάρηκα πολύ που τα είπαμε!

Στα του αγώνα, το ρολόι έγραψε 44:06 στο 10άρι. Ήλπιζα λίγο καλύτερα, αλλά οκ μην είμαστε και πλεονέκτες!

Στον τερματισμό ακούστηκαν κάποια παράπονα για το γεγονός ότι στους δρόμους δεν είχε διακοπεί η κυκλοφορία εντελώς, ωστόσο δεν νομίζω ότι στην επαρχία είναι πρακτικά δυνατόν να κλείσεις εντελώς έναν δρόμο, ούτε για 10 λεπτά, όταν δεν έχεις κάποιες εναλλακτικές διαδρομές για τον κόσμο που θέλει να κινηθεί. Αλλιώς είναι στην πόλη που μπορείς να πας από παράπλευρους δρόμους και αλλιώς στην επαρχία που τέτοια δυνατότητα συνήθως δεν υπάρχει...

________________________

Το δε θες και γίνεται, θέλε το σα γίνεται...
avatos Posted - 17/01/2017 : 09:35:53
αυτους τους χρονους βλεπουμε ...κ θα μας κανετε να σταματησουμε να τρεχουμε... ΜΠΡΑΒΟ ΣΑς ,να εισαστε παντα δυνατοι
Love run Posted - 15/01/2017 : 21:06:22
Γνωρίζει κανεις ποτε θα βγουν τα αποτελεσματα του σημερινού αγώνα αναλυτικά;
ilias137 Posted - 15/01/2017 : 19:23:15
Ευχαριστου με Αλεξανδρα! Συγχαρητηρια και σε σένα! Τα πήγες περίφημα για πρώτο αγώνα! !Συνέχισε δυναμικά!
avatos Posted - 15/01/2017 : 18:50:25
χιλια μπραβο σε ολους ,υπεροχη διοργανωση ,πολυ φιλοξενος ο κοσμος
Love run Posted - 15/01/2017 : 17:25:54
quote:
Originally posted by ilias137

Ένας καταπληκτικός αγώνας με πολλές παροχές και δωρεάν! !Χίλια μπράβο ρε παιδιά εκεί κάτω! Δεν έχω λόγια! Η πιο συγκινητική στιγμή όταν μίλησε ένας κύριος 85 χρονών. Τα λόγια του ήταν μαγικά! Στο αγωνιστικό κομμάτι η τετράδα του αμάξιου νομίζω σάρω σε! Εγώ 1.28.12,ο Βασίλης 1.24,πρώτος στην κατηγορία 40-49,ο Νίκος 1.25.03 πρώτος στη κατηγορία 30-39 και ο Γιωργος 1.25.16,δεύτερος στην κατηγορία 40-49.Αυτά τα ολίγα και του χρόνου με υγεία!





Πολλα πολλα πολλα μπραβο και συγχαρητηριαααα!!!χαρηκα πολυ...κάνατε περήφανη την Αμαλιαδα!!εγω Ηλία τεταρτη ....περιμενω και τα επίσημα αποτελεσματα ...το ρολοι μου έγραψε 49.37 στα 9.860km ...
ilias137 Posted - 15/01/2017 : 17:08:53
Ένας καταπληκτικός αγώνας με πολλές παροχές και δωρεάν! !Χίλια μπράβο ρε παιδιά εκεί κάτω! Δεν έχω λόγια! Η πιο συγκινητική στιγμή όταν μίλησε ένας κύριος 85 χρονών. Τα λόγια του ήταν μαγικά! Στο αγωνιστικό κομμάτι η τετράδα του αμάξιου νομίζω σάρω σε! Εγώ 1.28.12,ο Βασίλης 1.24,πρώτος στην κατηγορία 40-49,ο Νίκος 1.25.03 πρώτος στη κατηγορία 30-39 και ο Γιωργος 1.25.16,δεύτερος στην κατηγορία 40-49.Αυτά τα ολίγα και του χρόνου με υγεία!
Love run Posted - 14/01/2017 : 14:54:07
quote:
Originally posted by ilias137

54 λεπτά δεκάρι χωρίς προπονηση μια χαρά το βρίσκω. Αν και προσωπικά τρέχω γιατι μου δίνει ζωή. Οι χρόνοι δεν Μ απασχολούν αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι σ έναν αγώνα δεν θα δώσω ότι μπορώ τη δεδομένη στιγμή. Σου εύχομαι ότι καλύτερο για αύριο, να ακολουθήσουν πολλοί αγώνες στο μέλλον και ν συνεχίσεις αυτή δραστηριοτητα γιατί είναι μαγική. .




σευχαριστώ πολύ!επίσης καλή επιτυχία και ίσως να βρεθούμε και από κοντά 😊 χαιρετίσματα στην πατρίδα 😉

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000