Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Υγεία & Τραυματισμοί
 Πόνος μέσου και παραμεσου στο πόδι

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
kalogeridis Δημοσιευτηκε - 27/01/2016 : 04:56:06
Μετά την τελευταία προπόνηση έχω μια αίσθηση ενοχλησης - οριακά πόνου στο δεξί πόδι στα παραπάνω δάχτυλα. Το παράκανα μάλλον... κάποια συμβουλή πέραν της προστασίας που θα του δώσω; Η σημερινή προπόνηση θα αναπλήρωσει την μεθαυριανη γρήγορη, και μεθαύριο θα κάνω 5 τζοκιν. Και βλέπουμε...

Knock knock knocking on suzi's door...
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
tzatzikis90 Posted - 01/02/2016 : 09:59:48
Ευχέλαιο ευχέλαιο!

Τάσος

know your limits. then destroy them.
kalogeridis Posted - 01/02/2016 : 08:31:31
quote:
Originally posted by xipolitakos

Συνεχίζεις με το μαλακό.

___________________
Run Natural... run Bare

με το πόσο μαλακό είναι το πρόβλημα αφού μετά από μια βδομάδα απραξιας έχω 2 βδομάδες κόκκινες... Ίσως το φλορεψω λίγο τη βδομάδα αυτή και τα δώσω όλα την άλλη... Δε προγραμματιζω τίποτα και θα το προσαρμοσω ακόμα και μέσα στην προπόνηση αυτή τη βδομάδα.με γυρωφερνει και ένα κρυωμα και έχω πολλές παραμέτρους να λάβω υπόψιν μου...

Knock knock knocking on suzi's door...
xipolitakos Posted - 01/02/2016 : 08:18:26
Συνεχίζεις με το μαλακό.

___________________
Run Natural... run Bare
kalogeridis Posted - 01/02/2016 : 07:51:12
Έχω την αίσθηση ότι ο τραυματισμός ή ότι τέλος πάντων ήταν, αποτελεί παρελθόν. Με μεγάλη δυσκολία σεβαστηκα κάθε οδηγία του φυσικοθεραπευτη. 4 μέρες τελικά μεσουλιντ, πόδι ψηλά, ξεκούραση και είμαι οκ. Σήμερα έχω τη δοκιμή. Η μοναδική παραφωνία όσον αφορά την ευλαβια που ακολούθησα τις οδηγίες, αποτελεί το σαββατιατικο περπάτημα που ήταν αναπόφευκτο. Δεν το παράκανα όμως. Το αντιμετώπισα σαν τεστ για σήμερα. Τεστ πριν το διαγώνισμα που λέγαμε και στο σχολείο...

Knock knock knocking on suzi's door...
kalogeridis Posted - 29/01/2016 : 20:54:29
Τρια

Knock knock knocking on suzi's door...
tzatzikis90 Posted - 29/01/2016 : 20:13:46
μαζί με το τρία! 1...2...

Τάσος

know your limits. then destroy them.
kalogeridis Posted - 29/01/2016 : 19:49:12
Γιαουρτοσκορδιε άσε το αρκούδακι στην ησυχία του...

Knock knock knocking on suzi's door...
tzatzikis90 Posted - 29/01/2016 : 19:06:22
quote:
Originally posted by kalogeridis

Να σαι καλά ρε Σπύρο... Στο ίδιο έργο θεατές... Μακάρι αυτή τη φορά να είμαστε πιο τυχεροί καθώς την προηγούμενη φορά έτρεξα τραυματισμενος. Δεν έχω σκοπό να το ξαναδώ το έργο. Εσύ έχεις δυσκολότερο έργο. Υπουλο σημείο η ταινία... δε τολμώ να δηλώσω ότι είμαστε εκαβ γιατί θα είναι σαν να καταθέσω τα όπλα. Αρκεί να επανέλθω υγιής και ας πάω και στο 2.59.99!!!!

Knock knock knocking on suzi's door...



θα το αντέξεις δηλαδή να τρέξεις τόσο αργά

Τάσος

know your limits. then destroy them.
kalogeridis Posted - 29/01/2016 : 15:00:39
Να σαι καλά ρε Σπύρο... Στο ίδιο έργο θεατές... Μακάρι αυτή τη φορά να είμαστε πιο τυχεροί καθώς την προηγούμενη φορά έτρεξα τραυματισμενος. Δεν έχω σκοπό να το ξαναδώ το έργο. Εσύ έχεις δυσκολότερο έργο. Υπουλο σημείο η ταινία... δε τολμώ να δηλώσω ότι είμαστε εκαβ γιατί θα είναι σαν να καταθέσω τα όπλα. Αρκεί να επανέλθω υγιής και ας πάω και στο 2.59.99!!!!

Knock knock knocking on suzi's door...
spy Posted - 29/01/2016 : 10:43:19
...Παναγιωτη περαστικα!Δε μασαμε εμεις απ'αυτα ... !Θα το φερουμε απο δω ... θα το παμε απ' εκει, αλλα στο τελος θα κανουμε παντα αυτο που θελουμε ... επιτυγχανοντας τον στοχο μας ... και τοτε η χαρα μας θα ειναι διπλη, διοτι θα εχουμε φτασει στο προορισμο μας μεσα απο δυσκολιες και αντιξοοτητες, τις οποιες αντιπαρηλθαμε αποτελεσματικα ... κανοντας τους αλλους να νιωθουν εκπληξη για τις "κρυφες" δυναμεις μας!Αλλωστε τι "ομαδα του ΕΚΑΒ" ημασταν πριν δυο χρονια???Για μας ... ΔΕΝ υπαρχει προετοιμασια, χωρις "θεματα" ... αλλα παρ'ολα αυτα τα καταφερνουμε μια χαρα!!!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!
kalogeridis Posted - 29/01/2016 : 09:47:08
Μίλησα με τον φυσικοθεραπευτη και μου είπε να συνεχίσω σήμερα Κι αύριο τα αντιφλεγμονωδη. Την Κυριακή να κινω χωρίς να έχω το νου μου στο πόδι και Δευτέρα αν το νιώθω καλά να πάω να το δοκιμάσω στο στάδιο. Ρυθμο πιο αργό του τζοκιν, καθαρά για δοκιμή. Αν δεν ενοχλήσει θα μπω στο πρόγραμμα στη βδομάδα που έχασα, λόγω του ότι ήταν ηπιοτερη και θα χάσω το πρόγραμμα της επόμενης... Κρίμα αλλά αν χρειαστεί θα κάνω καιλ αναπροσαρμογη για πιο αργά προκειμένου να είμαι καλά και να μη χάσω τον αγώνα. Πιθανότατα θα τροποποιησω και την μεικτη 27άρα (9γρήγορα /18 άνετα) σε σταθερού ρυθμού. Δε σηκώνει το κουφαρι μου πολλά σπέσιαλ.

Knock knock knocking on suzi's door...
kalogeridis Posted - 29/01/2016 : 09:31:29
quote:
Originally posted by kalogeridis

quote:
Originally posted by echetlos

Δεν μας φτάνουν τα δικά μας, έχουμε και άγχος για τα ποδάρια του Καλογερίδη...

"My sport is your sport's punishment"

θύμισε μου όταν βρεθείς Χανιά να σε κεράσω καφέ πασπαλισμενο με μύκητες Καλογερίδη...

Knock knock knocking on suzi's door...



Knock knock knocking on suzi's door...
kalogeridis Posted - 29/01/2016 : 09:29:57
quote:
Originally posted by echetlos

Δεν μας φτάνουν τα δικά μας, έχουμε και άγχος για τα ποδάρια του Καλογερίδη...

"My sport is your sport's punishment"

θύμισε μου όταν βρεθείς Χανιά να σε κεράσω καφέ πασπαλισμενο με μύκητες Καλογερίδη...

Knock knock knocking on suzi's door...
xipolitakos Posted - 29/01/2016 : 09:03:46
quote:
Originally posted by echetlos

Δεν μας φτάνουν τα δικά μας, έχουμε και άγχος για τα ποδάρια του Καλογερίδη...

"My sport is your sport's punishment"






Παναγιώτη μην ακους. Θα επανέλθεις γρήγορα.

___________________
Run Natural... run Bare
el Cid Posted - 29/01/2016 : 08:58:39
Τι τραβάμε κι εμείς οι χορεύτριες!!!

__________________________
"practice makes perfect"

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000