Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Kavala Trail Run 20-03-2016

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
Stef_87 Δημοσιευτηκε - 10/02/2016 : 11:51:34
Θα παει κανεις;; το εκανα περυσι κ μου αρεσε πολυ.
Πολυ τεχνικο τερεν για ενα απλο 13ρι με πολλες εναλλαγες! Φετος ελπιζω σε ενα καλυτερο χρονο διοτι περυσι πηγα λιγο απροετοιμαστος γτ δεν ετρεχα βουνο αλλα λεω ενταξει 13 χλμ ειναι
9   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
Pedro_G Posted - 21/03/2016 : 11:53:04
πολύ ωραίος αγώνας, πολύ ωραία διαδρομή κατάφυτη με καλές ανηφόρες και πολύ καλή διοργάνωση. Ευγέ!!! (ο αριθμός 327 συμμετοχές τα λέει όλα). Να μην είχαμε και αυτήν την "φαγούρα" στο τέλος όλα θα ήταν ΤΕΛΕΙΑ
Stef_87 Posted - 21/03/2016 : 09:44:12
ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΧΘΕΣΙΝΟ ΑΓΩΝΑ ΣΤΗΝ ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ ΚΑΒΑΛΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΑ ΩΡΑΙΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΡΟΚΛΙΤΗΚΑ 13 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ!
ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟΣ ΑΓΩΝΑΣ! ΜΠΡΑΒΟ! ΕΙΧΕ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΑΡΚΕΤΕΣ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΟΤΙ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΟΣ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΗΤΑΝ ΣΕ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΓΙ'ΆΥΤΟ ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΑΙ KAVALA TRAIL!
ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΑΛΙ
tzatzikis90 Posted - 12/02/2016 : 22:33:45
να σαι καλά φιλαράκι. τα μπλόκα δεν θα υπάρχουν ως τότε. το θέμα είναι αν θα υπάρχει και η χώρα σε ένα μήνα!

Τάσος

know your limits. then destroy them.
Stef_87 Posted - 12/02/2016 : 07:28:58
Τασο ξεχασα να ευχηθω καλη επιτυχια για τον στοχο σου.
Stef_87 Posted - 12/02/2016 : 07:26:46
ε Μαρτης θα ειναι "λογικα" θα εχει καλο καιρο. ελπιζω να μην εχει μπλοκα μεχρι τοτε!
tzatzikis90 Posted - 12/02/2016 : 00:47:44
του δρόμου είμαι ναι. βέβαια πηγαίνω στα βουνίσια εδώ κοντά (κυρίως) αλλά θα προτιμούσα να έχω το κεφάλι μου ήσυχο για αποφυγή πιθανού τραυματισμού (λόγω τερέν) δύο μόλις εβδομάδες πριν τον αγώνα στόχο μου, το Μέγα Αλέξανδρο.

απ΄ότι βλέπω όμως τα Μελετιάδεια μάλλον άλλαξαν ημερομηνία και έτσι ίσως περάσω μια βόλτα και από το trail αν έχει καλό καιρό..!

Τάσος

know your limits. then destroy them.
filipp Posted - 11/02/2016 : 23:28:25
Τάσο, ο αγώνας 'Μελετιάδεια' θα γίνει τελικά 27 Μαρτίου...οπότε δεν το γλυτώνεις το Kavala Trail...που είναι πολύ όμορφος αγώνας και δύσκολος αν και 13 χλμ..!!!
Stef_87 Posted - 11/02/2016 : 12:02:55
εισαι του δρομου εσυ; κ εγω καποτε μονο δρομο εκανα αλλα εβγαλα πολλα προβληματα με γονατα κ πλεον σπανια θα τρεξω δρομο. αλλα και παλι το βουνο ειναι αλλη φαση.
tzatzikis90 Posted - 11/02/2016 : 04:25:04
όπως τα λες είναι. πολλές εναλλαγές σε λίγα χιλιόμετρα για να μη σ αφήσει σε ησυχία! όμορφη διαδρομή. απλά αν θέλεις να το πας αγωνιστικά και δεν προλάβεις να μπεις στο αρχικό μονοπάτι από τους πρώτους, προμηνύεται περπάτημα για 1-2 χιλιόμετρα τουλάχιστον!

βρίσκεται μεν στους αγώνες που έχω στο πρόγραμμά μου (για απλή συμμετοχή) αλλά πολλά θα εξαρτηθούν από την οριστική ημερομηνία διεξαγωγής των Μελετιάδειων (το 10ρι προς Χαλκερό αν γνωρίζεις), τα οποία θα προτιμήσω αν πέσουν ίδια μέρα.

Τάσος

know your limits. then destroy them.

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000