Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Υγεία & Τραυματισμοί
 Πονος μετα απο πτωση

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
dimitris-heraklio Δημοσιευτηκε - 24/04/2016 : 03:55:50
Παιδες χαιρετω κ μπαινω αμεσως στο ψητο.την Τριτη ειχα μια πτωση απο σκαλες με αποτελεσμα ευτυχως να μη σπασω τιποτα αλλα να με εχει πιασει ενας πονος στο κοκκαλο πισω ακριβως πανω απο το διχαλο του πωπου...δεν μπορω να κατσω για πολυ σε πολυθρονα η καρεκλα ακομα κ στο αυτοκινητο ζοριζομαι.ειχα την ιδεα να τρεξω σημερα να δω πως θα πηγαινε αλλα αν κ εκανα 5 χλμ το τεστ απετυχε κ πηγαινα σαν τον συγκαμενο...υπαρχει περιπτωση να προλαβω τον μαραθωνιο στα χανια κ να ξεκουραστω οσο γινεται
η να ψαχτω απο βδομαδα κ σε τι γιατρο
5   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
dimitris-heraklio Posted - 29/04/2016 : 22:36:47
δεν μπορω να κανω και αλλιως ετσι που ηρθαν τα πραγματα...
Bloom Posted - 27/04/2016 : 09:24:30
Να μη βράζεις! Θα γίνει κι άλλος αγώνας του χρόνου, που θα είσαι περδίκι. Ξεκουράσου να θρέψει το κόκκαλο και να κλείσει η ρωγμή και θα πάνε όλα καλά.
dimitris-heraklio Posted - 26/04/2016 : 23:24:21
πηγα παιδες και ειχα demi αποτελεσματα.απο τη μια η ενοχληση ηταν ενα ραγισμα και ευτυχως οχι σπασιμο και απο την αλλη κατα 99,9% χανω τον μαραθωνιο στα Χανια.σχεδον βεβαια δεν προλαβαινω να ειμαι οκ οποτε εδω και λιγες ωρες βραζω στο ζουμι μου δυστυχως που χανω τον μαραθωνιο στον τοπο μου...
Bloom Posted - 26/04/2016 : 11:03:10
Αν εννοείς την Τρίτη 19/4, έπρεπε από τότε να είχε περάσει. Εκτός κι αν δεν το αφήνεις να ηρεμήσει. Εγώ θα πήγαινα σε γιατρό χτες κιόλας.
physiorunner Posted - 24/04/2016 : 16:48:34
Αγαπητέ dimitris-heraklio,

Αν ο πόνος σου σε εμποδίζει να κάνεις βασικές λειτουργίες και δεν υποχωρεί με την πάροδο του χρόνου, πρέπει να ζητήσεις τη βοήθεια ειδικού (γιατρού ορθοπεδικού ή φυσικοθεραπευτή). Ο ειδικός θα σε καθοδηγήσει καλύτερα, βάσει της κλινικής σου εικόνας. Ειδικά αν προετοιμάζεσαι για τον αγώνα που είναι σε 2 εβδομάδες, το να περιμένεις μάλλον δεν είναι η καλύτερη λύση.

Καλή ανάρρωση.

"Μέτρον άριστον"

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000