Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 5ος Faethon Olympus Marathon 2016

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
ANASTASIOS Δημοσιευτηκε - 18/05/2016 : 18:27:53
Μιας και οι μέρες περνούν και πλησιάζει το κλείσιμο των εγγραφών,για να δούμε τι έχουμε απο εδώ.
Εχουμε συμμετοχές απο εδώ μέσα?
Παρότι είναι πολύ ζόρι,είπα να ξαναπάω,καθότι η εμπειρία και οι εικόνες είναι μοναδικές.....

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
ANASTASIOS Posted - 18/07/2016 : 22:01:25
quote:
Originally posted by trexantiris

quote:
Originally posted by ANASTASIOS

Διονυσάκο,ότι και να λές ο χρόνος σου είναι άθλος.Τέρμα τέλος.Καλό καλοκαίρι άν και θα τα πούμε και σύντομα,ίσως κόρινθο.
Σπύρο,με την φόρα που έχεις πάρει σε βλέπω σύντομα όχι μόνο FOM αλλά και παρανέστι.Να είσαι πάντα καλά και υγιής.
Γιώργη,Δυτική σαφώς.....

Δεν έχει σημασία πόσο αργά πάς αρκεί να μην σταματάς.




...ω ρε φίλε Αναστάσιε!!! Τώρα δικαιούσαι να αράξεις το κορμί σου σε κάποια παραλία και να ξεκουραστειιιιιίς!!! :)))

...να πω σε πιο κακοτράχαλα τώρα, σε πιο σκληρά ή...σε πιο μεγάλης διάρκειας; ;-))

Free your feet...free your senses!



Μανώλη,δέν νομίζω να υπάρχει.Οταν με το καλό πάς,θα καταλάβεις

Δεν έχει σημασία πόσο αργά πάς αρκεί να μην σταματάς.
dionzak Posted - 15/07/2016 : 16:48:14
spy...Σπυρο σε ευχαριστω για τα ομορφα λογια σου...αντε κανε την υπερβαση...και ολα καλα θα πανε...καλα μπανια!!
trexantiris Posted - 15/07/2016 : 14:11:41
quote:
Originally posted by ANASTASIOS

Διονυσάκο,ότι και να λές ο χρόνος σου είναι άθλος.Τέρμα τέλος.Καλό καλοκαίρι άν και θα τα πούμε και σύντομα,ίσως κόρινθο.
Σπύρο,με την φόρα που έχεις πάρει σε βλέπω σύντομα όχι μόνο FOM αλλά και παρανέστι.Να είσαι πάντα καλά και υγιής.
Γιώργη,Δυτική σαφώς.....

Δεν έχει σημασία πόσο αργά πάς αρκεί να μην σταματάς.




...ω ρε φίλε Αναστάσιε!!! Τώρα δικαιούσαι να αράξεις το κορμί σου σε κάποια παραλία και να ξεκουραστειιιιιίς!!! :)))

...να πω σε πιο κακοτράχαλα τώρα, σε πιο σκληρά ή...σε πιο μεγάλης διάρκειας; ;-))

Free your feet...free your senses!
Etien Posted - 15/07/2016 : 11:21:41

Συγχαρητηρια σε ολους σας παιδια !! Μπραβο !!

Παναγιωτης.

https://panosmaltezos.wordpress.com
ANASTASIOS Posted - 15/07/2016 : 08:57:04
Διονυσάκο,ότι και να λές ο χρόνος σου είναι άθλος.Τέρμα τέλος.Καλό καλοκαίρι άν και θα τα πούμε και σύντομα,ίσως κόρινθο.
Σπύρο,με την φόρα που έχεις πάρει σε βλέπω σύντομα όχι μόνο FOM αλλά και παρανέστι.Να είσαι πάντα καλά και υγιής.
Γιώργη,Δυτική σαφώς.....

Δεν έχει σημασία πόσο αργά πάς αρκεί να μην σταματάς.
Travis Posted - 15/07/2016 : 00:26:18
Συγχαρητηρια σε ολους τους διοργανωτες αλλα και στο απιστευτα φιλοξενο και πανεμορφο χωριο του Κοκκινοπηλου…Τετοι υποστηριξη απο τους ντοπιους,απο νωρις τα χαραματα με την εκκινηση μεχρι αργα το απογευμα ειναι το λιγοτερο εντυπωσιακη.Οσο για τη διαδρομη του rupicapra ηταν φανταστικη.Χαραδρες,κορυφογραμμες κι ολη η Θεσσαλια στο πιατο!Απ τα καλυτερα "δρομικα" σαββατοκυριακα που εχω περασει.
geopa Posted - 14/07/2016 : 23:48:07
Βλέπω αρκετούς φίλους που πήγαν και άλλους "δρομικούς" συντρέχτες πάτησαν βουνό για πρώτη φορά, ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΆ ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ!!!!!
Τάσο δεν έτρεχες από την Ανατολική μεριά του Βουνού αλλά από την Δυτική!!!!!!!!!!!!
spy Posted - 14/07/2016 : 15:05:26
...@dionzak:Διονυση πολλα-πολλα συγχαρητηρια!!!Σε παρακολουθω ανελλιπως ... κι εχω μεινει μ'ανοιχτο το στομα με τα οσα επιτυγχανεις!!!Αφου δε συναντιομαστε στους δρομους συχνα ... αποφασισα να το ριξω κι εγω στο βουνο δειλα-δειλα, χωρις το αγχος του χρονου ... και με την ελπιδα οτι δεν θα γκρεμοτσακιστω ... οποτε ισως βρεθουμε καποια στιγμη!!!
...@Αnastasios: Τασο ... μακαρι να μπορουσα κι εγω να περασω την αψιδα στο χρονο που εκανες!!!Συγχαρητηρια ... δρομεας παντος καιρου κι εδαφους !




...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!
dionzak Posted - 14/07/2016 : 13:54:20
ANASTASIOS...σαν φίλος σου...αυτο που εχω να σου πω ειναι πως περα απο αυτο που αναφερεις //..............Αν και ήταν το τελευταίο που με απασχολούσε(το βασικό ήταν ο υγιής τερματισμός)έτσι για το τυπικό ,την αψίδα του τερματισμού την πέρασα μετά απο 9 ώρες και 19 λεπτά.............//..τον καλυτερο χρονο τον εκανες σε σχεση με την περσινη σου επιδοση...φαντασου και να το επεδίωκες,,,!!...οπως και να εχει γκρινιαρη δρομέα..απειρα τα μπραβο...και καλο καλοκαιρι ...!!
ANASTASIOS Posted - 13/07/2016 : 22:55:35
Τέλος καλό,όλα καλά.Διασκεδάσαμε,τρέξαμε,περάσαμε καλά και ότι δυσκολία και ζόρι και άν βρήκαμε το ξεχνάμε και κρατάμε μόνο τα καλά.
Οσα ευχαριστώ και να πώ στους διοργανωτές και στους εθελοντές είναι λίγα.Παιδιά,να είστε πάντα καλά και να συνεχίσετε με το ίδιο μεράκι και ζήλο και τα επόμενα χρόνια και είμαι σίγουρος πως πολύ σύντομα ο FOM θα ειναι ο nο 1 trail αγώνας στην Ελλάδα.
Πολλά πολλά συγχαρητήρια και στον γκρινιάρη φίλο μου για τον απίστευτο χρόνο του(Ακου 7.51 !!!!!!!!!!)Απλά φοβερός......
Αν και ήταν το τελευταίο που με απασχολούσε(το βασικό ήταν ο υγιής τερματισμός)έτσι για το τυπικό ,την αψίδα του τερματισμού την πέρασα μετά απο 9 ώρες και 19 λεπτά.
Να είμαστε όλοι καλά και με το καλό να ξανανταμώσουμε.

Δεν έχει σημασία πόσο αργά πάς αρκεί να μην σταματάς.
panbal Posted - 12/07/2016 : 19:35:55
Rupicapra κι εγώ, το 20αρι του faethon, μαγική διαδρομή, μαγικός ο όλυμπος αλλά μιλάμε για δύσκολο 20άρι, που αν δεν είχες κάνει στοιχειώδη προετοιμασία και προπόνηση σε βουνό όπως σωστά γράψατε παραπάνω στον φίλο δύσκολα έβγαινε.. Απότομες κλίσεις, μεγάλες υψομετρικές διαφορές (1500m για 20χλμ)και πολύ σκληρό έδαφος, κυρίως βραχώδες... Και τα δικά μου παπούτσια (mizuno kazan) δεν θα έλεγα ότι ήταν κατάλληλα για αυτό το έδαφος. Στην κατάβαση, μέτρησα τουλάχιστον 3-4 σαβούρες από συναθλητές (έφαγα κι εγώ μια ψιλή...). Το μόνο που με χάλασε λίγο ήταν οι παροχές του αγώνα. 20 ευρώ συμμετοχή κι ούτε καν ένα μπλουζάκι δεν έδωσαν, αλλά anyway... Δεν στεκόμαστε εκεί, απλά σχολιάστηκε αρνητικά από πολλούς.
Nasos777 Posted - 11/07/2016 : 23:01:06
Πηγα στο Rupicapra και μπορω να πω πως ειναι ο δυσκολοτερος αγωνας που εχω τρεξει, πολυ η ανηφορα αλλα και η κατηφορα δεν ηταν για τρεξιμο, ετρεξα δεν ετρεξα συνολικα 4χλμ.

Πρωτη φορα παταω Ολυμπο και η εμπειρια ηταν μοναδικη, του χρονου παλι εκει με καλυτερη προετοιμασια γιατι ειμαι δρομικος τυπος και οχι τοσο του βουνου χαχαχα


Run Forrest Run
alex2917 Posted - 11/07/2016 : 16:46:30
http://www.runnermagazine.gr/apotelesmata-agonon/Faethon-Olympus-Marathon-2016
Peter L Posted - 11/07/2016 : 15:13:21
Εχουμε κανενα νεο για τα αποτελεσματα.
ANASTASIOS Posted - 20/06/2016 : 23:17:08
232 συμμετοχές στον μεγάλο και 135 στον μικρό!!!!!!!!!!!!!


Δεν έχει σημασία πόσο αργά πάς αρκεί να μην σταματάς.

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000