Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Γύρος Λίμνης Ιωαννίνων 2016

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
thomas022 Δημοσιευτηκε - 25/08/2016 : 18:46:13
Απλή γενική κουβεντούλα για τον αγώνα...
Πόσοι θα πάτε? προηγούμενες εμπειρίες του αγώνα? διοργάνωση?
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
ANASTASIOS Posted - 19/09/2016 : 23:16:56
Συγχαρητήρια σε όλους παιδιά.Η αλήθεια είναι πως μου λείπει ο αγώνας εδώ και 3 χρόνια.Συνδύαζα πολλά πράματα...

Δεν έχει σημασία πόσο αργά πάς αρκεί να μην σταματάς.
Rocky Posted - 19/09/2016 : 12:30:10
Για 7η συνεχομενη φορα σε ενα καταπληκτικο αγωνα ιδανικο για την προετοιμασια της Κλασικης - δυστυχως φετος ο καιρος ηταν τραγικος - ε συμβαινει - αφου μετα τα καρεκλοποδαρα εβγαλε ηλιο για πανω απο 20 λεπτα και εκει λιωσαμε - ευτυχως μετα συννεφιασε - στο τελος οταν επιασε παλι βροχη ημουν τοσο κουρασμενος που δεν με ενοιαζε καθολου - υπεροχη πολη - πολυ καλη διοργανωση - και του χρονου εκει με το καλο!

ΥΓ - αυτη τη παρακαμψη στο 27 τι την βαλατε ?!?!??! σε σκοτωνει αν πηγαινεις αγωνιστικα!!! (απο το 2014 προφανως για να ειναι και επισημα 30αρι - παντως το ρολοι μου εγραψε για 3η χρονια 30.3 χλμ)

___________________________
All i wanna do is GO the distance AGAIN
nikkapen Posted - 18/09/2016 : 21:09:03
quote:
Originally posted by nikkapen

Πρωτη φορα ετρεξα και εχω να πω οτι η διαδρομη,η οργανωση και οι εθελοντες ηταν αψογοι.Ο καιρος πηγε να τα χαλασει στην αρχη,ευτυχως ομως πηγαν ολα καλα.Γνωρισα μαλιστα και ενα εξαιρετικο ντοπιο δρομεα που με βοηθησε πολυ.

Τρεχω αρα υπαρχω.



Τρεχω αρα υπαρχω.
nikkapen Posted - 18/09/2016 : 21:07:03
Πρωτη φορα ετρεξα και εχω να πω οτι η διαδρομη,η οργανωση και οι εθελοντες ηταν αψογοι.Ο καιρος πηγε να τα χαλασει στην αρχη,ευτυχως ομως πηγαν ολα καλα.Γνωρισα μαλιστα και ενα εξαιρετικο ντοπιο,δρομεα.

Τρεχω αρα υπαρχω.
Etien Posted - 18/09/2016 : 20:52:04
Συγχαρητηρια σε ολους σας παιδια !! Χαρηκα που σας ανταμωσα !!

Ευχαροιστω

https://panosmaltezos.wordpress.com
Dimitris Z. Posted - 18/09/2016 : 19:14:34
quote:
Originally posted by sak14

Το ισοτονικο τι ηταν? γιατι ηπια λιγο αλλα το ρευομουνα 10χλμ.ευτυχως υπηρχε τζελ.στο 20.και βγηκε 2:27:43.με negative split



Ισοτονικό ήπια μόνο στον τερματισμό.Δεν το ρίσκαρα να πάρω στη διαδρομή.
Δεν μπορώ να προσδιορίσω τι μάρκα ήταν.
sak14 Posted - 18/09/2016 : 18:56:01
Το ισοτονικο τι ηταν? γιατι ηπια λιγο αλλα το ρευομουνα 10χλμ.ευτυχως υπηρχε τζελ.στο 20.και βγηκε 2:27:43.με negative split
Dimitris Z. Posted - 18/09/2016 : 18:42:19
Ωραίος αγώνας,πολύ καλή και δυνατή προπόνηση θα έλεγα εν'οψει μαραθωνίου Αθήνας.Ο καιρός όντως στην εκκίνηση ήταν καλός.Περίπου στο 5 χλμ. αν θυμάμαι καλά ξεκίνησε να βρέχει δυνατά όπως αναφέρει και η Αλεξάνδρα.Η βροχή κράτησε αρκετή ώρα και μας έκανε κυριολεκτικά μουσκίδι από πάνω μέχρι κάτω.Στη συνέχεια σταμάτησε.Η οργάνωση αρκετά καλή θα έλεγα.Στο σταθμό των 20 χλμ. ευτυχώς είχε τζελάκι μιας και είχα ξεμείνει.Στο συγκεκριμένο σταθμό μου έκανε εντύπωση το γεγονός ότι ένας νεαρός εθελοντής έκανε σπριντ για να προλάβει να δώσει μπουκάλι νερό σε ένα δρομέα που ήταν μπροστά μου και ο οποίος δεν πρόλαβε να πάρει από τον πάγκο.Τελικά του έδωσε και του είπα μπράβο για την κίνησή σου.Ο αγώνας μου πήγε εξαιρετικά μπορώ να πω.Τερμάτισα σε καθαρό χρόνο 2:28:16.Καλή αποκατάσταση σε όλες και όλους!!!
ilias137 Posted - 18/09/2016 : 18:35:52
Ήμουν και εγώ εκεί για πρώτη φορά.Όμορφα ήταν. .καταπληκτική πόλη τα Γιάννενα, φυσικά έχω πάει πολλές φορές, είχε νότια και υγρασία που δεν Μ αρέσουν εμένα. Τελικά τερμάτισα σε 2.12.19 και 34 ος στη γενίκη. Οκ καλό ήταν,κάποια στιγμή με πόνεσε το ισχύο. .Και αναγκάστηκα λίγο να κόψω. Μετά Μ άφησε ανεβάσα λίγο και βγήκε αυτός ο χρόνος τελικά. Και του χρόνου με υγεία!
ALEXANDRA Posted - 18/09/2016 : 18:19:49
Λοιπόν πως πηγε; Ο καιρός πως σας φάνηκε; Για όσους δεν ηταν στα Γιαννενα να πούμε οτι ξεκίνησαμε με πολυ ζέστη και υγρασία και μετα απο 20 λεπτά έριξε καρεκλοπόδαρα για..... πόση ώρα; Κανα μισάωρο; Μετα δε βγήκε ήλιος (ευτυχώς διοτι θα γινόμασταν χαμαμ!) αλλα ειχε συννεφιά. Μετα απο 2:40 ώρες άρχισε παλι να βρέχει.
Εμενα με βόλεψε ο καιρός. Καποιος μου ειπε οτι ειχε πολυ υγρασία αλλα εγω λόγω βροχής δεν το κατάλαβα. Το επικίνδυνο ηταν να κρυώσεις απο τη βρεγμένη μπλούζα.

Dimitris Z. Posted - 17/09/2016 : 23:48:55
Καλη επιτυχία σε όλους για αυριο!Ουτε εγω βρηκα τζελάκια.Αργήσαμε να φτάσουμε Γιάννενα και δεν προλάβαμε το fifth element ανοιχτό.Λέτε να χτυπήσουμε τοίχο στο 30άρι;Χαχα δε νομιζω,ας ειναι καλά η προπόνηση-προετοιμασία.
sak14 Posted - 17/09/2016 : 22:09:59
Καλη επιτυχια σε ολους οσους τρεξουμε αυριο.δε εχω και τζελακια δε βρηκα πουθενα εδω περα
Etien Posted - 17/09/2016 : 21:10:19

Καλη επιτυχια αυριο παιδια !!!

Ευχαριστω

https://panosmaltezos.wordpress.com
Runner 3 Posted - 17/09/2016 : 20:01:11
ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΕΚΕΙ ΗΤΑΝ ΠΑΛΙ... ΠΕΡΑΣΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ... ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ....
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ 5ΧΛΜ.... ΔΕΙΓΜΑ ΝΕΡΟΥ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΣΗΜΕΡΑ.... ΜΕΓΑΛΟΣ ΝΤΟΡΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΊΠΟΤΑ..............ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ......
Runner 3 Posted - 13/09/2016 : 23:14:46
Οι υπέυθυνοι του Ποσειδών Ιωαννίνων , του ΣΔΙ Ιωαννίνων και όποιος άλλος εμπλέκεται στον αγώνα αυτό να φροντίσουν την Κυριακή το πρωί που ξεκινάνε οι περιπατητές να κάνουν κάτι με τα σκυλιά σε 2 συγκεκριμένα σημεία της διαδρομής, οι Γιαννιώτες ξέρουν που αναφέρομαι, στη διασταύρωση που πάει προς Πέραμα στη Λιμνοπούλα κοντά και στην Αμφιθέα... 10ος αγώνας 10η φορά το ίδιο πρόβλημα προβλέπω.... Καλες οι συμμετοχές και οι χαρές του Ποσειδών για την ανάπτυξη του αγώνα και μπράβο αλλά να κοιτάμε και άλλα πράγματα...

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000