Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Εξοπλισμός
 Διαλειματικές σε ρολόι Suunto

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
kaphlias Δημοσιευτηκε - 14/09/2016 : 13:06:29
Καλημέρα...Γνωρίζει κάποιος φιλος πως μπόρεις να φτίαξεις διαλειματικές προπονησεις και να τις περάσεις στο ρολόι...Πρόσφατα αγόρασα το Αmbit 3 και προσπάθησα να δημιουργήσω στο προγραμμα μια διαλειματική...αλλά πως την περνας στο ρολόι...
9   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
kaphlias Posted - 15/09/2016 : 11:17:43
Οκ φιλε dimitrissss δεν έχω προλάβει να το δώ...ευχαριστώ..
kaphlias Posted - 15/09/2016 : 11:08:45
Οκ φιλε dimitrissss δεν έχω προλάβει να το δώ...ευχαριστώ..
dimitrissss Posted - 15/09/2016 : 00:10:50
Αυτό ακριβώς δείχνει το βίντεο.

No pain, no gain!
kaphlias Posted - 14/09/2016 : 23:53:47
Φιλε dimitrissss εγώ προσπάθησα να φτιάξω interval με το suunto Ambit intervals App Generator που έχει περισότερες επιλογές για αποστάσεις διαλειματα κλπ.Το θεμα εινε πως αυτο περνάει στο ρολοι...
kaphlias Posted - 14/09/2016 : 23:52:34
Φιλε dimitrissss εγώ προσπάθησα να φτιάξω interval με το suunto Ambit intervals App Generator που έχει περισότερες επιλογές για αποστάσεις διαλειματα κλπ.Το θεμα εινε πως αυτο περνάει στο ρολοι...
dimitrissss Posted - 14/09/2016 : 23:00:58
Ίσως βοηθήσει αυτό.
https://www.youtube.com/watch?v=ddnND4lInbo

No pain, no gain!
kaphlias Posted - 14/09/2016 : 21:59:54
Φιλε dimitrissss εγώ προσπάθησα να φτιάξω interval με το suunto Ambit intervals App Generator που έχει περισότερες επιλογές για αποστάσεις διαλειματα κλπ.Το θεμα εινε πως αυτο περνάει στο ρολοι...
kaphlias Posted - 14/09/2016 : 21:05:54
Φιλε dimitrissss εγώ προσπάθησα να φτιάξω interval με το suunto Ambit intervals App Generator που έχει περισότερες επιλογές για αποστάσεις διαλειματα κλπ.Το θεμα εινε πως αυτο περνάει στο ρολοι...
dimitrissss Posted - 14/09/2016 : 13:14:16
Καλημέρα. Μέσω Movescount πας σε όποιο sport mode θες (π.χ. Running)ή δημιουργείς κάποιο άλλο (εγώ το έχω σε ξεχωριστό που το ονόμασα interval) και κάνεις κλικ στο show advanced settings. Εκεί έχει επιλογή Interval Timer. Κάνε κλικ στο Use interval time και θα ανοίξει μενού με επιλογές (αριθμός κομματιών, χρόνος, απόσταση, διάρκεια ή απόσταση διαλείμματος κτλ). Μετά στην προπόνηση θα χρησιμοποιήσεις το ίδιο sport mode αλλά πριν ξεκινήσεις θα κρατήσεις το μεσαίο δεξί κουμπί πατημένο για να βγει η ένδειξη Activate. Από το μενού activate (έχει navigation, interval timer etc) επιλέγεις το interval timer και ξεκινάς. Δυστυχώς δεν έχω βρει τρόπο να σετάρω πιο πολύπλοκη διαλειμματική με διαφορετικά κομμάτια (π.χ. πυραμίδα) κτλ. Μάλλον κάτι τέτοιο θα γίνεται με custom apps αλλά δεν έχω χρόνο ούτε να ψάξω ούτε να πειραματιστώ.

No pain, no gain!

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000