Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 www.runstats.gr

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
Runner 3 Δημοσιευτηκε - 06/10/2016 : 00:40:21
Στην παρακάτω ιστοσελίδα μπορείς να μπαίνεις να βλέπεις όλα σου τα στατιστικά στοιχεία από τους αγώνες δρόμου από το 2006 εως σήμερα... ΜΕ ΧΡΗΜΑΤΙΚΗ ΣΥΝΔΡΟΜΗ βεβαιως βεβαιως...
http://www.runstats.gr/

ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΟΥΝ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΤΑΚΑΗΜΕΝΟ ΔΡΟΜΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ ΑΡΑΓΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΕΡΔΟΣΚΟΠΙΣΟΥΝ.........
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
Droulas13 Posted - 11/11/2016 : 11:59:37
Από το να έβαζε συνδρομή, με αποτέλεσμα να δυσαρεστήσει, φαντάζομαι, τόσους ανθρώπους, δεν θα ήταν πιο εύκολο να βάλει μερικές διαφημίσεις στο site;

Το ίδιο αναρωτιέμαι και για άλλες περιπτώσεις όπως το site του Γιώργου με τις φωτογραφίες.
ANASTASIOS Posted - 31/10/2016 : 21:27:43
Eεεεε,είχε ξεφύγει το πράμα...

Δεν έχει σημασία πόσο αργά πάς αρκεί να μην σταματάς.
Ανθρωπος που γελά δεν είναι απαραίτητα ευτυχισμένος,δυνατός είναι.
THANOS_KTM Posted - 31/10/2016 : 11:24:02


kostasC Posted - 31/10/2016 : 10:40:38
quote:
Originally posted by admin

Καλησπέρα σε όλους με μια κόκκινη καρτα στο ανωνυμο προφιλ "polivalente" και παράκληση στους υπόλοιπους να ηρεμήσουν λίγο τα πνεύματα. Ευχαριστούμε.




Και πολύ άργησε κε Admin...

Αυτό το νήμα είναι ντροπή με τα ξεκατινιάσματα.

You better run...run
HAGI Posted - 31/10/2016 : 00:40:01
Έχετε βάλει Μπουρλότο Στη Λογική μερικοί εδώ μέσα!
nrun Posted - 31/10/2016 : 00:31:19
i.k., πώς έπεσα στην παγίδα σου ρε μπαγάσα κι έχασα τον χρόνο μου, δεν μπορώ να το καταλάβω...
admin Posted - 30/10/2016 : 23:53:57
Καλησπέρα σε όλους με μια κόκκινη καρτα στο ανωνυμο προφιλ "polivalente" και παράκληση στους υπόλοιπους να ηρεμήσουν λίγο τα πνεύματα. Ευχαριστούμε.
i.k. Posted - 30/10/2016 : 23:48:23
Α ΝΑΙ;!
Και θα περιμενα την κάθε ιστοσελιδα όπως το runstats για να βλεπω της επιδοσει μου, γιατι κάποιος δεν μπορει να κανει το αυτονόητο να δημηουργισει είναι word είναι exel έστω να διατηρεί ένα τετραδιο για τους ρομαντικούς, καλοπροαίρετα το λεω ,για να βλεπει την πρόοδο του τόσο δύσκολο είναι τοτε σου επιστρεφω τους χαρακτηρισμούς για τα περι νηπιαγωγείου nrun.
MANOLIS Posted - 30/10/2016 : 23:08:28
Αυτό μόνο?, μην είσαι ρε κακός άνθρωπος, άλλο να είσαι αιχμηρός κι άλλο προσβλητικος
polivalente Posted - 30/10/2016 : 23:06:38
Μπα, έφυγε από ό,τι βλέπω. Ούτε ένα σωστό καυγά δε μπορείτε να κάνετε...

quote:
Originally posted by MANOLIS

Πολυβαλέντε είσαι μεγάλος προβοκάτορας,μεγάλος μασκαράς, για να σε δώ τι έχεις να πεις, λοιπόν αν θέλεις βγάλε την κουκούλα και μικρά ως ανθωπος

MANOLIS Posted - 30/10/2016 : 23:02:35
Πολυβαλέντε είσαι μεγάλος προβοκάτορας,μεγάλος μασκαράς, για να σε δώ τι έχεις να πεις, λοιπόν αν θέλεις βγάλε την κουκούλα και μικρά ως ανθωπος
polivalente Posted - 30/10/2016 : 22:40:11
Ρε ομορφόπαιδο,

Εγώ ακατοίκητος είμαι και πολύ αργός δρομέας (όχι φυσικά για τα δεδομένα σου, εσύ είσαι power ranger walker). Αλλά τα παιδιά που ανεβαίνουν στο βάθρο τιμώνται ως γοργοπόδαροι όχι επειδή διαβάζουν τη μελέτη του Πουλόφσκι για τους Ουκρανούς τροβαδούρους του 14ου αι. Ζουλεύεις που σου παίρνουν τα πιπίνια;

Γράφοντας πιπίνια, γνωρίζει το κοινό σου ότι στους αγώνες εξωτερικού που πηγαίνεις βιντεοσκοπείς την πίσω όψη καλλίγραμμων αθλητριών στην εκκίνηση και ποστάρεις τα βίντεο στο φουμπου;

Πραγματικά για γέλια και για κλάματα, ο μπουχέσας που θέλει και προστασία προσωπικών δεδομένων!!!

quote:
Originally posted by sam

κοκοκο το ονοματάκι ακόμα?

Θα σου απαντούσα μάλιστα και επί των π@π@ριών εάν όντως με ένοιαζε. Αλλά προς το παρόν κλαίει μόνο η γάτα μου (για τα παντελόνια σου πιο πολύ αλλά μη παρεξηγηθείς εσυ)

Εγώ απο την άλλη σε σέβομαι.

Φαντάζομαι ότι για να μιλάς για επιδόσεις και να βγάζεις άμπαλους τους πίσω σου, θα είσαι ένα από τους 30 μάγκες που τερμάτισαν το 2015 το πιο δύσκολο VFUT ever αυτό των ειδικων συνθηκών και των καταιγίδων και του 1/3 των τερματίσαντων. Δεν μας λες βέβαια το ονοματάκι σου να το τσεκάρουμε (που δε θα το κάναμε στη πραγματικότητα γιατί λαλάκας είναι όποιος ασχολείται που λέει το άσμα και μόνο εσύ βλέπω να έχεις πραγματικό κόλλημα με τη πάρτη μου μεγάλο) αλλά θα δεκτώ ότι είσαι ένας απο αυτούς...

Και εγώ ξέρει τους σέβομαι όπως είπα τους γρηγορότερους μου. Μπορεί να ναι ακατοίκητοι μερικοί αλλά είναι καλύτεροι μου πως να το κάνουμε.

Κάτι άλλο?

sam Posted - 30/10/2016 : 22:38:05
Επειδή νομίζεις ότι έχω κάτι μαζί σου και εσύ γράφεις με το μικρό σου όνομα τουλάχιστον φίλε μου billint και όπως και να το κάνουμε σε σέβομαι περισσότερο ..να ξέρεις ότι δεν ισχύει κάτι τέτοιο.

Δεν θα σου απαντήσω όμως στο γιατί το συγκεκριμένο site και στο γιατί ΤΩΡΑ γιατί θα επαναλαμβάνομαι χωρίς λόγο. 2 απο τις αιτίες τις έχω ήδη αναφέρει στο άλλο thread (όχι αυτό). Να λέω τα ίδια και τα ίδια? Κουράσαμε (κυρίως γιατί με ρωτάτε τα ίδια και πετάτε μερικοί -όχι εσυ απαραίτητα- τη μπαλλα στην εξέδρα και φυσικά υπάρχουν και οι μεγαλύτεροι ψυχάκηδες απο εμένα σαν τον γρήγορο φασιισορατσιστάκο "φίλο" πιο πανω που αυτοί όμως μικρό πρόβλημα δημιουργούν στη κουβέντα τελικά) Εάν πραγματικά σε ενδιαφέρει και σένα να δεις εάν ειμαι biased διάβασε τα προηγούμενα.

Καλή συνέχεια
billant Posted - 30/10/2016 : 22:28:31
quote:
Originally posted by sam

quote:
Originally posted by billant


κάτσε γιατί ετσι όπως το λές, αρχίζει και γίνεται επικίνδυνο.Φαντάζομαι οτι αντίστοιχα εχεις κάνει ενέργειες ενάντια σε όλες τις μορφές ενημερωσης - προβολής που αφορούν τους δρομείς....

Και το foto - trexoyme kai to georgespyros ...




Γιατί να το κάνω? Είπα τίποτα εγω για κάποιο άλλο site????


Λογαριασμό θες να σου δώσω που γουστάρω και που δε γουστάρω

Ρε κινέζικα μιλάω πραγματικά? Μου φαίνεται απίστευτο αυτό που (θέλει να) καταλαβαίνει κάποιος απο αυτά που έγραψα



Από τη στιγμή που υπαρχουν sites που κανουν το ιδιο πραγμα (δλδ παρουσιαζουν/εκδιδουν αποτελεσματα, παρουσιαζουν φωτογραφίες κλπ) και εσυ μου απαντας με αυτον τον τροπο μόνο για το ένα, ναι υπάρχει θέμα.

Και επειδή με ρωτας με αυτο το ύφος και μόνο (για γουσταρισματα και λογαριασμούς), θα σου απαντησω οτι υπαρχει "θεμα" γιατι η συμπεριφορα σου δειχνει καταφωρα προκαταληψη. Εσυ που φαινεται οτι πας να βγαλεις απο τη μυγα ξυγκι και τα περνας ολα απο τη βελονα, δεν ειναι δυνατον να μην βλεπεις οτι εισαι biased.

Φιλε δεν ειναι ολα τα πραγματα ιδια για να τσουβαλιαζονται..Δεν συζηταμε αν σου αρεσουν τα μπροκολα ή οχι (που μπορεις να κανεις οτι γουσταρεις όπως λες) ή αν θα νταραβεριζοσουν με την Αννουλα που και παλι , δεν μας ενδιαφερει- περι ορεξεως κολοκυθοπιτα......

Αν δεν γουσταρεις οπως λες δημοσιοτητες και αναφορες , καντο γενικα.Αλλιώς βγαζεις προκαταληψη και ο αναγνωστης κλονιζεται (τουλάχιστον) περι της αιτίας της διαφοροποίησης συμπεριφοράς...

sam Posted - 30/10/2016 : 22:24:08
κοκοκο το ονοματάκι ακόμα?

Θα σου απαντούσα μάλιστα και επί των π@π@ριών εάν όντως με ένοιαζε. Αλλά προς το παρόν κλαίει μόνο η γάτα μου (για τα παντελόνια σου πιο πολύ αλλά μη παρεξηγηθείς εσυ)

Εγώ απο την άλλη σε σέβομαι.

Φαντάζομαι ότι για να μιλάς για επιδόσεις και να βγάζεις άμπαλους τους πίσω σου, θα είσαι ένα από τους 30 μάγκες που τερμάτισαν το 2015 το πιο δύσκολο VFUT ever αυτό των ειδικων συνθηκών και των καταιγίδων και του 1/3 των τερματίσαντων. Δεν μας λες βέβαια το ονοματάκι σου να το τσεκάρουμε (που δε θα το κάναμε στη πραγματικότητα γιατί λαλάκας είναι όποιος ασχολείται που λέει το άσμα και μόνο εσύ βλέπω να έχεις πραγματικό κόλλημα με τη πάρτη μου μεγάλο) αλλά θα δεκτώ ότι είσαι ένας απο αυτούς...

Και εγώ ξέρει τους σέβομαι όπως είπα τους γρηγορότερους μου. Μπορεί να ναι ακατοίκητοι μερικοί αλλά είναι καλύτεροι μου πως να το κάνουμε.

Κάτι άλλο?

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000