Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 run the lake

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
rafdesipris Δημοσιευτηκε - 16/11/2016 : 23:05:39
15€ συμμετοχη??
Γιατι ετσι φετος?!
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
Pantazis Posted - 08/01/2017 : 00:20:50
O αγώνας με την ομορφότερη διαδρομή !
kostisk Posted - 24/12/2016 : 00:06:56
Καποιοι δεν πηραμε την μπλουζα του αγωνα γιατι οπως μας ειπαν εκανε λαθος ο προμηθευτης. Τι θα κανουν γι αυτο οι διοργανωτες? Θα βγαλουν και θα μας τις στειλουν?
Pads Posted - 19/12/2016 : 00:18:57
Ετρεξα για πρωτη φορά και θα ηθελα να τονίσω πως η διαδρομη ειναι πολυ όμορφη.Η καρικες συνθήκες ηταν ιδανικες και παρολη την δυσκολια της διαδρομης οι επιδόσεις τουλαχιστον με οσους μιλησα ηταν καλες.Μόνο αρνητικο η καθυστέρηση στην εκκίνηση επειδη κάποιοι δεν είχαν παραλάβει αριθμούς. Εκει ένοιωσα λιγο κορόιδο που κατέβηκα απο Μαρούσι την προηγούμενη μερα να παραλάβω νουμερο οπως ανέφερε και στο ενημερωτικό εμαιλ.
pagratios2 Posted - 15/12/2016 : 15:23:31
quote:
Originally posted by haf

quote:
Originally posted by Pads

Καλημέρα. Ξέρει κανείς τι γίνεται με τις συμμετοχες; Εχω κανει εγγραφή και πληρωσει το αντίτιμο αλλα δεν έλαβα κάποιο μήνυμα. Επίσης μέσω email/fb δεν πήρα κάποια απάντηση. Τηλέφωνο δεν υπάρχει στην ιστοσελίδα.


Και εγώ μια από τα ίδια, έστειλα μάλιστα και αντίγραφο της κατάθεσης, δεν άνω κάποια απόκριση μέχρι τώρα..


same here... ας ελπίσουμε ότι το Σάββατο με το αποδεικτικό κατάθεσης θα πάρουμε το πακέτο συμμετοχής

nothing is over till the fat lady sings
haf Posted - 12/12/2016 : 17:34:49
quote:
Originally posted by Pads

Καλημέρα. Ξέρει κανείς τι γίνεται με τις συμμετοχες; Εχω κανει εγγραφή και πληρωσει το αντίτιμο αλλα δεν έλαβα κάποιο μήνυμα. Επίσης μέσω email/fb δεν πήρα κάποια απάντηση. Τηλέφωνο δεν υπάρχει στην ιστοσελίδα.


Και εγώ μια από τα ίδια, έστειλα μάλιστα και αντίγραφο της κατάθεσης, δεν άνω κάποια απόκριση μέχρι τώρα..
Pads Posted - 12/12/2016 : 11:03:18
Καλημέρα. Ξέρει κανείς τι γίνεται με τις συμμετοχες; Εχω κανει εγγραφή και πληρωσει το αντίτιμο αλλα δεν έλαβα κάποιο μήνυμα. Επίσης μέσω email/fb δεν πήρα κάποια απάντηση. Τηλέφωνο δεν υπάρχει στην ιστοσελίδα.
daxon1 Posted - 01/12/2016 : 10:03:49
για εμενα εχει καποιο δικιο ο rafdesipris,θα μπορουσε να ειναι μικροτερο το αντιτιμο τον 15 ευρω και να παει περισσοτερος κοσμος.
παντως περα του φιλανθρωπικου,οι αγωνες τυνουν πλεον να γινουν μια καλη μπιζνα με δεκαρικακια και πανω σε ευρω...

Ι
Rigelian Posted - 29/11/2016 : 10:18:17
Εν τω μεταξύ, εγώ ρώτησα για τον αγώνα.
Γράφτηκα, πλήρωσα, έστειλα την απόδειξη στο email που αναφέρεται στο site και δεν έχω πάρει κάποια απάντηση...
Aroulio Posted - 29/11/2016 : 09:22:31
quote:
Originally posted by KostasPVol

quote:
Originally posted by Aroulio

Ένας ύμνος στην ελευθερία έκφρασης......

Του τρολαρίσματος καλύτερα, και μάλιστα με διαδοχικά ποστ. Να ήταν ένα, άντε να πεις ας παραβλεφθεί. Το θέμα αφορά συγκεκριμένο αγώνα και οι αναγνώστες μπαίνουν για να διαβάσουν για αυτόν, όχι άσχετους διαλόγους. Αν δεν σας φτάνει η γενική συζήτηση του φόρουμ για τον χαβαλέ σας, υπάρχουν και τα facebook.

(Υγ. Συμφωνώ κι εγώ ότι δικαίως κοροϊδεύετε τον πολιτικό και δεν αξίζει να πάει εκεί.)

Σόρυ για το οφ τόπικ



Δε διαφωνώ Κώστα, αρκεί να εφαρμόζετε την ίδια πρακτική και για όλα τα υπόλοιπα topic.
KostasPVol Posted - 29/11/2016 : 01:08:39
quote:
Originally posted by Aroulio

Ένας ύμνος στην ελευθερία έκφρασης......

Του τρολαρίσματος καλύτερα, και μάλιστα με διαδοχικά ποστ. Να ήταν ένα, άντε να πεις ας παραβλεφθεί. Το θέμα αφορά συγκεκριμένο αγώνα και οι αναγνώστες μπαίνουν για να διαβάσουν για αυτόν, όχι άσχετους διαλόγους. Αν δεν σας φτάνει η γενική συζήτηση του φόρουμ για τον χαβαλέ σας, υπάρχουν και τα facebook.

(Υγ. Συμφωνώ κι εγώ ότι δικαίως κοροϊδεύετε τον πολιτικό και δεν αξίζει να πάει εκεί.)

Σόρυ για το οφ τόπικ
Aroulio Posted - 28/11/2016 : 23:22:47
Ένας ύμνος στην ελευθερία έκφρασης......
Rigelian Posted - 28/11/2016 : 16:07:31
Έχουμε κάποιο νέο;
ALEXANDRA Posted - 21/11/2016 : 11:51:27
quote:
Originally posted by Rocky

απο οσα εχουν ανακοινωσει εχει πουληθει ολη η εκταση μετα την κεντρικη εισοδο του Αστερα μαζι με την Μαρινα του Μουρινγκς - οποτε απο εκει και πανω δεν θα επιτρεπεται η εισοδος - θα φτιαξουν 13 βιλες αν δεν κανω λαθος - μιλαμε για βιλες χιλιαδων τετραγωνικων αξιας δεκαδων εκατ ευρω (20?) η καθε μια - μακαρι να κανω λαθος γιατι εχω μεγαλωσει σε αυτη τη περιοχη - και σε καθε περιπτωση οι αναμνησεις απο τον Λαιμο δεν περιοριζονται στο τρεξιμο....!!!!

___________________________
All i wanna do is GO the distance AGAIN



Δε θέλουμε λεπτομέρειες. 😆😆
Rocky Posted - 21/11/2016 : 10:25:30
απο οσα εχουν ανακοινωσει εχει πουληθει ολη η εκταση μετα την κεντρικη εισοδο του Αστερα μαζι με την Μαρινα του Μουρινγκς - οποτε απο εκει και πανω δεν θα επιτρεπεται η εισοδος - θα φτιαξουν 13 βιλες αν δεν κανω λαθος - μιλαμε για βιλες χιλιαδων τετραγωνικων αξιας δεκαδων εκατ ευρω (20?) η καθε μια - μακαρι να κανω λαθος γιατι εχω μεγαλωσει σε αυτη τη περιοχη - και σε καθε περιπτωση οι αναμνησεις απο τον Λαιμο δεν περιοριζονται στο τρεξιμο....!!!!

___________________________
All i wanna do is GO the distance AGAIN
Deorum Posted - 20/11/2016 : 22:20:49
Δεκτό και σεβαστό rafdesipris.
Εμένα η ένσταση μου είναι λίγο διαφορετική, αλλά δεν μπορώ να την γράψω δημόσια.
Αυτά!

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000