Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Εξοπλισμός
 Κανένα φθηνό παπουτσάκι πού θα βρω;

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
skrivi Δημοσιευτηκε - 15/12/2016 : 19:15:40
Γεια χαρά σε όλους. Τα adidas μου ύστερα από δυο χρόνια χρήσης γίνανε σα σανδάλια, με δυο τρύπες στα δάχτυλα, η μία μάλιστα μεγαλειώδης. Ήρθε, λοιπόν, η ώρα για καινούργια παπούτσια. Έχετε καμιά πρόταση για φθηνά; Όχι από ίντερνετ όμως, μόνο από κατάστημα. Έχω ακούσει ότι κάποια brands κατά καιρούς κάνουν κάποιες προσφορές. Έχετε τίποτα υπόψη ή καμιά πρόταση γενικώς ή να περιμένω τις εκπτώσεις; Διαθέτω αυστηρά έως 80 ευρώ, μία λύση είναι και τα intersport, κάτι θα παίζει σε αυτή την τιμή. Για πείτε καμιά ιδέα..
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
skrivi Posted - 19/01/2017 : 17:09:55
Ευχαριστώ πολύ φίλε!
ANASTASIOS Posted - 19/01/2017 : 10:41:10
quote:
Originally posted by skrivi

Γεια σε όλους και καλή χρονιά! Τελικά επισκέφθηκα χθες το Factory Outlet και πήρα ένα ζευγάρι Asics, δε θυμάμαι μοντέλο, το θυμόμουν φεύγοντας από το σπίτι αλλά το ξέχασα στο δρόμο! Δεν είναι τίποτα σπουδαίο, 62 ευρώ τα πήρα. Βγήκα από το μαγαζί στις 8 παρά και στις 9 μπήκα στο άλσος της Νέας Σμύρνης να τα δοκιμάσω με χιόνι. Οχτώ χλμ. κι έγινα άσπρος από πάνω μέχρι κάτω, αλλά το παπουτσάκι για εμένα που δεν έχω πολλές απαιτήσεις και σε σχέση με τα προηγούμενα που είχανε παλιώσει και σκιστεί και έτρεχα σαν ξυπόλυτος, ήτανε μια χαρά!




Tώρα είδα το ποστάρισμα.
Εκανες καλή επιλογή.Καλά και υγιή χλμ.

Δεν έχει σημασία πόσο αργά πάς αρκεί να μην σταματάς.
Ανθρωπος που γελά δεν είναι απαραίτητα ευτυχισμένος,δυνατός είναι.
andrianak Posted - 14/01/2017 : 17:52:21
Τα asics gel zaraca 3 μου φαίνονται αρκετά άνετα μήπως τα γνωρίζει κάποιος για να μου πει την άποψη του είναι γυναικείο παπούτσι και αρκετά ελαφρύ, είχα δοκιμάσει nike FLEX 2016 RN πολύ ελαφρύ παπούτσι αλλά καθόλου σταθερό να μου κρατά το πόδι και δεν τα αγόρασα.
panosf Posted - 11/01/2017 : 18:09:12
Στην πρώτη σελίδα του runningnews δεξιά η διαφήμιση του καταστήματος "topcycles" για τα perl izumi είναι πολύ καλές τιμές (αν έχει νούμερα) και όντως σταματάει τα δρομικά η perl izumi.

τά πάντα ρεί
soron80 Posted - 10/01/2017 : 18:59:17
Για όσους ψωνίζουν από sportsdirect (για να επιμεριστούν τα μεταφορικά) το

http://www.sportsdirect.com/new-balance-m-775-v1-mens-running-shoes-210056?colcode=21005651

προσοχή το v1 παίζει σταθερά σε χαμηλή τιμή και με καλές κριτικές

http://runrepeat.com/new-balance-775

Ως κάτοχος του (τα πήρα με ρίσκο λόγω χαμηλής τιμής ) το έχω αγαπήσει έχοντας κάνει 300 χιλιόμετρα (και ημιμαραθώνιο)

+
πολύ μαλακό και ελαφρύ
γρήγορο
φθηνό

-
όχι πολύ καλά υλικά ( θα αντέξει 500 χιλιόμετρα υπολογίζω )
καμμία στήριξη
όχι για χωμάτινα μιας και η πολύ μαλακή σόλα μεταφέρει τις πιέσεις από πέτρες μέσα!


Τέλος για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις το παπούτσι τρεξίματος είναι καθαρά προσωπική υπόθεση
π.χ. εγώ απογοητεύτηκα από το πάτημα του Nimbus 17 κορυφαίου παπουτσιού για πολλούς!
zoro Posted - 10/01/2017 : 18:42:47
Στο στοκ της nike στην πειραιώς έχει pegasus 33 στα 66€
skrivi Posted - 10/01/2017 : 14:38:45
Γεια σε όλους και καλή χρονιά! Τελικά επισκέφθηκα χθες το Factory Outlet και πήρα ένα ζευγάρι Asics, δε θυμάμαι μοντέλο, το θυμόμουν φεύγοντας από το σπίτι αλλά το ξέχασα στο δρόμο! Δεν είναι τίποτα σπουδαίο, 62 ευρώ τα πήρα. Βγήκα από το μαγαζί στις 8 παρά και στις 9 μπήκα στο άλσος της Νέας Σμύρνης να τα δοκιμάσω με χιόνι. Οχτώ χλμ. κι έγινα άσπρος από πάνω μέχρι κάτω, αλλά το παπουτσάκι για εμένα που δεν έχω πολλές απαιτήσεις και σε σχέση με τα προηγούμενα που είχανε παλιώσει και σκιστεί και έτρεχα σαν ξυπόλυτος, ήτανε μια χαρά!
papako Posted - 28/12/2016 : 12:33:08
quote:
Originally posted by yianclout

To ΝΒ 790 V3 είναι απ τα καλύτερα παπούτσια που πήρα για long run..ξέρει κανείς που μπορώ να το βρω ξανά σε 8.5?
Το v4 το πήρα γιατί μου είπε κάποιος από μαγαζί που το πούλαγε ότι είναι το ίδιο,αλλά προσωπικά..καμία ή μικρή σχέση..τα φορώ και τα δύο,αλλά είναι υποδεέστερο του προκατόχου.


ΓΚ



Συμφωνώ μαζί σου σε αυτό. Αν βρεις μαγαζί ενημέρωσε.

________
Στέφανος
avatos Posted - 28/12/2016 : 08:19:55
δες στο sportsshoes
yianclout Posted - 28/12/2016 : 03:29:21
To ΝΒ 790 V3 είναι απ τα καλύτερα παπούτσια που πήρα για long run..ξέρει κανείς που μπορώ να το βρω ξανά σε 8.5?
Το v4 το πήρα γιατί μου είπε κάποιος από μαγαζί που το πούλαγε ότι είναι το ίδιο,αλλά προσωπικά..καμία ή μικρή σχέση..τα φορώ και τα δύο,αλλά είναι υποδεέστερο του προκατόχου.




ΓΚ
peteglamgr Posted - 21/12/2016 : 13:06:59
http://www.skroutz.gr/s/9378718/Reebok-Sublite-XT-Cushion-2-0-MT-AR2830.html

Τα δοκίμασα από ένα φίλο της προάλλες και πήγα την επόμενη και τα πήρα. Αυτό δεν είναι παπούτσι, είναι μαξιλάρι και κινητό μασάζ ταυτόχρονα. Αξίζει να το δοκιμάσεις.
athmarki Posted - 16/12/2016 : 15:44:07
Επίσης στο http://www.runningwarehouse.eu/ έχει καλές προσφορές
konkarien Posted - 16/12/2016 : 15:11:12
Κοντά στο τέρμα Αχαρνών 444 είναι το stock της ADIDAS.
Δίπλα το stock της Puma και απέναντι ακριβώς το stock της Nike.



ΤΕΤΡΑΚΕΦΑΛΟΣ,στηρίζει την κίνησή σου
ΚΑΡΔΙΑ,στέλνει αίμα στο σώμα σου
ΑΝΑΣΑ,οξυγονώνει τα κυτταρά σου
αυτό όμως που σε κινεί ως το τέρμα είναι ένα.
Η ΨΥΧΗ
skrivi Posted - 16/12/2016 : 14:14:45
Σας ευχαριστώ πολύ όλους για τις προτάσεις σας. Σε πρώτη φάση θα κατευθυνθώ προς το Factory Outlet και βλέπουμε!
ANASTASIOS Posted - 16/12/2016 : 10:46:35
....Eπίσης ρίχνε και καμιά ματιά στις αγγελίες,εδώ στο φόρουμ.Υπάρχουν εξαιρετικές περιπτώσεις.

Δεν έχει σημασία πόσο αργά πάς αρκεί να μην σταματάς.
Ανθρωπος που γελά δεν είναι απαραίτητα ευτυχισμένος,δυνατός είναι.

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000