Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Προπόνηση & Απόδοση
 Η περιπτωση ενος συναδελφου.

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
petros999 Δημοσιευτηκε - 08/02/2017 : 20:10:19
Θα σας αναφερω την περιπτωση συναδελφου,που για καμια 10 χρονια εκανε ποδηλατο και επαιρνε πολυ καλες θεσεις.Τωρα κανει κυριως τρεξιμο αλλα και ποδηλατο καποιες μερες.Τρεχει καθε μερα και κανει πολλα χιλιομετρα,πανω απο 20, καθε μερα τα τελευταια 1 με 2 χρονια.Σε ενα χρονο εκανε 12.000 χιλιομετρα.Ειναι φυσιολογικο αυτο?

We must embrace pain and burn it as fuel, for our journey.--Kenji Miyazawa
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
Hermes Posted - 16/02/2017 : 15:11:04
παίδες τις ευχες μου για μια παραγωγική τσικνοπέμπτη σε όλες και σε όλους!
dimitrissss Posted - 16/02/2017 : 11:03:50
Το χοιρινό δε θεωρείται κοντοσούβλι αλλά σουβλάκι

No pain, no gain!
nickathens Posted - 16/02/2017 : 09:54:00
Δεν χρειάζεται να πάω Λιβαδειά ή άλλη στάση, η Λαμία έχει όλα τα κρεατικά! Και κοντοσούβλι πρόβειο όχι χοιρινό!
Hermes Posted - 15/02/2017 : 19:08:27
nickathens εναλλακτικά μπορείς να πας στη Λιβαδειά για πιτόγυρα!!! :D :D
να το κανονίσουμε να πάμε μαζι, ζέσταμα από Σύνταγμα έως Κηφισιά και μετά, κατά τα Κιούρκα να βάλουμε κ λίγο εντασούλα!
trexantiris Posted - 15/02/2017 : 17:39:04
quote:
Originally posted by nickathens

Εγώ θα ξεκινήσω σε λίγο από Αθήνα να πάω Λαμία, 10 το βράδυ θα φτάσω και θα φάμε και θα πιούμε, και καπάκι επιστροφή για Αθήνα. Το πρωί στην δουλειά στις 09:00.



...μην ξεχάσεις στη Λαμία να κτυπήσεις και ένα κοντοσούβλι! Θα χρειαστείς έξτρα πρωτεϊνες για την επιστροφή! ;-)

Free your feet...free your senses!
nickathens Posted - 15/02/2017 : 16:43:10
Εγώ θα ξεκινήσω σε λίγο από Αθήνα να πάω Λαμία, 10 το βράδυ θα φτάσω και θα φάμε και θα πιούμε, και καπάκι επιστροφή για Αθήνα. Το πρωί στην δουλειά στις 09:00.
Bloom Posted - 15/02/2017 : 15:45:29
Μόνο τρεις φορές; Δεν κάνεις τίποτα.
Hermes Posted - 15/02/2017 : 15:22:53
καλησπέρα, εγώ χθες έκανα το πρωϊ 27 χιλιόμετρα στο 3'51/k και μετά 1 ώρα χαλαρό ποδήλατο αποθεραπεία - το απόγευμα είχα διαλειμματική, 15 χιλιάρια σε 3'15 με διάλειμμα 100 μέτρα στο πράσινο

Για σήμερα έχω κατά νου απόγευμα για ένα ωραίο urban Χαλάνδρι - Καισαριανή - Χαλάνδρι και στη μέση ανάβαση Υμηττού από Εθνικής Αντιστάσεως 3 φορές.
andrem Posted - 13/02/2017 : 21:13:31
gargadua Posted - 13/02/2017 : 20:56:29
Όχι βέβαια..... Τρέχοντας, 1 στάση Λαμία για να πιώ νεράκι, Κατερίνη για 1 ποτήρι ισοτονικό και τέλος Αλεξ/πολη 1 σαντουιτσάκι. Εννοείται την επόμενη μέρα 30αρι χαλαρά.

Ηττημένος δεν είναι αυτός που χάνει αλλά αυτός που παραιτείται.
andrem Posted - 13/02/2017 : 18:39:37
quote:
Originally posted by gargadua

Αχχχ τι μου θυμίζετε!!!! Τότε που κατέβαινα τρέχοντας σε 8 μέρες από Αλεξανδρούπολη Αθήνα για να συμμετέχω στον ΚΜΑ......Πάνε αυτά τα χρόνια.....

Ηττημένος δεν είναι αυτός που χάνει αλλά αυτός που παραιτείται.





Γιατι δε λες ολη την αληθεια
Βαζω στοιχημα οτι επεστρεφες με ποδηλατο η' κολυμπωντας.
gargadua Posted - 12/02/2017 : 15:05:47
Αχχχ τι μου θυμίζετε!!!! Τότε που κατέβαινα τρέχοντας σε 8 μέρες από Αλεξανδρούπολη Αθήνα για να συμμετέχω στον ΚΜΑ......Πάνε αυτά τα χρόνια.....

Ηττημένος δεν είναι αυτός που χάνει αλλά αυτός που παραιτείται.
Rigelian Posted - 12/02/2017 : 12:17:18
quote:
Originally posted by Constantine S.

Αδερφέ αυτό που γράφεις ειναι εξωπραγματικό... όχι τόσο για τον όγκο των χιλιομέτρων, με διπλές προπονήσεις ανεβαίνεις πολύ ψηλά, όσο γιατι βλέπω εναν άνθρωπο που παραμονή Χριστουγένννων έκανε σχεδόν εναν μαραθώνιο, Χριστούγεννα είπε να πάει μεχρι τη Λιβαδειά για σουβλάκι με το ποδήλατο και την επομένη βγήκε για ενα χαλάρωμα 23 χιλιόμετρα με ρυθμό 5 λεπτά χιλιάρι. 'νταξ...! Μήπως είναι εκείνος ο θρυλικός πυροσβέστης του forum?

https://mydistancelog.wordpress.com/



Κρίκος! Για να θυμούνται οι παλαιότεροι και να μαθαίνουν οι νεώτεροι!
Deorum Posted - 11/02/2017 : 20:35:41
καλά ότι είναι ένα thread μεταξύ trollαρίσματος και αστείου δεν τίθεται θέμα...

Κάτι χειροπιαστό έχουμε? Κάποιον αγώνα έχουμε? Με αποτελέσματα?
Τα άλλα στις προπονήσεις.. έχω δει και εγώ πρωταθλητές των προπονήσεων ένα σωρό.
skull Posted - 11/02/2017 : 20:22:15
καλά, το παραμύθι πέφτει σύννεφο. το πράγμα είναι απλό. αφού έχει κάνει ποδηλατικούς αγώνες στο παρελθόν, ας μας πει σε ποιους διακρίθηκε. επίσης, γράφει ο φίλος μας για " τον φίλο του " ΄το θέλει να τρέξει Ροδόπη. η Ροδόπη θέλει αγώνα-κριτήριο. αφού δεν έχει τρέξει ακόμη σε αγώνα, πώς θα πάει Ροδόπη; (αα, πια Ροδόπη, 10 αγώνες γίνονται εκεί;).
άλλο ένα θρεντ χωρίς νόημα και ουσία



RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000