Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Olympus Marathon 2016

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
charris Δημοσιευτηκε - 25/04/2016 : 21:24:58
ΑΝ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΝΑ ΠΕΡΙΣΣΕΥΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΚΡΕΒΑΤΙ ΣΕ ΔΩΜΑΤΙΟ ΣΤΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟ ΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ. ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΥΝΑΘΛΗΤΗΣ ΠΟΥ ΨΑΧΝΕΙ...
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

για τι είναι σπουδαίο να ξεπερνάς τον εαυτό σου...
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
KostasVer Posted - 05/05/2017 : 10:20:20
Κλασσικα πραγματα αυτα!Επομενως απο θεμα ατομικης υγιεινης στην φυση;Δεν υπαρχουν τουαλετες,μπανια οπως σε καποια πιο οργανωμενα καμπινγκ;
Θα χρειαζοταν ενα παγωμενο μπανακι μετα τον αγωνα!(πλην αυτου στο συντριβανι)



quote:
Originally posted by thesalos

στην σελιδα τις διοργανωσης εχει καποια προτεινομενα μαζι με τα τηλεφ. εγω εμεινα στο ολυμπιο ζευς ,φετος πριν απο λιγες μερες που περασα το ειδα κλειστο και σε κακα χαλια οποτε καθολου απιθανο να εκλεισε.εχει και ενα αλλο και αυτο στην πλακα λιτοχορου, ολυμπος νομιζω το λενε, θα μαθω αργοτερα περισοτερα.απο την πλακα λιτοχορου στο χωρο για το λεωφορειο για διον φτανεις με αυτοκινητο σε 10 λεπ χαλαρη οδηγηση.για το καμπινγκ θελεις σκηνη,και bag για τον υπνο,εγω βαζω στο αυτοκινητο και ενα στρωμα σπαστο αφρολεξ ,μια κουβερτα ,για καλυτερο υπνο. φτηνο καταλυμα αλλα μπορει να εχεις και τιποτα μερακλωμενους διπλα με μπυρες και να σε παρει αργα, να τα λεμε και αυτα.

thesalos Posted - 05/05/2017 : 09:47:05
στην σελιδα τις διοργανωσης εχει καποια προτεινομενα μαζι με τα τηλεφ. εγω εμεινα στο ολυμπιο ζευς ,φετος πριν απο λιγες μερες που περασα το ειδα κλειστο και σε κακα χαλια οποτε καθολου απιθανο να εκλεισε.εχει και ενα αλλο και αυτο στην πλακα λιτοχορου, ολυμπος νομιζω το λενε, θα μαθω αργοτερα περισοτερα.απο την πλακα λιτοχορου στο χωρο για το λεωφορειο για διον φτανεις με αυτοκινητο σε 10 λεπ χαλαρη οδηγηση.για το καμπινγκ θελεις σκηνη,και bag για τον υπνο,εγω βαζω στο αυτοκινητο και ενα στρωμα σπαστο αφρολεξ ,μια κουβερτα ,για καλυτερο υπνο. φτηνο καταλυμα αλλα μπορει να εχεις και τιποτα μερακλωμενους διπλα με μπυρες και να σε παρει αργα, να τα λεμε και αυτα.
KostasVer Posted - 04/05/2017 : 20:18:50
Που βρισκετε το καμπινγκ;
Ειναι ελευθερο ή εχει τουαλετες-μπανιερες κλπ;
quote:
Originally posted by thesalos

παντως εγω τωρα ειδα για την αλαγη σε σαββατο

παραδοσιακα μενω στο καμπιγκ(10 εωρ)οποτε δεν εχω θεμα με κρατησεις.

geopa Posted - 04/05/2017 : 20:03:35
@downhill και εγώ τώρα το είδα. Έχεις δίκιο
downhill Posted - 04/05/2017 : 19:09:44
quote:
Originally posted by geopa

Αν δεν κάνω λάθος από την αρχή και σε όλα τα site γινότανε λόγος για το γεγονός ότι ο αγώνας θα γίνει Σάββατο. Ούτος ή άλλως (αν δεν κάνω λάθος) τα site αναμεταδίδουν ότι τους στέλνουν οι διοργανωτές. Και εγώ τελευταία στιγμή το πήρα χαμπάρι σχετικά με την ημέρα διεξαγωγής


παντως το πιο μεγαλο δρομικο site,runningnews.gr ακομα και τωρα εχει λαθος ημερομηνια διεξαγωγης του μεγαλυτερου αγωνα βουνου.....
thesalos Posted - 04/05/2017 : 16:19:44
παντως εγω τωρα ειδα για την αλαγη σε σαββατο

παραδοσιακα μενω στο καμπιγκ(10 εωρ)οποτε δεν εχω θεμα με κρατησεις.
geopa Posted - 04/05/2017 : 15:24:13
Αν δεν κάνω λάθος από την αρχή και σε όλα τα site γινότανε λόγος για το γεγονός ότι ο αγώνας θα γίνει Σάββατο. Ούτος ή άλλως (αν δεν κάνω λάθος) τα site αναμεταδίδουν ότι τους στέλνουν οι διοργανωτές. Και εγώ τελευταία στιγμή το πήρα χαμπάρι σχετικά με την ημέρα διεξαγωγής
KostasVer Posted - 03/05/2017 : 23:46:09
Φετος ο αγωνας ανηκει στο Παγκ.Πρωταθλημα και γιαυτο γινετε Σαββατο.
Να δουμε,θα εχουμε δυναμεις να τρεξουμε και την Κυριακη στον Ενιπεα;
Καλη προετοιμασια σε ολους!
downhill Posted - 03/05/2017 : 22:21:19
ΣΑΒΒΑΤΟ??!!!! και εχω κλείσει για διαμονή για σαββατο βραδυ...στο runningnews στο καλενταρι λεει 25 ιουνιου κυριακή, στο site βεβαια λεει 24 ιουνιου.....ΦΤΟΥ ,μολις εμεινα και εγω χωρις δωματιο...
Φταίω αλλα τραγικό το λάθος του runningnews!
geopa Posted - 03/05/2017 : 14:17:20
Γενικά όποιος δεν έχει κλείσει δωμάτιο να βιαστεί, ας κοιτάξει και μέσο Air bnb.
Ενδιαφέρον φαίνεται να έχει και ο νέος αγώνας ο οποίος ξεκινάει από τα Πριόνια
thesalos Posted - 03/05/2017 : 11:20:35
φετος ο αγωνας θα γινει σαββατο
nickathens Posted - 25/05/2016 : 10:53:38
Έχει αγοράσεις κανείς το λεύκωμα Olympus Marathon 2004-2015? που το βρίσκουμε? Πέρα από φωτογραφίες τι άλλο έχει μέσα? πχ έχει ονόματα και επιδόσεις συμμετεχόντων?
charris Posted - 26/04/2016 : 17:10:14
ευχαριστούμε πολύ όλους !!! Βρήκαμε !!!

για τι είναι σπουδαίο να ξεπερνάς τον εαυτό σου...
Pheidias Posted - 26/04/2016 : 14:29:16
Αααααα!!! Και δεν είχα κλείσει μέχρι τώρα! Μέσα στο Λιτόχωρο, μόνο στο Olympus Mediterranean έχει ακόμη δωμάτια, και πάει 200άρι και βάλε! (Αν όμως έχεις αυτοκίνητο / φίλους με αυτοκίνητο, θα βρεις στην Πλάκα, στην παραλία.)
( Για συγκατοίκηση, δεν ξέρω - όποιος μπορεί ας βοηθήσει. Εμένα μου θύμισες να κοιτάξω, και κοψοχολιάστηκα. Πάω να δω για Ζαγόρι τώρα, διότι πάλι θα τρέχουμε! :P )

Edit: Θα βρείτε δωμάτια όχι στο Booking, αλλά στην Airbnb:
https://www.airbnb.com
kanivallos Posted - 26/04/2016 : 05:27:56
Δες και εδώ:
https://www.facebook.com/Summit-Zero-hostel-Greece-123014094471586/

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000