Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Εξοπλισμός
 εχετε φορεσει brooks ?

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
avatos Δημοσιευτηκε - 16/05/2017 : 18:32:48
αν τα εχετε φορεσει δωστε την γνωμη σας
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
kostasC Posted - 01/06/2017 : 17:00:15
Έχω εδώ και 4 μήνες τα Ghost8, ποιοτικό παπούτσι, άνετο με λιγο ιδιαίτερη σόλα. Δε το λέω γρήγορο, ίσως πιο αργό και απο το Nimbus.


You better run...run
giomask Posted - 27/05/2017 : 20:57:13
Launch 3. Αποτελεί την ιδανική επιλογή για τρέξιμο, προσφέρει μέγιστη απορρόφηση κραδασμών με συνθετικό πλέγμα, ενδιάμεση σόλα από αφρό Dna για αποτελεσματική απόσβεση κραδασμών και εξωτερική λαστιχένια σόλα με εύκαμπτες αυλακώσεις για πρόσφυση και ελαστικότητα
roberto4carlos Posted - 23/05/2017 : 11:39:46
quote:
Originally posted by unforgiven

Αγόρασα τα Glycerin 14. Αρχικά, μου φαίνονται κάπως σκληρά σε σχέση με αυτά που είχα στο παρελθόν (Nimbus 18 και Hoka Clifton 3). Με ξένισε λίγο το ότι δεν βγάζουν μισό νούμερο. Τα 43 με πίεζαν λίγο, τα 44 ήταν κάπως μεγάλα, οπότε τα προτίμησα. Αισθητικά μου φαίνονται λίγο... καγκούρικα (αυτό το ασημί τι το ήθελαν στο πλάι; ). Περί ορέξεως όνως...



Βγάζουν και μισά, αλλά συνήθως ανά 2 νούμερα . πχ έχουν 40.5, 42.5, 44.5 κτλ

Προσωπικά αν και φοράω 43 νούμερο στα κλασσικά παπούτσια, στα τρεξιματικά επιλέγω 44.5 (us 10.5 - uk 9.5).
petaloudas Posted - 22/05/2017 : 20:08:34
φανατικους φιλους τα brooks ,κ αν δεν κανω λαθος πρωτα σε πωλησεις στην αμερικη
giokal Posted - 19/05/2017 : 21:05:54
quote:
Originally posted by unforgiven

Αγόρασα τα Glycerin 14. Αρχικά, μου φαίνονται κάπως σκληρά σε σχέση με αυτά που είχα στο παρελθόν (Nimbus 18 και Hoka Clifton 3). Με ξένισε λίγο το ότι δεν βγάζουν μισό νούμερο. Τα 43 με πίεζαν λίγο, τα 44 ήταν κάπως μεγάλα, οπότε τα προτίμησα. Αισθητικά μου φαίνονται λίγο... καγκούρικα (αυτό το ασημί τι το ήθελαν στο πλάι; ). Περί ορέξεως όνως...



Ιδια αρίθμηση στα νούμερα με Nike και Saucony έχει η Brooks. Μάλλον με την κάπως στενή φόρμα μπροστά είχες πρόβλημα και όχι με το μήκος. Κι εγώ 43 είμαι σε clifton και τα glycerine τα έχω κι αυτά σε 43 αλλά στην πιο φαρδια έκδοση 2E.
unforgiven Posted - 19/05/2017 : 18:30:24
Αγόρασα τα Glycerin 14. Αρχικά, μου φαίνονται κάπως σκληρά σε σχέση με αυτά που είχα στο παρελθόν (Nimbus 18 και Hoka Clifton 3). Με ξένισε λίγο το ότι δεν βγάζουν μισό νούμερο. Τα 43 με πίεζαν λίγο, τα 44 ήταν κάπως μεγάλα, οπότε τα προτίμησα. Αισθητικά μου φαίνονται λίγο... καγκούρικα (αυτό το ασημί τι το ήθελαν στο πλάι; ). Περί ορέξεως όνως...
roberto4carlos Posted - 19/05/2017 : 14:34:30
Glycerin 12 = άψογο από όλες τις πλευρές.
Launch 3 = (πιο ελαφρύ και γρήγορο αλλά επίσης ανθεκτικό και άνετο)
Aroulio Posted - 18/05/2017 : 08:47:00
Έχοντας ουδέτερο πάτημα (με υπτιασμό στο ένα πόδι) έχω την υποψία ότι όταν είχα πελματιαία, τα λίγο πιο σκληρά παπούτσια ή πιο υποστηρικτικά στην καμάρα, είχαν ανακουφιστική δράση
avatos Posted - 17/05/2017 : 18:24:49
απλα το αναφερω φιλε μου δε νομιζω οτι το λυνει , αν και μ εχει ...ξεχασει λιγο καιρο τωρα ,με ανακουφισε αρκετα βεβαια το nimbus
lamkon Posted - 17/05/2017 : 16:22:23
quote:
Originally posted by avatos

φιλε ... vasilis dr ουδετερο πατημα κ ελαφρυς δρομεας ,ψαχνω μαλακο παπουτσι ,ταλαιπωρημενος απο πελματιαια



Τι σε κάνει να πιστεύεις ότι φορώντας μαλακά παπούτσια θα λύσεις το πρόβλημα με την πελματιαία;
vasilis dr Posted - 17/05/2017 : 15:34:51
quote:
Originally posted by avatos

φιλε ... vasilis dr ουδετερο πατημα κ ελαφρυς δρομεας ,ψαχνω μαλακο παπουτσι ,ταλαιπωρημενος απο πελματιαια




Ταλαιπωρημένος από πελματιαία ήμουν παλαιότερα και εγώ, μάλιστα παρότι ζορίστηκα κατόρθωσα να βρω την αιτία(τα πολύ μαλακά παπούτσια, και συγκεκριμένα τα NIKE Peagasus και NIKE Lunarglide)για να το ξεπεράσω....τώρα γι'αυτά που αναφέρεις με κλειστά τα μάτια πήγαινε και πάρε τα Ghost 9, απίστευτο πατούμενο, ακριβώς αυτό που χρειάζεσαι και πιστεύω αυτό που σου ταιριάζει.
cranfield Posted - 17/05/2017 : 12:54:15
Καλημέρα,

3 Launch (V1), 1 Launch(V3),1 Ghost.
Τα Launch νομίζω είναι για όλες τις προπονήσεις και απίστευτα ανθεκτικά (1300+) νομίζω από τις καλύτερες επιλογές για <75kgr.
avatos Posted - 17/05/2017 : 09:04:47
φιλε ... vasilis dr ουδετερο πατημα κ ελαφρυς δρομεας ,ψαχνω μαλακο παπουτσι ,ταλαιπωρημενος απο πελματιαια
vasilis dr Posted - 17/05/2017 : 08:49:03
Φίλε συντρέχτη γίνε πιο σαφής ως προς το τι ακριβώς ζητάς, μόνο με Brooks τρέχω αλλά τι ακριβώς από την συγκεκριμένη εταιρία θέλεις να μάθεις; Μην ξεχνάμε όλοι το ρητό που λέει ''ότι ταιριάζει σε ΄κάποιον δεν πάει να πει ότι θα ταιριάξει και σε κάποιον άλλο''.
patrickdrd Posted - 17/05/2017 : 00:55:35
adrenaline 16 εδώ και κάνα χρόνο, απόλυτα ευχαριστημένος

carpe runem

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000