Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Εξοπλισμός
 Επισκευή Timex Run Trainer 2.0 gps

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
weatherman Δημοσιευτηκε - 27/06/2017 : 16:03:54
Πριν δύο χρόνια αγόρασα το συγκεκριμένο ρολόι σε προσφορά 200 ευρώ. Προχθές έσπασαν ξαφνικά τα δύο πλαστικά κλιπ που ενώνουν το ρολόι με το λουράκι. Τα κλιπ ανήκουν στην κάσα και όχι στο ρολόι. Ανακάλυψα ότι δεν υπάρχει ανταλλακτικό στην Ελλάδα και το κόστος επισκευής στο εξωτερικό είναι περίπου 160 ευρώ (έξοδα αποστολής και κόστος ανταλλακτικού). Έχει αντιμετωπίσει κάποιος παρόμοιο ζήτημα; Ευχαριστώ.
Υ.Γ. Έχει λήξει η εγγύηση.
8   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
Christosz Posted - 17/07/2019 : 23:43:09
Ακριβώς το ίδιο ρολόι ακριβώς το ίδιο πρόβλημα.. κρίμα..
weatherman Posted - 09/08/2018 : 21:56:19
Τα προβλήματα με το ρολόι δεν έχουν τελειωμό, τώρα δεν φορτίζει. Ειλικρινά ήταν δύσκολη η συμβίωση μας. Μετά από τρία χρόνια χρήσης θα το πετάξω, δεν το αντέχω άλλο.
miki- Posted - 06/07/2017 : 12:12:13
Καλημέρα,και εγώ το ίδιο έπαθα αλλά χρησιμοποίησα μια καλή κόλλα και είναι εντάξει!(όντως απαράδεκτο σέρβις η TIMEX στην Ελλάδα)
giakos Posted - 28/06/2017 : 17:19:06
Και εγω στην παρεα με timex....καλα το σερβις απλα απαραδεκτο.....

Δεν προλαβαίνω.......
Stratos Aigio Posted - 28/06/2017 : 14:10:18
Όπως τα λες ακριβώς είναι. Δεν πρόκειται περί διαφήμισης αλά είναι πραγματικός μάστορας
και πάνω απ όλα άνθρωπος πατέρας και υιός. Στείλε μου το τηλέφωνο σου ένα θες στο email stratosb2b@gmail.com
Έχω κάποιες απορίες με το Timex μήπως γνωρίζεις.



SM
weatherman Posted - 28/06/2017 : 11:53:20
Φιλική συμβουλή προς όλους. ΠΡΙΝ αγοράσετε ζητείστε να ΔΕΙΤΕ το service της εταιρείας. Ζητείστε να σας δείξουν το διαθέσιμο στοκ ανταλλακτικών(λουράκια-κάσες-μπαταρίες-φορτιστές). Κρατείστε την απόδειξη αγοράς. Θα μπορούσα να γράψω πιο πολλά..... Ευχαριστώ τον Στράτο για την απάντηση, η βοήθεια του υπήρξε πολύτιμη.
weatherman Posted - 27/06/2017 : 17:48:24
Ευχαριστώ για την απάντηση. Θα πάω αύριο. Απ' ότι φαίνεται το συγκεκριμένο ρολόι πάσχει σε αυτό το σημείο. Είχα και παλιότερα timex και περίμενα να έχει βελτιωθεί η κατασκευή τους. Δεν είναι δυνατόν ολόκληρο το ρολόι να στηρίζεται σε δύο πλαστικά κλιπς που όταν ξεραθούν από τον ήλιο σπάνε εύκολα.
Stratos Aigio Posted - 27/06/2017 : 17:21:06
Καλησπέρα φίλε μου,
Μην απευθυνθείς στην Timex είναι επιεικώς απαράδεκτοι και πανάκριβοι.
Αντιμετώπισα το ίδιο πρόβλημα με το ίδιο ρολόι και η λύση είναι το εξής κατάστημα:
Νόστιμος Ευάγγελος 210 4929412 Βαλαωρίτου Αριστοτέλη 14, Πειραιάς, 18543



SM

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000