Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Διάφορα
 Μικρές Αγγελίες
 La sportiva Akyra 43.5

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
salomon Δημοσιευτηκε - 27/11/2017 : 18:09:42
Πωλειται σε χρωμα κιτρινο με σημερινη αποδειξη αγορας με 3χιλιομετρα περπατημα με το κουτι του 65 ευρω τηλ6970969829
8   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
xrhos Posted - 05/12/2017 : 13:28:50
Υποπτε salomon μιας κ εισαι στο νουμερο μου κ περνεις ακριβως αυτα που χρειαζομαι απο το μπλε χρωμα που ειναι το μονο που δεν...., πηγες στο κιτρινο, αν το κανεις λιγο πιο σκουρο θα σε τιμησω.
salomon Posted - 03/12/2017 : 18:07:27
Αλλη μια υποπτη αγοραπωλησια εκτελεστηκε στα ποδια του συναθλητη Χρηστου τα παπουτσια κλεισιμο αγγελιας ευχαριστω
salomon Posted - 30/11/2017 : 11:49:23
Νικο αφου βλεπεις οτι δεν ασχολουμαι μαζι του αστον στον κοσμο του και μην μπαινεις καν στον κοσμο να με υποστηριξεις
nikosparga Posted - 29/11/2017 : 23:34:35
Νομίζω ότι είναι λάθος να στοχοποιούν κάποιον που δεν τον γνωρίζουν .Στο κάτω κάτω ας βγει κάποιος δυσαρεστημένος που έχει πάρει κάτι από τον salomon και δεν ήταν όπως το περιέγραψε . Έτσι καλύτερα οι χαρακτηρισμοί να λυπούν από πράγματα που δεν μας ενδιαφέρουν
skull Posted - 29/11/2017 : 20:39:48
quote:
Originally posted by salomon

Πωλειται σε χρωμα κιτρινο με σημερινη αποδειξη αγορας με 3χιλιομετρα περπατημα με το κουτι του 65 ευρω τηλ6970969829



φίλε salomon,
δεν θέλω να πω τίποτα που να σε δυααρεστήσει, αλλά μου φαίνεται τουλάχιστον περίεργο που οι μόνες σου αναρτήσεις είναι αναγγελίες πώλησης παπουτσιών, συνήθως la sportiva (αν όχι μονίμος), όλα πάντα ελαφρός μεταχεισρισμένα, όλα δεν σου ταιριάξανε. και σε μια περίπτωση δεν ήσουν καν σίγουρος αν ήθελες να τα πουλήσεις, αλλά το post δεν το είχες σβήσει (λίγο σοβαρότητα δεν βλάπτει).
όπως έγραψε αι ένας άλλος φίλος για τις συχνές αγγελίες πώλησης garmin, έτσι και εδώ, εγώ θα τις χαρακρτήριζα ύποπτες.
στο κάκτω κάτω, οι αγγελίες δεν έχουν τον χαρακτήρα να υποκαθηστούμε τις γνήσιους εμπόρους, αλλά να πουλάμε κάτι που μας έχει μείνει από κάποια λανθασμένη αγορά. δηλαδή μια στις τόσες και όχι να το κάνουμε σύστημα
harissantas Posted - 29/11/2017 : 18:26:08
Καλησπέρα
Ενδιαφέρομαι για τα παπούτσια. Μπορείς να μου στείλεις φωτο στο harissantas@hotmail.com
Σε ποια περιοχή μένεις?
Ευχαριστώ
salomon Posted - 29/11/2017 : 16:34:15
Παμε σε 50 μηπως δουμε κανα φως
salomon Posted - 28/11/2017 : 21:29:14
Νεα τελικη τιμη 55

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000