Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 2ος Αγώνας Πεδίου Άρεως Στις Γειτονιές της Αθήνας

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
Italian Δημοσιευτηκε - 27/03/2018 : 11:16:02
http://www.runningnews.gr/item.php?id=34251

Έχει συμμετάσχει κάποιος στον περσινό αγώνα, για να μας πει τις εντυπώσεις του;

Απ'ότι βλέπω η διαδρομή περιλαμβάνει κεντρικές οδούς π.χ Λεωφ. Αλεξάνδρας, αναρωτιώμουν αν διακόπτεται η κυκλοφορία ή παραχωρείται ένα τμήμα οριοθετημένο με κορίνες στους δρομείς. Βασικά, αν ξέρει να μας πει κάποιος πόσο ασφαλής-άνετη είναι.

Ευχαριστώ.
11   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
asxetos Posted - 26/04/2018 : 15:21:37
quote:
Originally posted by Aroulio

Εγώ δε μπόρεσα λόγω θέματος να τρέξω στον αγώνα αυτό που περνάει δίπλα στο σπίτι μου κι έτσι βγήκα στην Ιπποκράτους για να χειροκροτήσω τα φιλαράκια/γείτονες μου και κατέληξα να φυλάω αυτοβούλως τη σημαντική διασταύρωση με την Κομνηνών.




ευγε!
geopa Posted - 24/04/2018 : 12:09:48
Δημοσιεύθηκε - 23/04/2018 : 16:10:32 Εμφάνιση Προφίλ Στείλτου Email Απάντηση σε αποστρόφους

Εγώ δε μπόρεσα λόγω θέματος να τρέξω στον αγώνα αυτό που περνάει δίπλα στο σπίτι μου κι έτσι βγήκα στην Ιπποκράτους για να χειροκροτήσω τα φιλαράκια/γείτονες μου και κατέληξα να φυλάω αυτοβούλως τη σημαντική διασταύρωση με την Κομνηνών.
---------------------------------------
+++++++++++++
Aroulio Posted - 23/04/2018 : 16:10:32
Εγώ δε μπόρεσα λόγω θέματος να τρέξω στον αγώνα αυτό που περνάει δίπλα στο σπίτι μου κι έτσι βγήκα στην Ιπποκράτους για να χειροκροτήσω τα φιλαράκια/γείτονες μου και κατέληξα να φυλάω αυτοβούλως τη σημαντική διασταύρωση με την Κομνηνών.
geopa Posted - 19/04/2018 : 18:24:45
Την Κυριακή που μας πέρασε πρώτη φορά ως εθελοντής και εγώ και η σύζυγος σε αγώνα δρόμου "αστυνόμοι" κάπου στην Ιπποκράτους και τι δεν ακούσαμε ευτυχώς όχι μόνο κράξιμο. Το πιο ωραίο ήταν μια μεγάλης ηλικία κύρια που αποκάλεσε την σύζυγο "γουρούνα φύγε από εδώ θέλεις και να τρέχεις" χαχαχαχα έλιωσα όταν μου του είπε.

Δεν ήταν άσχημα πάντως το αντίθετο θα έλεγα!!!
denvas Posted - 28/03/2018 : 12:07:45
Δηλώνω παρών στο 5άρι.
quote:
Originally posted by geopa

Ακόμα δεν ξέρω αν κατέβω στον Αγώνα ως δρομέας παρέα με την κόρη στα 5χλμ ή ως εθελοντής. Θα πάει κανείς άλλος από το forum?

Aroulio Posted - 27/03/2018 : 18:31:13
quote:
Originally posted by ANASTASIOS

quote:
Originally posted by Aroulio

Ο αγώνας αυτός αποτελεί διαγωνισμό χρήσης όσο περισσότερων δρόμων γίνεται
Το 10άρι περιλαμβάνει 1.500 μέτρα εντός του Πεδίου του Άρεως και ακολούθως περνάει από Μαυροματαίων - Ευελπίδων - Πριγκιποννήσων - Γκύζη - Μομφεράτου - Κύριλλου Λουκάρεως - Λ. Αλεξάνδρας - Ιπποκράτους - Πανεπιστημίου - Μπενάκη - Ακαδημίας - Θεμιστοκλέους - Πλ. Εξαρχείων - Στουρνάρη - Αριστοτέλους - Δεριγνύ - Μαυροματαίων - Πάρκο. Ουφ!
Πολύ ζόρικες υψομετρικές στην Ευελπίδων και στην Πριγκιποννήσων στο 3ο και κυρίως στο 4ο km.
Πολύ ωραία ατμόσφαιρα στην αφετηρία. Πολλοί εθελοντές που φύλασσαν τους δρόμους. Δε θυμάμαι να είχαμε πρόβλημα πουθενά. Ωραία να τρέχεις στο άδειο κέντρο.




Mην μου πείς Αρη πως τις θυμάσαι όλες αυτές απέξω

Δεν έχει σημασία πόσο αργά πάς αρκεί να μην σταματάς.
Ανθρωπος που γελά δεν είναι απαραίτητα ευτυχισμένος,δυνατός είναι.



Ας είναι καλά το garmin Τάσο
geopa Posted - 27/03/2018 : 16:44:02
Ακόμα δεν ξέρω αν κατέβω στον Αγώνα ως δρομέας παρέα με την κόρη στα 5χλμ ή ως εθελοντής. Θα πάει κανείς άλλος από το forum?
Italian Posted - 27/03/2018 : 13:10:17
Ευχαριστώ πολύ Aroulio για τις πληροφορίες.
geopa Posted - 27/03/2018 : 12:48:44
Έβαλα στο google να βρω την ΟΥΦ! και δεν μου την βγάζει, αλήθεια που είναι χαχαχαχαχαχα
ANASTASIOS Posted - 27/03/2018 : 12:20:38
quote:
Originally posted by Aroulio

Ο αγώνας αυτός αποτελεί διαγωνισμό χρήσης όσο περισσότερων δρόμων γίνεται
Το 10άρι περιλαμβάνει 1.500 μέτρα εντός του Πεδίου του Άρεως και ακολούθως περνάει από Μαυροματαίων - Ευελπίδων - Πριγκιποννήσων - Γκύζη - Μομφεράτου - Κύριλλου Λουκάρεως - Λ. Αλεξάνδρας - Ιπποκράτους - Πανεπιστημίου - Μπενάκη - Ακαδημίας - Θεμιστοκλέους - Πλ. Εξαρχείων - Στουρνάρη - Αριστοτέλους - Δεριγνύ - Μαυροματαίων - Πάρκο. Ουφ!
Πολύ ζόρικες υψομετρικές στην Ευελπίδων και στην Πριγκιποννήσων στο 3ο και κυρίως στο 4ο km.
Πολύ ωραία ατμόσφαιρα στην αφετηρία. Πολλοί εθελοντές που φύλασσαν τους δρόμους. Δε θυμάμαι να είχαμε πρόβλημα πουθενά. Ωραία να τρέχεις στο άδειο κέντρο.




Mην μου πείς Αρη πως τις θυμάσαι όλες αυτές απέξω

Δεν έχει σημασία πόσο αργά πάς αρκεί να μην σταματάς.
Ανθρωπος που γελά δεν είναι απαραίτητα ευτυχισμένος,δυνατός είναι.
Aroulio Posted - 27/03/2018 : 12:12:39
Ο αγώνας αυτός αποτελεί διαγωνισμό χρήσης όσο περισσότερων δρόμων γίνεται
Το 10άρι περιλαμβάνει 1.500 μέτρα εντός του Πεδίου του Άρεως και ακολούθως περνάει από Μαυροματαίων - Ευελπίδων - Πριγκιποννήσων - Γκύζη - Μομφεράτου - Κύριλλου Λουκάρεως - Λ. Αλεξάνδρας - Ιπποκράτους - Πανεπιστημίου - Μπενάκη - Ακαδημίας - Θεμιστοκλέους - Πλ. Εξαρχείων - Στουρνάρη - Αριστοτέλους - Δεριγνύ - Μαυροματαίων - Πάρκο. Ουφ!
Πολύ ζόρικες υψομετρικές στην Ευελπίδων και στην Πριγκιποννήσων στο 3ο και κυρίως στο 4ο km.
Πολύ ωραία ατμόσφαιρα στην αφετηρία. Πολλοί εθελοντές που φύλασσαν τους δρόμους. Δε θυμάμαι να είχαμε πρόβλημα πουθενά. Ωραία να τρέχεις στο άδειο κέντρο.

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000