Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 απορία με τις photos του Ημιμαραθωνίου Αθήνας

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
NaSte Δημοσιευτηκε - 18/03/2019 : 12:20:17
ήρθε η ειδοποιήση στο μειλ για τις φωτογραφίες και τελικά δεν υπάρχει ούτε μια δικιά μου στο marathon-photos.com
έχει κάποιος παρόμοιο πρόβλημα;
8   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
Alkis Posted - 22/03/2019 : 14:36:49
Πάντως είναι άδικο σε άλλες χώρες το ίδιο πρακτορείο να έχει πολλαπλάσιους φωτογράφους και στην Αθήνα να το αντιμετωπίζει ως...αρπαχτη.καθε χρόνο τα ίδια, απίστευτη προχειρότητα.Ισως οι διοργανωτές να έπρεπε να σκεφτούν το ενδεχόμενο αλλαγής του συγκεκριμένου προκτορειου.
remezzo91 Posted - 22/03/2019 : 14:20:19
στον ημιμαραθωνιο τρεξαμε,αν υπαρχει καποιος φωτογραφος που τραβηξε ας μας πει.
Deorum Posted - 22/03/2019 : 11:47:03
Έτσι για την ιστορία, τρέξατε στα 21χλμ ή στα πιο μικρά 3χλμ-5χλμ?

orion85 Posted - 22/03/2019 : 09:29:07
ουτε εγω βρηκα δικες μου,ειμαστε πολλοι
Alkis Posted - 22/03/2019 : 02:52:26
Και μάλλον δεν θα τις βρείτε γιατί πολύ απλά δεν έχουν προλάβει να σας τραβήξουν.Εχω τρέξει σε αρκετούς μαραθώνιους και ημι στο εξωτερικό και εκεί η κάλυψη από το ίδιο πρακτορείο είναι επαρκεστατη, έχοντας φωτογράφους σε διαφορετικά σημεία της διαδρομής με αποτέλεσμα να προλαβαίνουν όλους τους δρομείς.
Ακριβώς το αντίθετο συμβαίνει στην Αθήνα τόσο στο μαραθώνιο όσο και στον ημιμαραθώνιο που έχουν 2,3 φωτογράφους μόνο στον τερματισμό με αποτέλεσμα να χάνουν κάποιους.περιπου τα ίδια και σέ εμένα με 2 μόνο κακό τραβηγμένες φωτογραφίες που τις πουλούσαν ως ..... άλμπουμ στα 20 ευρώ.Τους έστειλα ένα mail,και μου απάντησαν ότι απλά λυπούνται πολύ....
remezzo91 Posted - 21/03/2019 : 15:15:19
πρεπει να υπαρχει προβλημα με το marathon photos .com δεν μπορω κι εγω να βρω τις φωτογραφιες μου.
NaSte Posted - 18/03/2019 : 23:10:36
ευχαριστώ!
APOSTOLOS12 Posted - 18/03/2019 : 15:54:33
Καλησπέρα σας, χτες δεν έτρεξα να πω την αλήθεια..... Το Νοέμβριο που είχα τρέξει δεκάρι, είχε μεν το σύνδεσμο από την πρώτη ημέρα αλλά φωτό είδα μια βδομάδα αργότερα. Οπότε θα χρειαστεί μια μικρή αναμονή.

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000